Prestala mi svitit parkovacka

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Koumeles
Příspěvky: 48
Registrován: čtv srp 30, 2007 08:52
Kontaktovat uživatele:

Prestala mi svitit parkovacka

Příspěvek od Koumeles »

Mam Kalose a na nem mam takovy ty parkovacky, co se davaly v barve vozu, muj kalos je modry, tak sviti pekne modre, ale vsera jsem si vsiml, ze mi sviti jen jedna. Driv nez, se do opravy budu poustet, chtel jsem se zeptat, je tam normlani zarovecka, nebo nejaka potvora? Dale se mi stava, ze me Kalos ted casto kope, jako staticka elektrina, myslite, ze to ma nejakou navaznost :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

zarovky jsou normalni celosklenene 5w a navaznost na statickou elektrinu to urcite nema.navic ty zarovky nejsou pravdepodobne homologovane a nemely by tam byt.a jestli se v homologaci barevnych zarovek neco zmenilo tak se omlouvam.
da se koupit jen gumovy navlek na zarovku a pouzit zcela normalni 5w zarovky.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Palikx ti píše správne,ale neviem či ti nesvieti len jedna ,alebo celá strana (v predu aj v zadu).Ak nesvieti celá strana tak máš prepálenú aj poistku. Tú statickú elektriku nahlás žene nech používa pri praní aviváž.
Koumeles
Příspěvky: 48
Registrován: čtv srp 30, 2007 08:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koumeles »

Tak jsem se do toho vcera pustil a pekne jsem to prozkoumal. Nesvitila mi jen jedna predni parkovacka. Mel jsem tam modrou diodu. Jsem druhy majite, a nenapadlo me, ze si to majitel upravoval, byl to docela starsi clovek :) jsem myslel, ze to ma svitit modre od vyrobce :D
Odpovědět

Zpět na „KALOS“