vadné servo řízení

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

AAA

Příspěvek od Serpico »

Ahojka sluníčko ( to vzbuzuje příjemné představy ), kde je deklarovaná 3měsíční garance na opravy v AAA
( anebo sis to zavinila tím, že jsi s autem dokonce jezdila ). Já se dočetl v médiích o výměně bez udání důvodu tuším do 48hodin po koupi za jiné vozidlo.
Taky jsem si koupil auto v AAA je tam slušný výběr - nicméně při koupi jsem byl hodně surový k nexii - osmičky na prázdném parkovišti, ostře na brzdy ( ty jsem pak dělal ), to všechno prodávající přešel. S cenou jsem byl spokojený. Nicméně ojeté auto je vždy určité riziko. Jinak smlouvy v AAA jsou na vysoké úrovni pro AAA - těžko budeš něco získávat - to je nedobytný ( snad mimo původu vozidla - ale lustraci jsi si sama zaplatila v ceně ).
Měj se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

AAA

Příspěvek od Serpico »

a k AAA ještě dodávám, za uplynulé čtyři roky jsem byl sponzorem servisů ( zvláště značkových Daewoo - Modřany a Srba servis - abych se moc nevytahoval ), dokud jsem nenarazil na palikxe a petrma - to jsou ti, co mají mojí důvěru.
Ještě jednou měj se fajn a opatrně s placením
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Re: AAA

Příspěvek od slunicko »

Čekám teď na odpověď z AAA. Nejprve tvrdili, že nenesou žádná rizika, pak jsem auto dala prohlédnout soudnímu znalci, ale stejně se snaží z toho vykroutit. Naposledy mi řekli, že mám zaplatit fakturu a poslat jim ji. To mi bylo divné, jelikož jsem auto nutně potřebovala, tak jsem to tak provedla a zatím se neozvali. Na blbosti a neznalosti se dobře vydělává. Koupila jsem auto, protože ho potřebuji, nemůžu čekat půl roku. Pokud uznají svou chybu, dobře, pokud ne, sami si dělají reklamu. Určitě dám vědět, jak to dopadlo, pro poučení.
To sluníčko je hezký název (nejen pro auto), že jo?
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Kamarad mel taky auto z AAA, dostal na nej papir, ze je nebourany, ale po chvili prisel na to, ze bourany bylo a to hodne drsne. Takze se to snazil nejak resit a bylo to hodne slozity. Kdyby si k tomu ale nevzal pravniky, tak by nejspis vubec nemel sanci.
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Re: AAA

Příspěvek od slunicko »

Co se týče jejich garantované pojistky na opravy, ano, existuje, jenže je tak postavená, že téměř nic nejde přes ni řešit.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

To bych tak i cekal. Nevim, jak je to ted, ale podobne to bylo v te dobe, co si od nich kupoval auto kamarad, jak uz pisu vise, s moznosti auto do 30 dnu kvuli zavade vratit. Pokud si to dobre pamatuju, tak to bylo tak, ze pokud se do 30 dnu projevila nejaka zavada, tak mel zakaznik moznost auto vratit. Pri vraceni ale musel predat velky technicak. Original velkeho technicaku mu ale nedali hned pri koupi, ale do 30 dnu ho museli poslat postou. Takze ho odesilali ten 30. den, takze zakaznik nemel sanci.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

PavelZ píše:To bych tak i cekal. Nevim, jak je to ted, ale podobne to bylo v te dobe, co si od nich kupoval auto kamarad, jak uz pisu vise, s moznosti auto do 30 dnu kvuli zavade vratit. Pokud si to dobre pamatuju, tak to bylo tak, ze pokud se do 30 dnu projevila nejaka zavada, tak mel zakaznik moznost auto vratit. Pri vraceni ale musel predat velky technicak. Original velkeho technicaku mu ale nedali hned pri koupi, ale do 30 dnu ho museli poslat postou. Takze ho odesilali ten 30. den, takze zakaznik nemel sanci.
Tak něco podobného se dá od AAA čekat. Není nad lidský přístup k zákazníkům :lol: :lol: :lol:

Ale oni asi opravdu prodaj spoustu ojetin, a byl by zázrak, kdyby se mezi nimi neobjevila nějaká "pastička"! Nechci je ale omlouvat, myslím, že právě pro to množství prodaných aut by se mohli chovat férově a řídit se heslem, že i prodělek je někdy kšeft. Normálně vyřízená reklamace by se určitě projevila na zvýšení prestiže firmy a následně zas na zvýšením prodejů. :roll:
Jinak já osobně bych auto u AAA nekoupil, ani bych jim ho neprodal. :!:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

Jo, pravidla se trošičku změnili. Když jsem jim řekla, že si auto buď vezmou zpátky a vrátí mi peníze (protože další nechci), nebo odstraní závady, kvůli kterým jsem nemohla jezdit (prodali mi auto technicky nezpůsobilé jízdy jako auto pojízdné), tak jsem obdržela odpověď: V žádném případě neberou auta zpátky, peníze nevracejí, no a na to vyřízení reklamace pořád čekám. Souhlasím, že při tak velké prodejnosti by měli jednat férověji. Odradí si zpoustu budoucích zákazníků, nakonec, je to jejich budoucnost a prestiž. Zřejmě jim na lidech nezáleží, jenom na kšeftu.
Uživatelský avatar
slunicko
Příspěvky: 35
Registrován: čtv srp 17, 2006 13:48
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od slunicko »

tak, už mi přišla odpověď z AAA-autobazaru.
Nic mi neproplatí, pokud budu mít zájem, můžu se u nich zastavit a dají mi různé dárkové předměty a slevu 5 000,-Kč při koupi dalšího auta u nich (do tří let). To je vše, co můžou udělat. Přes jejich garantovanou 3-měsíční pojistku neprošlo nic. Jsou pořádně vyčůraní, jednou ale na nich dojde.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Hmmm, tak je to porad stejnej podnik :(.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no pekna story.bohuzel sem presne tohle vyjadreni cekal.znam par lidi kteri dopadli uplne stejne.(nekdy hur auto jim totiz do mesice ukradli)a ja bych v aaa nekoupil ani kolobezku.na druhou stranu bratranec koupil octavii s 220 000 km loni v lete a dnes na ni ma 290 000 a v podstate az na kotouce to jezdi bez prestani.a posledni poznatek daewoo tacuma 1,6 rv 2003 nebo 4 ted nevim s 85 000 v perfektnim stavu bez nejmensich problemu se servisni knizkou.takze pokud si vyberete dobre a mate stesti maj tam taky dobry auta.ale to asi v kazdem bazaru.takze aaa NEBRAT
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

no ja som tiez uvazoval o kupe kombika, trebars aj z bazaru..
..ale vyber mizivy, ceny..hmmm..prehnane na stavy vozidiel..

..racej si ja zvaaram v garaazi..tam budem 100%ne vedet na com som..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Slunicko, co to bylo za plynovy system? Ja mam taky holandsky a je to KOLTEC, u nas taky rekli, ze servis na to neni a dily uz vubec ne,ze system je zastaraly, ale to neni pravda, v HK je GERA a ta sezene i vsechny nahradni dily, taky jsem se ptal na tu zastaralost a to mi rekli, ze to mohl rici pouze ten kdo se v plynu vubec nevyzna, ze tento system se montuje dodnes, ponevadz zatim nic lepsiho neni, taky rikali, ze tento system drive neservisovali, ale protoze jich zde jezdi jiz pomerne hodne, koupili diagnostiku a byli v Holandsku na skoleni a servisuji to super.
Druhy servis je v Prostejove, ale s nim nemam zatim zadnou osobni zkusenost. HK je pro Tebe pomerne hodne blizko, kdybys potrebovala vysvetlim cestu-plynu zdar :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

PavelZ píše:Mel sem oba systemy a u me jednoznacne vyhrava ten 4-bod. Je ale pravda, ze je zase podstatne vic citlivej na kvalitu plynu nez jednobod, takze si u nas, bohuzel, clovek musi peclive hlidat, u jaky cerpacky tankuje :(. Ale vzhledem k tomu, ze stale jezdim stejne trasy, tak mi to nevadi (a mam dojem, ze kdyz se u nas clovek drzi plynu Flaga nebo Kralupol/Shell Gas, tak je to v pohode).
Musim souhlasit, 4 bod je lepsi, ale myslel jsem ze budu souhlasit i s plynem, ale tentokrat ne, ja beru stale jen Kralupol, vyhradne na jedne pumpe a ted po roce mi museli menit filtr a divili se ze je to moooc brzo po tom predchozim, tak me to taky zamrzelo, protze Kralupol kazdy doporucoval a ja tomu i veril :cry:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

AAA

Příspěvek od Serpico »

kdeže loňský sněhu jsou - reklama: výměna vozu do 48 hodin bez udání důvodu

- dobrá rada zaplatit auto v AAA vzít sebou palikxe s diagnostikou zajet ( dát tomu pořádnou kládu ) do Brna nebo aspoň za Plzeň na oběd,předtím a to je při cestě projet Prahou, zácpy( přehřívání motoru) protáhnout přes prázdné velké parkoviště, napsat nějaké ty osmičky, nechat tam trochu z gum a navečer postavit před dům nebo do garáže anebo jim to hodit na hlavu - na plac.
A nezapomenout dobře zaplatit palikxe!

Při částkách v desetitisících ( opravy ) se vyplatí investovat dvojku
( myslím v tis. ).

Jenom předpokládám, že mi palikx nenakope do atd. ( nakonec prodejní poradce, nezní tak špatně )

Měj se fajn a buď i ty sluníčko - to je prostě opakovaná představa
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“