el. okno

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
wapril
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 23, 2004 20:41
Bydliště: Bludov (SU)
Kontaktovat uživatele:

el. okno

Příspěvek od wapril »

na straně spolujezdce funguje ovládání el. okna jen pro jeho stažení, nahoru nic (musím po manželce zavírat okno :x ) tušíte, jak se dostanu k tomu "joysticku" abych se mrknul, jakej je tam problém? ... snad nebudu muset demontovat celý dveře
Reklama
 

Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

hmmm, to netusim, ale ked to budes mat otvorene, tak zisti, preco aj ked vypnem ovladanie na inych oknach, tak mi spolujazdec moze znemoznit zavretie okna (ja dam hore, on dole a okno stoji, aj ked sam s nim nepohne)
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Navrhuju manželce okno zalepit lepidlem, aby ho nemohla stahovat :lol:

Musíš zřejmě demontovat celý obložení dveří, ne?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

juradeus

Příspěvek od juradeus »

No vlastnu nexiu uz mam asi 5 dni .-), prve na co som sa hned vrhol, boli tie elektricke okna, vodicove vobec nereagovala, spolujazdcove bolo zaseknute, zadne slo iba otvorit, avsak nie zavriet /pripada ako u teba/. Cely problem bol v tom, ze bol pokazeny spinac elek. okna. Da sa vybrat bez rozmontovania celeho tapaciru, staci ho jemne srobovakom or niecim vhodnym nadvihnut, vytiahnut a odpojit od elkt. konektoru(u vodica nie je mozne tuto taktiku pouzit )...
Horsi pripad uz bol u oknach prednych...Samozrejme cela konstrukcia bola zanitovana, bolo treba odvrtat a prehodit na skrutky. U jedneho okna bolo zle namotane lanko, kedze nebolo roztrapkane, podarilo sa mi ho nahodit do drazky naspat a okno je plne funkcne...druhe okno vobec nereagovalo na spinac, myslel som, ze je motorcek odpaleny, avsak ked som ho pripojil priamo na kable, tak fungoval - takze i spinac el. okien na vodicovej strane je pokazeny. Lenze stastie sfunkcnosti motorceku ma rychlo preslo, lebo v zapati po teste som zistil, ze je slaby a okno bez pomoci nie je schopny zodvihnut......Ten maly joystick ako spominas, da sa aj rozobrat, ale ci ti to pomoze ho opravit....
Suciastky som kupoval priamo v daewee, kde ma museli pekne obtiahnut o prachy, ale co uz, ked to clovek nutne potrebuje:
konstrukcia el. okna lava strana: 580 sk
prava strana: 890 sk
lavy motorcek: 1600 sk
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

Tak už máš konečeně nessi doma? Gratuluju 8)
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
juradeus

Příspěvek od juradeus »

Presne tak, nessie uz poctivo lieta po uliciach, akurat ja som vymeskal pravidelnu vikendovu drink party z dovodu setrenia na benzin .-) no zda sa, ze este ten motorcek nakoniec budem musiet kupit /ten co tam je, bez pomoci nevytiahne okno, ide to opravit?/ a ak kupim ten motorcek, tak si zdravie budem asi setrit cely mesiac .-)
Ale musim povedat, ze som bol z nexie pozitivne prekvapeny, celkom prijemny vykon motora, riadenie, abs, klima, elektrika, sexi alu kola, super technicky stav.
fischer peter
Příspěvky: 9
Registrován: úte kvě 25, 2004 21:32
Bydliště: Sv. Jur

el. okna

Příspěvek od fischer peter »

caute snad nebudem mat problemi ako vcera ked som druhy raz nemohol otvorit tuto stranku i ja som od februara majitelom NEXIE sise bez klimy a ABS zato vsak 16 ventiloveho DOHC tiez mi nefunguje spustac l. z. okna uz mesiac sa na to chystam ale asi si to necham pozriet kamosovi pretze mi nefunguju nejake kontrolky spolu to nejako zosmolime
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

ja mam zase to "stastie", ze okno na vodicovej strane dole spustim, ale ked ho chcem vytiahnut hore, tak to zacne v motorceku tak divne vrcat. Dvere som rozobral, ale bolo to uchytene na nitoch, tak som sa radsej do toho nepustal.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Běžný problém vadného lanka stahovačky nic jiného než výměna nepomůže (znamená to odvrtat nýty všechny) a přendat motorek do nové stahovačky a pak už stačí jen přišroubovat zpět do dveří 8)
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“