Daewoo nerezové prahové lišty

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Daewoo nerezové prahové lišty

Příspěvek od Badger »

Zhruba před 2měsíci jsem si na www.autofam.cz objednal nerezové prahové lišty s nápisem Daewoo.
Jelikož je ještě nikdy nedělali, tak výroba trvala trochu déle, museli to měřit, dělat šablonu a vypískovat nápis. Výsledek je podle mě vynikající! :D
Jedná se 4ks ( 2xpřední s nápisem + 2xzadní ) za docela slušnou cenu 650,-Kč ;)
Včera jsem je přidělal a nafotil, kdyby vás to náhodou zajímalo a měli o ně zájem :D myslím, že by vám je tam teď bez problémů a hlavně brzo udělaly :D ( neberte to jako reklamu!!! )

https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=1432
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=1433
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=1434
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=1435

Tak co říkáte, líbí??? :shock:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Pekné, vyzerajú super. Ja pokukujem po podobných, ale s nápisom Kalos, len v ACH sú príšerne drahé.
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

mipo píše:Pekné, vyzerajú super. Ja pokukujem po podobných, ale s nápisom Kalos, len v ACH sú príšerne drahé.
Původně měli být s nápisem MATIZ, ale nějak to nedopadlo, ale nevadí :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Daewoo nerezové prahové lišty

Příspěvek od J.Bad »

Jóóó fakt dobrý už jsem je kontaktoval mailem a čekám až se ozvou,ale díky za dobrej tip....
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

tak tak vizeraju super 8) 8)
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Je to pekné dávam 1* ale tam dozadu by som ich asi nedával. Sú dosť krátke. Ale vyzerá to fajn. Ake sú s tým skúsenosti, nedoškrabú sa?
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

mino píše:Je to pekné dávam 1* ale tam dozadu by som ich asi nedával. Sú dosť krátke. Ale vyzerá to fajn. Ake sú s tým skúsenosti, nedoškrabú sa?
To bohužel nevím kolik toho vydrží!!! Snad to bude kvalita ;) :D
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Daewoo nerezové prahové lišty

Příspěvek od Badger »

J.Bad píše:Jóóó fakt dobrý už jsem je kontaktoval mailem a čekám až se ozvou,ale díky za dobrej tip....
Snad se ozvou rychle, u mě to chvilku trvalo, ale jinak spokojenost 1!!! ;)
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Daewoo nerezové prahové lišty

Příspěvek od J.Bad »

Ozvali se rychle - cca za hodinu od poslání mailu - i teď večer.Objednávám na dobírku jen ty přední - za ty chtěj 500 a asi plus dopravný,ale je to fakt pěkný - hned mi naspali že na Matiza už dělali - tak asi tušej od koho vítr fouká...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Daewoo nerezové prahové lišty

Příspěvek od Badger »

J.Bad píše:Ozvali se rychle - cca za hodinu od poslání mailu - i teď večer.Objednávám na dobírku jen ty přední - za ty chtěj 500 a asi plus dopravný,ale je to fakt pěkný - hned mi naspali že na Matiza už dělali - tak asi tušej od koho vítr fouká...
To je jasný, byl jsem aspoň v něčem první :lol: :lol: ale pozor aby to nebylo na Matize II jiné :roll: to netuším :shock:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

To jezdíš s otevřenejma dveřma, aby to bylo vidět :roll: ?
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

velice pekne....napis Matiz by tam bol ale lepsi..ale aj takto je to super.
Ja mam nieco podobne ale vlastna vyroba a bez napisu.....a nemusia to vsetci videt :)
Staci ked sa na to pozrem ja a zahraje ma na srdci :lol:
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Docent píše:To jezdíš s otevřenejma dveřma, aby to bylo vidět :roll: ?
Že ty si musíš vždycky rejpnout!!! Každýmu se líbí něco jinýho! A speciálně pro tebe: koupil jsem to jen tak, protože nevím co dělat s penězma a kopu se nudou do zadku!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Chvalim. Je to moc pekne. -i
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Matiz II.

Příspěvek od Vazoun »

A ty se kolego Badgere domníváš,že na Matize II. ty pásy nepůjdou??Chceš
snad říci že II. má oproti I. jiné rozměry?? :shock: Nebo jak to bylo myšleno,
to jsem nějako nepochopil. :!: :?: :idea: Zdraví - " Vazoun "za to Ti nic já
nepochválím :lol: čau :!: :!: :!:
----------------------
Člen MATIZ clubu reg.čís. 20 :P
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“