leganza 2.0 vs. 2.2

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Pavell
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 07, 2007 21:35

leganza 2.0 vs. 2.2

Příspěvek od Pavell »

Caute, mám v plánu si koupit v nejbližší době Leganzu, je to super auto, ale mám otázku. Rozmýšlím mezi 2.0 a 2.2 Chtěl bych s zeptat jaký je rozdíl mezi těmito motory?? Myslím že někde na foru sem četl že mezi nimi vlastně žadný rozdíl ani není, ale na netu sem našel recenzi obou verzí a rozdíl ve výkonu tu byl tak nevim. Recenze je na této adrese http://www.autotesty.cz/2000/2Q/auto/leganz.htm Dík za případné odpovědi
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To máš tak Legy sa lýší podla výbavy a to by bolo písania na celý večer a motory no až tak velký rozdiel v nich nieje len tolko že vetšinou sa 2,2 montoval do automatickej prevodovky no myslím že je len na tebe akú si vyberieš hlavne aby bola OK lebo sa už objavujú vraky čo z nej vedia daktorý zrobiť čiže asi by som obsah neriešil ale možno výbavu aj keď tá je tiež v každej síce iná ale dobrá no pokud chceš Legu tak najlepšie ak má servisnú knižku a dobrého bývalého majitela :lol: :lol: :lol: O leganzách je toho tu dosť len ťažko sa pítať dakoho z nás lebo my je máme preto že je milujeme a tak si v sekcii kde Ti ju každý odporučí :lol: :lol: :lol: Ale fakt ten motor nieje taký dôležitý lebo pokud viem tak ani rýchlosť ani zrýchlenie nieje tek markantný rozdiel tak vyberaj ale dobre :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Mufty
Příspěvky: 127
Registrován: pát črc 14, 2006 15:43
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mufty »

2,2 by som nekupoval. v tej recenzii je udaj o zrychleni chybny. tusim ze tam je rozdiel zanedbatelny ak vobec nejaky ale musel by som sa pozret. jedine od spodu vraj taha o nieco lepsie. ale 2,0 je viac takze neni problem so suciastkami do motora aj ked nie vsetko je v tom motore ine. a ak by si chcel plyn tak 2,2 neni hromadne schvalena
Lega 2.0i LPG full
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já zas furt řikam, že objem nenahradíš. A pokud by měla žrát stejně, poviný je stejný, šel bych do 2.2ky. už pro ten pocit :D
Furt nechápu lidi co nadávaj na třeba 2.2ku naftoně a sami maj 1.9 8)
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
ros
Příspěvky: 292
Registrován: pát kvě 26, 2006 14:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ros »

Je jedno co koupíš. Ta auta jsou skoro identická. U nás ti plyn přihlásí na jakékoliv auto. Hlavně abys dobře koupil a autíčko ti sloužilo. A na tomhle foru ti spousta lidí pomůže nebo poradí. Jsou tu super lidi. :D :D :D
Leganza 2,2 LPG automat rok 2000, dříve Espero
Pavell
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 07, 2007 21:35

Příspěvek od Pavell »

fajn, já jen že mě zarazila ta recenze prave :shock: je fakt že těch 2.0 je mnohem víc no, takže to asi bude jasna volba :lol: až ji koupim, ozvu se :D zatím se mějte
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“