Silvercrest elektronika a radio

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Silvercrest elektronika a radio

Příspěvek od ppp »

Co si myslite o silvercrestackych veciach? Je to vyrabane v nemecku (to je sice aj elta) a predava sa v lidli. Za 3,5tSk ponukaju toto:

# Detachable Front Panel
# 8 digits alphanumeric Dot Matrix LCD Display
# With blue illumination for switch, dimmer function, LCD display with black mask
# Jog dial Volume control
# USB decoding function 1.1 and 2.0 compatible
# Decoding function for MMC and SD Memorycard
# Audio Formats:
# CD, CD-R and CD-RW and mp3 compatible
# CD-Player Functions:
# Last Position Memory
# Play/Pause, Scan, Repeat and Random
# CD-Changer Control
# Mute Function
# Radio Function:
# 3 Band PLL Tuner ( UKW,MW, LW)
# 30 Stationmemory
# Automatic Station memory - Automatic Memory Scan
# RDS-Function: PS. PTY, TP/TA und PI
# Amplifier (TAD7386):
# EQ for Rock, Pop, Flat, Classic
# ISO DIN Plug / 12 Volt Power Supply
# E approved
# Output Power:
# 4 x min 9,5 Watt / 4 Ohm at 13.8V with 1% THD
# CD changer available Model :Sanyo or comparable brand/quality
# Accessories:
# remote control with battery (Lithium CR2025 / 3V )
# Plastic Box for Front Panel
# 2x Installation keys

http://www.mysilvercrest.de/en/artikel.php?a=61
Zaujimavo uvadzaju vykon. Akurat to neviem porovnat s ostatnymi. Je jasne, ze koncovy stupen je integrac, takze ziadne mosfety ale za 3,5t nemozem chciet vsetko.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Jo u nás v prospektu Lidlu píšou výkon 4x45W..
Podle mně je to značka asi jako Tevion a Medion kterej vyrábí zase všechno pro Aldi. My měli SilverCresta DVD přehrávač. Pěknej a hrál snad všechno co jse do něj dal jenže fungoval tejden. Donesli jsme ho zase do Lidlu vrátili nám prachy. Bez jediný otázky a bez držkování. Takže bych se toho nebál. Ten DVD přehrávač byl i lepší než OK Line kterej mam teď. A to v OK electru machrovali, že je to značka, že od nich maji i plazmy :oops:
Tohle rádio by se mi líbilo hlavně kvůli tomu USBčku. Koupit za 3 litry 5GB Flash disk a mam po starostech. Teď mam Kenwooda s CD měničem na 10 CD s MP3kama a štve mně že nemůžu náhodně přehrávat ze všech CDček. mam jich v autě 5 a trvá tak 10sec než se CD prohděj takže se omílá furt jedno nebo druhý. Sice může někomu cca 200 písniček zdát hodně ale při každodennim ježdění je to málo. Nebo bych bral rádio, který by přehrálo DVDčko s MP3kama.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

od pondeli:

http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c. ... _Autoradio

Obrázek

cena 2990,-

pro muj iriver 20GB nebo MDAc to je pro me jednoznacna volba..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Vidim, ze su viaceri naladeni na podobne myslienky ako ja :).
Ja si tiez zujem na to usb. Nejake preskakovanie cd alebo odidena mechanika ma nebude trapit :).
Z lidlu mam zatial len mrkvovlnku, jednej odisiel gril, tak mi ju bez reci vymenili za druhu a ak by odisla aj ta, tak dostanem plnu cenu nazad, takze toho sa nebojim. Ja skor aku to moze mat zvuk. Vidim ze je to asi klasika ako vacsina radii 4x40W, takze sice nie slabota (4x25), ale zase ani nie nic super. Mam totizto v skodovke eltu 4x25 oproti nej hra orava 4x52 omnoho zretelnejsie a krajsie. Este somrujem blizsie info o tom skresleni a vykone inde, tak ak budem mat nieco tak sa podelim.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

popravde me nejvic laka toto,ale to je cenou jinde..pro muj telefon jak delane .. ale zas tam chybi to usb .. ikdyz by snad po BT slo prehravat i mp3 z tlf /mda compact + 2GB sd/

Autorádio s CD a MP3 přehrávačem a Bluetooth model CD - 804MPBT

Obrázek

http://www.roadstarshop.cz/autoradia/de ... ?zbozi=187
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

aj v slovenskom LIDLi to maju, ale za 3490 SKK, co je cca 2700 CZK
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Mna prave modry zub stve. Povodne som chcel ist do oravy, kedze ich ar 104 hralo celkom pekne, lenze oni ti somari urobili dalsiu verziu s otocnym ovladanim (106) s modrym zubom miesto usb. Povedzte mi kto taky, co potrebuje kecat aj pocas cesty (teda asi zaraba dost vela) si kupi oravu. Podla mna ich marketingaci sliapli do pekneho ho... Ja chcem usb (alebo sd kartu) a nie MZ. Naco mi je MZ. Pocas cesty musi mobil drzat hubu :lol:
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

ppp píše:Mna prave modry zub stve. Povodne som chcel ist do oravy, kedze ich ar 104 hralo celkom pekne, lenze oni ti somari urobili dalsiu verziu s otocnym ovladanim (106) s modrym zubom miesto usb. Povedzte mi kto taky, co potrebuje kecat aj pocas cesty (teda asi zaraba dost vela) si kupi oravu. Podla mna ich marketingaci sliapli do pekneho ho... Ja chcem usb (alebo sd kartu) a nie MZ. Naco mi je MZ. Pocas cesty musi mobil drzat hubu :lol:
A neexistuje náhodou Hands-free do USB ? To by bylo celkem zajímavý. Hodit do USBčka HUB, do jednoho dát HF a do druhýho pořádnou mnohaGB Flashku a bylo by.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Osobne s týmito značkami nemám skúsenosti, ale každý si musí vybrať, čo mu vyhovuje... Dnes sa aj tak všetko vyrába v Číne :roll: ;)
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Tiez som si myslel, ze "made in china" nieco znamena, ale nie je to uplne tak. Napriklad elta a asi aj silvercrst sa robia v nemecku (aj ked vnutornosti maju urcite hlavne z azie) a ludia o nich nevravia ako o kvalite. Akurat som nenasiel pre pionierov a pjasonikov na porovnanie udaje o skresleni. eviete niekto ako su na tom tieto zvucnejsie znacky? Mam na mysli modely do 5tsk.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Bej to u mně aktuální tak to koupim, tejden prubuju a pak bych to v nejhoršim odnes nazpátek. Já už dávno odmítam platit za značku. Třeba telku Mascom máme 72 cm 100 Hz z Hypernovy už asi 4 roky a stála tehdá akčně myslim 12-13 tis. Dneska to stojej značkový a tenkrát stávaly kolem 18-20 tis. Takže toho nelituju.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Krtek píše:Bej to u mně aktuální tak to koupim, tejden prubuju a pak bych to v nejhoršim odnes nazpátek. Já už dávno odmítam platit za značku. Třeba telku Mascom máme 72 cm 100 Hz z Hypernovy už asi 4 roky a stála tehdá akčně myslim 12-13 tis. Dneska to stojej značkový a tenkrát stávaly kolem 18-20 tis. Takže toho nelituju.
Presne tak - TV Sony, model aký mám aj ja stál 22tis. a po roku a pol ten istý model bol v akcii za 13,5 - to ťa môže aj drbnúť...
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Příspěvek od stanoc »

peter NR píše:
Krtek píše:Bej to u mně aktuální tak to koupim, tejden prubuju a pak bych to v nejhoršim odnes nazpátek. Já už dávno odmítam platit za značku. Třeba telku Mascom máme 72 cm 100 Hz z Hypernovy už asi 4 roky a stála tehdá akčně myslim 12-13 tis. Dneska to stojej značkový a tenkrát stávaly kolem 18-20 tis. Takže toho nelituju.
Presne tak - TV Sony, model aký mám aj ja stál 22tis. a po roku a pol ten istý model bol v akcii za 13,5 - to ťa môže aj drbnúť...
ja osm toho isteho nazoru,ak maš na to tak si zaplat za značku ale taku istu službu ti zrobi aj neznačkova vec,vid ESPERO.mal som mp3 ORAVA a nadmieru spokojny,dnes je rozhodujuce aku zaruku ti vedia poskytnut aked hovoriš že nieje problem pri reklamovani, tak BER
a ešte peter NR-došiel či nedošiel?
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

stanoc píše:a ešte peter NR-došiel či nedošiel?
Zatiaľ nedošiel ani nevolal, tak to už z toho dnes asi nič nebude, že?
A nerozmyslel si si to s tým krok. motorčekom? ;)
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Příspěvek od stanoc »

peter NR píše:
stanoc píše:a ešte peter NR-došiel či nedošiel?
Zatiaľ nedošiel ani nevolal, tak to už z toho dnes asi nič nebude, že?
A nerozmyslel si si to s tým krok. motorčekom? ;)
dovolat sa mu neda,a s motorček si necham lebo mne otačky idu pomaly dole ,spadnu na 1200 a potom pomaličky na 1000 ale pod 1000 som ich ešte nevidel ,skusim ho vymenit či to nahodou nebude tym motorčekom,viem že felicia ked mala vysoke otačky tak stačilo napojit na pc a nastavil tam 3 polohy a už to bolo OK
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“