vadné servo řízení

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

samozrejme ze je dobre si nekoho vzit ssebou.v pripade moznosti diagnostiky uplne nejlip.ale bohuzel si myslim ze jak jednou to uato odvezes uz bude velmi tezka cesta zpet.a za nejakou tu prohlidku pred koupi se urcite nemusi platit zadne zavratne castky serpico to mozna trosku (v dobrem)prehani.nejaky 2-3 stovky za par hodin stravenych v bazaru je myslim akorat.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

vadné servo

Příspěvek od Serpico »

to palikx - príma seš slušnej ( levnej ) - teoretická úvaha byla vedena hlavně v rovině případných následných nákladů - podložena ceníkem servisů
( použití diagnostiky 1 200 ) - prohlídka na rampě ( ceník 500 ), případné přistavení a použití tvého vozidla paušál 300 - 500.
Prosím, co jsem prohádal?
Příště velmi rád beru za polovic, tedy " litr " a oblizuju si obě ruce.
Jen tak mimochodem AAA, deklarují v reklamě skutečně vrácení vozidla do 24 hodin bez udání důvodu.

měj se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jasne teoreticky to tak je spravne.ale kdyz by nekdo potreboval a dohodlo se to samozrejme mimo pracovni dobu tak je vsecko jinak.no oni aaa rikaj spoustu veci ktere nejsou pravda a reklamacni oddeleni bych vam nepral zazit osobne.2-4 gorily ktere se ptaji co mate za problem.obvykle to vetsinu lidi prejde.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

nevím, jaký systém tam byl předtím, můžu se poptat. Pokud to i řekli, pouštím to ven, pro mě je to španělská vesnice-neznámé pojmy. Popis systému, to si dokážu zapamatovat a pochopit, s názvama je to horší. Stejně tam budu volat, protože, když mi jede motor na volnoběh, smrdí plyn. V sobotu jsem tankovala plnou nádrž (byla jsem na benzínce Schell)a dnes, když jsem zastavila, tak byl cítit plyn. Musela jsem větrat. To by nemělo být, podle mého názoru. Všimla jsem si to i dříve, nebylo to však tak výrazné.

Jo, teď se už snažím být zase sluníčko, ale v létě jsem byla bouřkové mračno.
Ještě mi, prosím poraďte, jaké gumy se kupují na zimu a jestli je lepší mít na výměnu celé kola. V servise mi tak radí, že disky, které mám, jsou na zimu křehší, takže jsou lepší obyčejné disky. Teď přesně nevím, jaké slovo použili - snad aluminiové - na ty kola, co mám teď. Tak poraďte, nechť těch rad je ještě víc. V poslední době už mám pocit, že nic jiného nedělám, jen kolem auta. Já myslela, že budu jezdit a sem tam-něco k autu. Zatím je to spíše naopak.
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

Pokud se ten systém u nás dá zprovoznit, pro mě je to pozdě, protože už tam mám namontovaný ten jejich a zpětně to zřejme vrátit nejde.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..Sluniicko..
holt auto je auto..a pokial ma uz viac ako 5 rokov, tak to neni len jazdenie,...
ale sa treba "o to" zacat aj starat..

..no o gumaach kolesaach je na tomto foore prispevkov plllno..
..a uz je toto tema aj tak dost pomiesanee...
ked "vo vadnom serve" riesime plyn, a barAAAr..
..
ale taq aspon v strucnosti moj nazor..
v zime daava tym "alu diskom" zabrat "ten posypovy material" na cesty,..
ta sol je na ten hlinnik doooost agresivna, preto je lepsie mat plechove disky..
..pneu je dobre mat "doporuceneho rozmeru" napr. 185/60 R14 a to v pripade,
ze jazdish po cesataach kde toho snehu vela nebyva,..
ale ak jazdish niekde, kde je snehu koooopa, tak sa doporucuju "radu uzssie" napr. 175/70 R14
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

slunicko píše:nevím, jaký systém tam byl předtím, můžu se poptat. Pokud to i řekli, pouštím to ven, pro mě je to španělská vesnice-neznámé pojmy. Popis systému, to si dokážu zapamatovat a pochopit, s názvama je to horší. Stejně tam budu volat, protože, když mi jede motor na volnoběh, smrdí plyn. V sobotu jsem tankovala plnou nádrž (byla jsem na benzínce Schell)a dnes, když jsem zastavila, tak byl cítit plyn. Musela jsem větrat. To by nemělo být, podle mého názoru. Všimla jsem si to i dříve, nebylo to však tak výrazné.

Jo, teď se už snažím být zase sluníčko, ale v létě jsem byla bouřkové mračno.
Ještě mi, prosím poraďte, jaké gumy se kupují na zimu a jestli je lepší mít na výměnu celé kola. V servise mi tak radí, že disky, které mám, jsou na zimu křehší, takže jsou lepší obyčejné disky. Teď přesně nevím, jaké slovo použili - snad aluminiové - na ty kola, co mám teď. Tak poraďte, nechť těch rad je ještě víc. V poslední době už mám pocit, že nic jiného nedělám, jen kolem auta. Já myslela, že budu jezdit a sem tam-něco k autu. Zatím je to spíše naopak.
No tak jen pro zajimavost, jestli s nimi budes mluvit, docela by me zajimalo co to bylo zac-ten system.
No jestli mas s tim plynem stale problemy-citit by rozhodne byt nemel! Na to pozor, zajed do te GERY v HK, ale kdyz to mas zase od jinud, mela by si na to mit i nejakou zaruku, no ted popravde sam nevim ci Ti radit, ja tu pres leto moc nebyl, skoda ze jsem to necetl driv, mozna by to ani ven nemuselo :cry: No uz Te to asi stalo hodne, coz se taky jen tak nevrati :?
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

Nazdar! Tak se po delší době opět ozývám. Zjistila jsem,že jsem tam měla namontovaný plynový systém KOLTEC. Bohužel, pokud to i v Hradci dělají, už mi celý vstřikovací systém přemontovali, takže s tím původním už asi těžko něco udělám.
Zatím hezký večer všem.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no tak to je teda opravdu na zabiti.ti umelci co ti to delali jsou ZLODEJI.koltec tam ma i akri a opravdu neni problem v hradci cokoliv opravit a seridit.
to bych snad chtel vratit zpet stary system a jeste bych se s nima moc hadal.ale to uz asi nepujde.teda to me zase nastvalo sorry
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

To teda člověka naštve. Nic mi to však nepomůže. Možná o tom nevěděl....Kdoví? A možná si chtěl vydělat.
A tebe to nemá co štvát, tvé auto to nebylo. Starý systém tam zřejmě nepůjde vrátit, i když ho mám ještě uložený v krabici tak, jak mi to dali do kufru auta.
No jo, musím se s tím smířit.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Vis me to stve za nas mechaniky.ze nekdo montuje plyn a nezna jiny system ani jine firmy ktere montuji jine systemy.proste me to stve.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

Tak to zřejmě patříš mezi těch málo poctivců. Stejně děkuji.
Já teď uvažuji, jestli jde opravdu vrátit starý systém, když jsem najezdila asi 2 000 km. Zřejmě bych neuspěla.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Jo je to mozne a dokonce si to o me par lidi i mysli.
jinak ja nevim tohle je fakt blby.oni reknou ze je to stary a uz to nejde zpetne zapsat do tp.ted uz je to asi v haji.skoda.nezbyva nez se smirit.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

Asi je zbytečné do toho šťourat.
Tak jo, hlavně, že auto jezdí. Ten plyn už nesmrdí.
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

To je skoda, KOLTEC se u nas nemontuje nikde, ale jen proto, ze cely system stoji kolem 55tis, je to udajne jeden u nejlepsich systemu, v Hradci Kralove delaji servis, ne sice dlouho, ale kdyz k nim zacali jezdit lidi s dovezenyma autama kde Koltec byl, koupili si diagnostiku a byli se v Holandsku proskolit, servis ted delaji uplne bezne a i nahradni dily maji, skoda ze Ti to uz nepomuze, mam s nima jen dobre zkusenosti.
http://www.gera.cz
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“