Zrezlé štíty kot. brzd.

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
krcmarj
Příspěvky: 15
Registrován: sob črc 21, 2007 22:57
Bydliště: Potštejn

Zrezlé štíty kot. brzd.

Příspěvek od krcmarj »

Dobrý večer, právě jsem se zaregistroval a píšu svůj první příspěvek,takže ještě jednou Vás všechny zdravím, a obracím se na Vás s tímto problémem:
měnil někdy někdo úplně zrezlé štíty kot. brzd na zadní nápr.? Kde sehnat nové? Poptával jsem je všude možně, i na odkazech na prodejce ND. které jsem našel na tomto fóru, zatím bezvýsledně. Ve značkovém servisu v HR.KR. mi nabízejí celou sadu ruční br. včetně těch štítů za asi 8800k.č. (bez DPH). To je trochu moc :( . Daewoo vrakoviště ( Lib., Ostředek,Radechová) zatím taky nic. Až je seženu :D bude další problém, jak demontovat ty staré? Když vidím ty zrezlé šrouby tak myslím že je budu muset odvrtat. Nezná někdo nějaký "inteligentnější" postup? Tot´zatím vše, děkuji za případné odezvy.
DAEWOO NUBIRA I combi 2.0 CDX r.v.: 97.
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

zdravim.no zatim jsme nemeli problem se stity nikdy se nemenily.a povolit sly bez problemu vzduchovou pistoli pri vymene silentbloku z napravy.jeden stit mame myslim v praci.
ta cena je diky tomu ze ty pakny stoji jedna asi 1800 (nevim to ale presne ale drahe to je strasne).takze proto ta cena.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
krcmarj
Příspěvky: 15
Registrován: sob črc 21, 2007 22:57
Bydliště: Potštejn

Příspěvek od krcmarj »

Dobrý večer, problém vyřešen, štíty jsem koupil nové za 2750,- za kus v Krči, je to celá sestava- držák brzdiče,ty plech. štíty,mech. prasátko a čelist ruční brzdy. Samostatné plechy se nedodávají.Thanks to palikx za reakci, opět měl, asi jako vždy, pravdu. Ty šrouby šly povolit ok, jsou pojištěny tmelem, na závitu ani stopa po rzi.
DAEWOO NUBIRA I combi 2.0 CDX r.v.: 97.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jasne tak slava ze to je ok.jeden stit mame opravdu v praci ale kdyz tak priste :D
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
trogar
Příspěvky: 33
Registrován: stř čer 22, 2005 12:37

Re: Zrezlé štíty kot. brzd.

Příspěvek od trogar »

zdar všem, před 2 roky jsem přesedlal z Nexie na Nubiru r.v.2003 J150 2.0 najeto cca.100 000km. dnes jsem byl na STK vše ok ale potřeboval bych štít pravý zadní parkovací brzdy (kotouč). jedině co jsem objevil je na stránkách CZ DRAFEL za něco přes 3000Kč. samotný štít jak už je tady uvedeno se neprodává. tak se chci zeptat jestli náhodou někdo nemá samostatný štít nebo kde by se dal sehnat. díky za pomoc.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“