A odjel :.(

Moderátor: Blue Lanos

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

mipo píše:A čím budeš teraz jazdiť, keď si predal auto?-)))
ha-ha :twisted:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Reklama
 

Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Určitě je to smutné loučení, ale život a Matiz jde dal. :-)
Hlavně ať ti Honda slouží aspoň tak dobře jako Matiz.
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No aj já uznávam že ta HONDA je pekná -i A keď tam budú také úpravy ako v Matízkovi tak to nakonec bude auto ako DAEWOO :P :P :P
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Ta Honda je opravdu pěkná, ale auto jako Matyz to prostě nikdy nebude... Matyz je srdeční záležitost, podívej se třeba zepředu na Matyze, který má kola stočená do rejdu - vypadá jako rošťák s vyplazeným jazykem, který jiný auto ti tak připadne?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A keď v plnej rýchlosti šliapneš na brzdu tak ten rošťák líže silnici :lol: :lol: :lol: :lol:
Malanchi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv říj 12, 2006 22:28
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Malanchi »

Ak vas to potesi pozrite ako dopadol moj chudacik... http://linux.zsssvba.sk/lumiere/mymatiz
Zhanam dobrosrdecnych ludi ktory by darovali alebo inak pomohli s nahradnymi dielmi... teoreticky je cela lava cast v keli aj s naraznikmi.. auticko bolo pod vodou.. a este stihlo spadnut na mna a nakolko moc chodit nemozem nevidel som ho este. Len sa modlim aby isiel motor (elektricka jednotka). bateria, svetla, el. okna, stirace aj natocenie motora vdakabohu ide.. len nenaskoci.. cim to moze byt? :cry: :cry: :cry:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No mám taký dojem že tohle nepoteší nikoho :cry: :cry: :cry: To autíčko vypadá ako by vyhralo ralye cros :? Dúfam že sa s toho vzpametáte myslím obaja :roll:
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

Ti vole co si robil? :shock:
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Co se s ním s chudáčkem stalo? Napiš podrobněji!!
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Zas tak hrozně nevypadá..z venku je to požvejkaný, no... Šikovnej klepmpíř to spraví úplně bez problémů, ale pak vč. laku to bude drahý.. Vnitřek se vysuší, vytepuje a pokud do motoru nenatekla voda, tak to zas pojede... Ono taky záleží na tom, jak dlouho v té vodě byl, že jo ;)

Jinak to "Z" mluví už samo za sebe - nic ve zlým ;)

P.S. Co jsi prosímtě dělal, že to auto na Tebe spadlo a ještě skončilo ve vodě? :roll:
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

I nás to zajímá

Příspěvek od Vazoun »

I nás ostatní to velice zajímá - máme pro Matízky to správné cítění - že ano?
Hezký den všem na foru přeje - " Vazoun "
--------------------
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Malanchi
Příspěvky: 10
Registrován: čtv říj 12, 2006 22:28
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Malanchi »

On chudacik, by to zvladol po vyklepani.. ale skor sa bojim o motor.. predsalen sa vykupal v jazere.. A ten bok ma na svedomi odtahovka.. lebo ho tahala z vody po boku :evil: (za co si vypytali 14 800 SK)
Pri cuvani do kopca mi pri pokuse vysplhat sa spet na cestu skapal motor.. Matizek sa rozbehol do predu a po tom strku mu uz ani brzdy moc neboli platne.. doslova som citil jak derem zem.. a potom hlavicka z 2 a pol metroveho svahu do vody (predna lava strana, ako vidiet.. ani koleso to nezvladlo..) Aby toho nebolo dost, ked som vypadol, zadna cast este spadla na mna.. Ale o mna teraz nejde.. :cry:
Dobra rada: neparkujte mimo cesty so slabym motorom :|
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

tak to je pekne blbe.Taky pocit bezmocnosti ked je auto mimo kontorly..no neni co zavidiet..ale myslim ze na takom povrchu by ti akokolvek silny motor nepomohol jedine nejake gumy z traktora
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Do jakýho kopce jsi to couval? Podle toho, jak to popisuješ, musel být aspoň 50 stupňu kolmej.. Nezdá se mi, že by jsi to nezabrzdil, pokud to třeba nebylo na mokré trávě.. :?
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Malanchi píše:On chudacik, by to zvladol po vyklepani.. ale skor sa bojim o motor.. predsalen sa vykupal v jazere.. A ten bok ma na svedomi odtahovka.. lebo ho tahala z vody po boku :evil: (za co si vypytali 14 800 SK)
Pri cuvani do kopca mi pri pokuse vysplhat sa spet na cestu skapal motor.. Matizek sa rozbehol do predu a po tom strku mu uz ani brzdy moc neboli platne.. doslova som citil jak derem zem.. a potom hlavicka z 2 a pol metroveho svahu do vody (predna lava strana, ako vidiet.. ani koleso to nezvladlo..) Aby toho nebolo dost, ked som vypadol, zadna cast este spadla na mna.. Ale o mna teraz nejde.. :cry:
Dobra rada: neparkujte mimo cesty so slabym motorom :|
nekolik poznatku
- kdyz uz nic, tak si jde pomoci spojkou (i kdyz to neni koser)

- neni mi jasny sklon kopce, ale zatim jsem se dostal odevsad, kde jsem zaparkoval - strmost, nestrmost

- z toho, jak to popisujes, uz to bylo spis na offroad a ted NIC ve zlem, ale to uz je otazka dopredu uvahy, kam s autem vjedes, kam ne - matez je auto do mesta ! vicemene batuzek ci nakupni taska - ze si s ni zajedes i na dovcu je plus, nikoliv samozrejmost

- matiz neni pojisteny? (predpokladam ze ne, ale co kdyby) - kazdopadne potom objet vrakace, pripadne zacit opravy toho, na co to jezdi - dvere a spol to nejsou

- jinak pri vsi te smule, bud rad, ze to, co na tebe spadlo, byl zadek matize, delat tohle s necim tezsim, je po tobe ;)

- takova trosku spis recnicka otazka - jak jsi mohl z auta vypadnout? :?:

uprimne cely ten popis na me pusobi dojmem "vic stesti nez rozumu" - neboj, ja taky delam hovadinky, ale pravda je, ze nad timhle kouskem jsem jeste ani nepremyslel .. :D
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“