Daewoo nerezové prahové lišty

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Prahy su na Matize 1 a 2 také iste takže to bude pasovat na 100%
Škoda Roomster TSI
Reklama
 

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Matiz II.

Příspěvek od Badger »

Vazoun píše:A ty se kolego Badgere domníváš,že na Matize II. ty pásy nepůjdou??Chceš
snad říci že II. má oproti I. jiné rozměry?? :shock: Nebo jak to bylo myšleno,
to jsem nějako nepochopil. :!: :?: :idea: Zdraví - " Vazoun "za to Ti nic já
nepochválím :lol: čau :!: :!: :!:
----------------------
Člen MATIZ clubu reg.čís. 20 :P
Přiznám se, že netuším, jestli je nějaký rozdíl v prahách u Matize I a II, a proto to pro jistotu píšu ;) ;) Ale jak píše potom "mino", tak tam asi žádný není, ale co kdyby :roll: tak mě pak ukamenujete :lol:
To je škoda, že mi to nepochválíš :roll: :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Chválím

Příspěvek od Vazoun »

Ale to víš že Ti udělám radost a moc Tě chválím :lol: taky se mi líbí,škoda
že nemůžeš napsat kde se dají koupit :lol: chválím a fandím :lol: " Vazoun "
I na mým Matízku by se pyšnily alespon na předních dveřích-vid :?:
----------------------
Člen MATIZ clubu reg.čís. 20
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Chválím

Příspěvek od Badger »

Vazoun píše:Ale to víš že Ti udělám radost a moc Tě chválím :lol: taky se mi líbí,škoda
že nemůžeš napsat kde se dají koupit :lol: chválím a fandím :lol: " Vazoun "
I na mým Matízku by se pyšnily alespon na předních dveřích-vid :?:
----------------------
Člen MATIZ clubu reg.čís. 20
Děkuji :lol:
Na začátku jsem psal, že je mám z www.autofam.cz , takže tam se dají koupit :lol:
Ty musíš rozhodně mít!!! :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Badger píše:Že ty si musíš vždycky rejpnout!!! Každýmu se líbí něco jinýho! A speciálně pro tebe: koupil jsem to jen tak, protože nevím co dělat s penězma a kopu se nudou do zadku!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Já neříkám, že se mně to nelíbí, ale zdá se mně, že jedinej způsob, jak si tenhle doplněk vychutnat, je sednout si k otevřeným dveřím a kochat se...
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Docent píše:
Badger píše:Že ty si musíš vždycky rejpnout!!! Každýmu se líbí něco jinýho! A speciálně pro tebe: koupil jsem to jen tak, protože nevím co dělat s penězma a kopu se nudou do zadku!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Já neříkám, že se mně to nelíbí, ale zdá se mně, že jedinej způsob, jak si tenhle doplněk vychutnat, je sednout si k otevřeným dveřím a kochat se...
Ale vždycky si mušíš rejpnout a bejt vtipnej co??? :lol: :lol: :lol:
V pohodě ;)
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Je to pěkný , já mám originál od nového vozu nalepené gumové s nápisem Matiz , ale u nerezu bych měl asi strach , že se odřou , proto to tam vlasně je - aby se neodřel lak na prahu .

Matiz I a II mají stejný kastle , rozdíl je poze ve šroubovaných kusech karoserie .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Tomáš píše:Je to pěkný , já mám originál od nového vozu nalepené gumové s nápisem Matiz , ale u nerezu bych měl asi strach , že se odřou , proto to tam vlasně je - aby se neodřel lak na prahu .

Matiz I a II mají stejný kastle , rozdíl je poze ve šroubovaných kusech karoserie .
Jj, je to tak, ale nemohl jsem odolat!!! ;) :D
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No jasně , vypadají krásně . -i
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Tomáš píše:Je to pěkný , já mám originál od nového vozu nalepené gumové s nápisem Matiz , ale u nerezu bych měl asi strach , že se odřou , proto to tam vlasně je - aby se neodřel lak na prahu .

Matiz I a II mají stejný kastle , rozdíl je poze ve šroubovaných kusech karoserie .
Dle mého názoru je to jenom estetický doplněk. Já mám Matíze 7 let a prahy odřené nemám.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Souhlas

Příspěvek od Vazoun »

Souhlasím s tebou " Václave " že se jedná o estetický doplněk,ale určitě také
účelný. Chápej že, tam kde jsou vnoučata různého věku,se to rozhodně
vyplatí něco na těch prazích mít.Znáš to?V mé rodině jich mám spoustu,proto
vím jak ty moje prahy po 4 letech občas vypadají.Rozhodnul jsem se také si
je pořídit :lol: zdravím všechny na foru " Vazoun " :P
-----------------------
Člen MATIZ clubu reg.čís. 20
MATIZ SE r.v.07/2002 sv.zel.metla U 38/STK + Emise do 07/2008
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Já mám teda prahy okopaný důkladně. Zvláště dámy když nastupují v podpatkách tak to jde pryč dost rychle :-) Ale je to jen auto, tak na nějakej škrábanec se přece nehraje..
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“