Přepínač směrovek

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
tridac
Příspěvky: 18
Registrován: pát kvě 25, 2007 22:35

Přepínač směrovek

Příspěvek od tridac »

Kolegové, nemáte někdo náhradní přpínač směrovek a světel na Daewoo Espero 1,8 CD rok výroby 1997?? Nějak mi pořád svítí dálková světla na obě polohy a něchce to zhasnout, blinkry fungují, ale netuším proč mi nejde přepnout na tlumené.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rumcajz
Příspěvky: 329
Registrován: ned zář 25, 2005 18:22
Bydliště: Martin, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rumcajz »

zdar,..
.. a si si istý že je to prepínačom?
.. skús kuknuť ešte relátko, možno ho máš zapečené a stále zopnuté... a možno nie..

adios
Espero 2.0l na 1.5l TP,, 15" elektróny, new music, new sanie, new výfuk, new vačka z 1.8...
Espero 2.0l na 1.5l TP, LPG (legal), ABS, klíma, airbag, akože drevo, modré,..(koža, vyhr.sedadlá) .. PREDANÉ 68tis
Espero 2.0l na 1.5l TP full výbava, ... PREDANÉ 75tis
Omega MV6 ... no coment ...
Uživatelský avatar
tridac
Příspěvky: 18
Registrován: pát kvě 25, 2007 22:35

Příspěvek od tridac »

no, nemusel jsem začínat u žárovek, protože dálková svítí at mám v poloze přepínač tlumené i dálkové. at přepínám jak přepínám stále svítí dálkové. Tlumené se nerozsvítí vůbec. Tak jsem mainko pohyboval přepínačem jakoby k sobě a od sebe, slyším jak nabíhají motorky na nastavení, pak malinko pohnu a zhasnou dálkové, v určitě poloze mainko k sobě se rozsvítí úplně všechno a klepnu do volantu a zase vše skočí do svícení jen dálkových a když jsem si takto chvíli hrál, zhasla levá dálková, prskla žárovka, no a nyní mi to svítí všelijak jak pohybuji přepínačem, ale do levého dálkového mi zase nejde proud. Tak nevím čím by to mohlo být. Ted to je tak, že rozsvítím parkovačky, dobré, rozsvítím tlumené, svítí pravá dálková a obě tlumené, přepnu na dálkové, svítí všechno stejně a když budu hýbat přepínačem různě se to mění. Tak si myslím, že by to mohlo být přepínačem. Máte k dispozici nebo víte kde by se dal sehnat?????
Uživatelský avatar
tridac
Příspěvky: 18
Registrován: pát kvě 25, 2007 22:35

Příspěvek od tridac »

koupil jsem nový přepínač, vyměnil, cca 20 minutek a vše je vpořádku, funguje jak má.
pokud se to někomu stane, projevuje se to stálým svícením dálkových světel ve všech polohách.
andy 01
Příspěvky: 12
Registrován: úte črc 10, 2007 10:25
Bydliště: bratislava

Příspěvek od andy 01 »

to isté sa stalo aj mne, jedine vymeniť, v carmaxe za 800,- sk, na fabiu stojí 2500,- sk. ešte že mám espero.
DAEWOO ESPERO, 1,5, R.V. 1996, bordová metalíza, 160 000 km.
Uživatelský avatar
tridac
Příspěvky: 18
Registrován: pát kvě 25, 2007 22:35

Příspěvek od tridac »

no máme tady nadšence, má autovrakoviště daewoo, ten má snad všechno. cokoliv zavolám, jasně mám, přepinač za 400,-, měnil jsem od něho i čerpadlo na posilovač řízení za 1500 i s prací a výměnou.
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3602
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

tridac píše:no máme tady nadšence, má autovrakoviště daewoo, ten má snad všechno. cokoliv zavolám, jasně mám, přepinač za 400,-, měnil jsem od něho i čerpadlo na posilovač řízení za 1500 i s prací a výměnou.
Od kud jsi ??
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
tridac
Příspěvky: 18
Registrován: pát kvě 25, 2007 22:35

Příspěvek od tridac »

Malé Svatoňovice, rodiště Karla Čapka,
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3602
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

No vida, tak to ani nemám daleko vrakovište Daewoo , kolik tam toho má ? Pošli mě prosím nějakej kontakt třeba přes sz.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
tridac
Příspěvky: 18
Registrován: pát kvě 25, 2007 22:35

Příspěvek od tridac »

má absolutně všechno, obrovská hala rozebraných esper. JE v dolní radechové, velmi vstřícný kluk za velmi lidové ceny
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3602
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Jo tak toho znám, mám od něj stahovačku na okno, dobrej kluk, ale má toho moc a zastihnout ho je problém :D ale jinak super přístup a můžu taky jen doporučit :D
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
tridac
Příspěvky: 18
Registrován: pát kvě 25, 2007 22:35

Příspěvek od tridac »

nemám s ním problém, zavolám, a domluvím se vždy když je potřeba i je schopen dovézt po trase kudy jede bez problémů.
Ale jinak má snad všechno
pkuruc
Příspěvky: 19
Registrován: stř dub 22, 2009 12:54

Příspěvek od pkuruc »

ahojte, aj mne z nicoho nic zacali svietit len dialkove, tak som kupil novy prepinac za 1008 korun a islo to asi mesiac a potom zasa. tak som sa nastval, ropzobral ten povodny a zistil som ze tlmene svetla su neni robene cez rele ako dialkove a tym ze tam je velky vykon tak sa zohrievaju kontakty na prepinaci, ropztopi sa umela hmota a stale su zotknute kontakty dialkovych svetiel. trosku som tu packu prepojil inak a mam pokoj:-) teraz to funguje tak, ze pri tlmenych idu tlmene a pri dialkovych idu aj tlmene a aj dialkove , tak ako to maju stare typy BMW. svieti to dobre a je to zarovem priprava na xenony, ktore nmaju rady ked sa pri bliknuti dialkovymi kratkodobo zapinaju a vypynaju .
lemonik
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:26

Příspěvek od lemonik »

Ten istý problém s prepínačom, doteraz som nenašiel žiadne riešenie ako to spraviť :( Mal som to X krát rozobraté, viem čo tomu je ale neviem ako sa dostať k druhému vypínaču :-P
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

ono rele je v serii len za spinacom svetiel, ale prepinac dialka stretavky su uz plne zatazene prudom, ktory ide ce ziarovky a zaroven je kvoli dlhej kabelazi od volantu velky ubytok napatia a takisto aj vdaka tomu prepinacu, poniektori blazni si to prerobili na rele pripadne aj natiahli novu kabelaz.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“