Silvercrest elektronika a radio

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Trochu ozivujema potrvdzujem ze aj usb z radia dokaze normalne nabijat, takze ci uz fotak alebo kameru s tym nabijete. Dnes som testoval novy mp3 prehravac a nielenze sa nabijal ale bol aj plne kompatibilny s tym s cim ratali vyrobcovia radijka.
Reklama
 

Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Nejsem zastánce desetitisícových investic do muziky v autě a co se týče toho"aby to jelo", toho bych se nebál. Markety typu Lidl moc dobře ví jakou kvalitu zboží nabízejí a s reklamací výměnným způsobem problémy nedělají. Já osobně vyměnil Panasonic s CD MP3 za H&B 5555. Má USB i SD/MMC slot a koncový zesilovač s MOSFET. Šlo mi samozřejmě o USB, dnes si blahořečím za to že jsem zvolil rádio i se slotem pro kartu. Není vidět, takže ji nemusím z auta pořád vytahovat, navíc nepřekáží jako USB stick, který si pořád koledoval o to aby ho spolujezdec kolenem urazil. Kolega z práce si teď kupoval podobně vybavenýho Sencora za asi 2500. Mám dokonce pocit že firmware těch rádií je stejnej (myslím tím zoůsob ovládání, položky v menu atd.) Nemá sice MOSFET koncák, ale to bych kor u autorádia přežil. Co mi ale vadí a to bych asi nepřekousl je nevhodně zapojená elektronická regulace hlasitosti. Nebudu to složitě vysvětlovat, pro ty co jim elektro není až tam neznámá věc se jedná o el. regulátor hlasitosti zapojený ještě před korekcemi. Výsledek je takový že při hlasitém poslechu je vše v pořádku a poměr signál/šum je super. Problém nastává pokud na třeba čekáte na parkovišti a posloucháte něco piánko. Šum je totiž pořád na stejné úrovni, tzn že při regulátoru hlasitosti blízko nule posloucháte něco co je 1:1 se šumem. Nevím jak komu, mě toto vadí hodně. Otázka tedy je zda si něco nepřiplatit třeba právě H&B který mám já. Cenový rozdíl až tak velikej není :idea:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“