A je po ňom

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
hasič
Příspěvky: 110
Registrován: ned čer 10, 2007 21:09
Bydliště: Malacky

A je po ňom

Příspěvek od hasič »

Tak a dnes o 11:15 uhorelo v plameňoch moje esperko. Bol som jeho vlastníkom neuveritelné 3 slovom tri mesiace. Zhorela komplet motorová časť. yvo velmi dobrom prípade motor pojde, ale ostatné ako hadice plasty kablovanie su uplne v dyme. Uvidime čo sa s tým bude dať spraviť a potom sa ozvem. Bolo mi s Vami dobre, hlavne dakujem za rady. Určite sa sem vrátim lebo je tu fajn no zatial čafte.
Espero 2,0 LPG, full,
Matísek 0,8
SKYPE raduskok
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

To je mě líto :( někdo ho zapálil :?: nebo nějaký zkrat v motoru :?:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
hasič
Příspěvky: 110
Registrován: ned čer 10, 2007 21:09
Bydliště: Malacky

Příspěvek od hasič »

skrat v motore. stojim na križovatke a zrazu zhaslo radio, prestala svietiť smerovka. myslel som že asi pojistka alebo niečo také. V tom sa rozbehnem a spod kapoty dymuuuu. Odstavim na krajnici zoberem has. pristroj a idem pod kapotu, ale ako spravny hasič som ju neotvoril lebo by som mal komplet zhorené auto, a pozeral som nejakú medzeru kam to pustím. Medzeru som našiel a hasičák ani len nezasičal. Ochvilku prišli hasiči auto zaliali a ja som sa len pozeral ako to dopadne. No a teraz pojdem do servisu a uvidime či sa to ešte oplatí alebo nie. Keď sa naučím vkladať foto tak to pošlem aj dymenie spod kapoty aj foto po zahasení ako to vyzerá pod kapotou. Tak zatial čaf.
Espero 2,0 LPG, full,
Matísek 0,8
SKYPE raduskok
Uživatelský avatar
hasič
Příspěvky: 110
Registrován: ned čer 10, 2007 21:09
Bydliště: Malacky

Příspěvek od hasič »

Obrázek
Espero 2,0 LPG, full,
Matísek 0,8
SKYPE raduskok
Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rumcajz »

do prdele... smútim s tebou.... idem kúpiť hasičák....
.. aj si to hasil alebo nie? som tak rozmýšľal (slabá to chvíľka) že sa dá nastriekať hasičákom cez otvor popri kolesách čo ide tyč riadenia... ak sa tam hmestí..

adios
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Aj jaj :cry: zasa je nas o jedneho menej... Skoda, je mi luto...
Dufam, ze sa ti vsetko podari a ze coskoro zavitas naspat medzi nas...
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

Mám síce nexiu , ale aj tak mi je ľúto. Ale napriek všetkému som presvedčený , že skoro bude všetko ok. Musím sa priznať , mňa by asi porazilo z toho , že v takomto prípade človek nezmôže nič , len sa pozerať na skazu , ktorú nevie odvrátiť nijak.
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Já mám hasičák v kufru :oops: tak nevím kdybych ho potřeboval jestli bych to stihnul :oops: kdyby něco chytlo :roll: . Kde má být v esperu umístěnej originální hasičák ? Je tam nějakej držák ? A kolik vlastně stojí ?
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
hasič
Příspěvky: 110
Registrován: ned čer 10, 2007 21:09
Bydliště: Malacky

Příspěvek od hasič »

Všetkým Vám úprimne ďakujem, budem sa snažiť čoskoro zavítať s espíkom na cesty /keď sa to vôbec oplatí dať do koporiadku/. Bol som s ním spokojný tak by som rád na ňom ešte brázdil cesty.
to Rumcajz hasičák si kúp ale kvalitný a dávaj ho na kontroli a nie ako ja to odďalovať s tým že ešte vydrží. Ja som hasiť chcel ale ani nezasičal ale aj tak to horelo na lavej strane hore, ako je baterka a ostatná elektronika, tak tam by som sa nijako nedostal len keby som otvovril kapotu. Ale tym by sa tam dostal vzduch a auto by bolo celé v čudu, lebo ten jeden hasičák by na to nestačil. No a aj tak už bolo lanko na otvaranie kapoty zhoreté a nešla otvoriť tak mi z nej spravili upravu na nasavanie vzduchu.
Espero 2,0 LPG, full,
Matísek 0,8
SKYPE raduskok
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

no to je skoda, snad sa s tym este nieco bude dat urobit. ale hlavne ze si bol "pohotovy". a inak si si vybral dobre meno.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

To mě moc mrzí....doufám, že na Daewa nezanevřeš a s jiným (nebo stejným) Daewem zas přijdeš ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
hasič
Příspěvky: 110
Registrován: ned čer 10, 2007 21:09
Bydliště: Malacky

Příspěvek od hasič »

Určite nezanevrem, bol som spokojný a verím že do dám do kopy. Zajtra to pofotím a ukážem ako to vyzerá po menšom požiari.
Espero 2,0 LPG, full,
Matísek 0,8
SKYPE raduskok
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak tomu sa hovorý pech nám síce zhorela TATRA ale našťastie služobná jo a prečo Ti nešiel prístroj já si ten môj dávam na ročnú kontrolu ale stále dúfam že ho nebudem potrebovať :o
A takto vyzerala jedna naša babička má už chudinka 34 rokov ale už je zasa v pohode a dúfam že aj tvoje Esperko sa do nej dostane

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rumcajz »

.. hasičák si kúpim od synovca... má na to firmu... prezistím ceny a ak bude mať niekto záujem môžme sa nejako dohodnúť...


TÚÚÚ Hasič... ak budeš potrebovať nejaké ND tak napíš... niečo ešte mám... aj komplet elektriku aj kapotu...
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
Uživatelský avatar
hasič
Příspěvky: 110
Registrován: ned čer 10, 2007 21:09
Bydliště: Malacky

Příspěvek od hasič »

Rumcajz ďakujem, zajtra to pozrem čo je všetko v dyme a potom sa dohodneme. Ešte raz všetkým ďakujem.


to peha: Ja som to už tri roky nedal na kontrolu a to mám 300m cez cestu chlapcov čo to robia, no poučil som sa že netreba nič odkladať.
Ta TATRA vyzera dobre, my mame tiež jednu takú ale tá sa už asi nepohne, druhý krát zadretý motor a rozbité diferáky.
Espero 2,0 LPG, full,
Matísek 0,8
SKYPE raduskok
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“