Zlej Matýzek

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Zlej Matýzek

Příspěvek od Happy »

Ahoj matýzáci mrkněte na odkaz,je to zajímavý.Happy http://nacerno.blesk.cz/Clanek81586.htm
Reklama
 

Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

že zlý :?: :!:
Ved branil svojho majitela :!: :!: :!: :lol:
Taketo niečo by som malnaučiť aj moje Tico :lol: :lol: :lol:

Teraz vážne ...
Vy by ste neušli ?Ved by ho tí chlapi zabili keby tam ostal,ina vec je ,že mal hned isť na policiu,ale ako by ste konali vy ???
Soferovi držím palce a tomu v nemocnici "pekne" sničky o Matízkovi :twisted:
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od Happy »

Erricco111 píše:že zlý :?: :!:
Ved branil svojho majitela :!: :!: :!: :lol:
Taketo niečo by som malnaučiť aj moje Tico :lol: :lol: :lol:

Teraz vážne ...
Vy by ste neušli ?Ved by ho tí chlapi zabili keby tam ostal,ina vec je ,že mal hned isť na policiu,ale ako by ste konali vy ???
Soferovi držím palce a tomu v nemocnici "pekne" sničky o Matízkovi :twisted:
Podle policie se správně vůbec neměl bránit,slušně poprosit útočníky aby toho nechali,a ukázali mu občanský průkaz,zavolat policii,a požádat útočníky aby na policii počkali. :lol: :lol: :lol:
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Ja len dufam, ze Matkovi sa nic nestalo (napr. preliacena kapota, ako mam ja :)
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Veru tak,ktovie ako by sa zachoval v koži toho šoféra hocikto z nás,Aj hnev aj strach zohrá svoje,človek v takých okamiho koná skratovo a pudovo.Ale súhlasím,že mal sa potom,hneď aKO MU VYCHLADLA HORúCA HLAVA SáM PRIHLáSIť NA pOLíCII.
tOHO PRJDENéHO VôBEC NEľUTUJEM,ako som včera písal na tunajšom pokeci,čo mu mal čo skákať na kapotu.
Vôbec zákony našich dvoch štátov asi stoja na strane tých,čo ich porušujú a nie tých,čo ich ctia a rešpektujú.pachateľ má pomaly väčsie práva ako obeť. :roll: :( :(
V takom Francúzsku,či angloamerických krajinách pri podobných procesoch rozhoduje,verejná mienka,a u nás,ako som včera pozeral aj na url http://forum.bleskovky.zoznam.sk/?modul ... eID=166525
verejná mienka,pochopiteľne stojí na strane vodiča.Nuž,a ako by sa sasi zachoival hociktorý zo sudcov,čo budú súdiť toho vodiča,keby boli v jeho koži????!!!!
To som raz čítal jednu poviedku,tuším z nemeckého prostredia,kde súdili chlapa ktorý v amoku ,nechtiac zabil cchlapa,lebu mu celu noc vytruboval pod oknom.Chcel mu,v návale zlosti hodiť na strechu auta ťažítko na spisy,ale nešťastnou náhodou trafil predné sklo a vodiča...Vyzeralo to s ním biedne,ale napokon ho oslobodili, až potom vyšlo na javo,že priateľka obvineného,inak slušného ,počestného človeka,len veľkého nerváka,celú noc vytrubovala pod oknami,kde sa radili sudcovia :P :P :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Tony M
Příspěvky: 61
Registrován: pát pro 29, 2006 01:07
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Tony M »

Videl som to na nete i v Telke. Naši policajti si predstavujú obranu tak, že na hrubý útok odpoviem: Súdruh vagabund, buď taký dobrý, prestaň ma biť, lebo vytiahnem mobil, zavolám políciu a tá ti UKÁŽE. Možno Ti dá aj pokutu. Mne je ľúto iba toho Matesa, dúfam že sa nepoškodila náprava, kapota bude poškodená určite. Výtržnici si o to koledovali a ten grázel v nemocnici by mal zaplatiť opravu úbohého auta, ktoré mu nič neurobilo.

Čaute
Tony
Chevrolet Spark 0.8 , pred tým Daewoo Matiz 0,8 S
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“