Elektrika

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
compro
Příspěvky: 4
Registrován: stř zář 26, 2007 09:41

Elektrika

Příspěvek od compro »

Zfravím všechny, koupil jsem Nubiru 1.6 R 1998 a vyskytla se závada - nesvítí zadní světla, mlhovky, dálkové a palubovka. Brzdové světla, přední světla, zpátečka a blinkry jdou normálně. Palubovka svítí jen do doby než nastartuju. Poradí mi někdo co s tím?
Reklama
 

kitt2002
Příspěvky: 209
Registrován: pon dub 18, 2005 23:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kitt2002 »

Ze by naka spolecna kostra?
Daewoo Nubira I 97 2.0 16V sedan , 2-litru zdar !!!
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ak ti nesvietia obidva strany parkovacie svetlá tak treba pozrieť(premerať relé na spínanie parkovacích svetiel.Odtial sú napájané aj zadné svetlá aj hmlovky .Osbvetlenie prístrojovej dosky je tiež napájané od relátka na parkovačky.Poprípade skontroluj poistku F28či tam dostávaš prúd po zapnutí svetiel(parkovačiek)
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

To relé najdeš asi v motorovom priestore(nubiru nepoznám kalos to má v motorovom)Je tam taká skrinka z umelej hmoty a po otvorení tam nájdeš poistky a relátka.Ak máš knižku -manual k vozu tak to tam bude napísané.Mal by tam byť aj popis na krytke čo dávaš dole.A nabudúce píš kludne sem ,ved aj iní čo majú ten typ ti poradia.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Tady máš schéma světel u Nubi, a tak jak říkal "dědo" na levém podběhu je velká plastová černá krabice a v ní jsou pojistky a relátka.
:evil: Chtěl jsem ti poslat schéma, ale server ukažto nějak neběhá, je možné, že už tu schéma elektriky světel někde je, zkus hledat, mám pocit, že jsem ho sem dával dokonce já. Nemáš v profilu mail, jinak bych ti ho poslal rovnou tam 8)
Už jsem to našel:
dej si tam : https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... a+sv%ECtel

a tam je schéma 8) 8) 8)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

predbezne jsme se dohodli snad mu to dam dohromady.jen pristi tyden budu mimo tak uvidim jak to bude.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“