stinitko do auta

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

stinitko do auta

Příspěvek od Pajin »

Ahojte mma takovy dotaz zrova nemam auticko usebe tak neumim zjistit jake rozmery ma stinitko u spolujezdce celkova x delka x sirka a uchiceni stinitka:!: kamarad mi totiz nabizi obrazovku do auta z dvd prehravcem ve stinitku :D tak bych potreboval ty rozmery děkuji za odpovědi všem předem :!: :D :D Obrázek jde o opacnou stranu jde od spolujezdce foto je ilustracni
Reklama
 

Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Si robišsrandu s tým tienitkom ???
Vyzera to super,ale nechať si kvôli tomu udrbať,alebo rozdrbať auto...nestojí to zato.
Keby si mal nejake BMV,alebo niečo podobné,ale Tico...to je už aj na mna dosť.
Za tie prachy maš nove narazniky kovove (predpokladám že ak maš čierna,tak su plastove :D ) a nemusiš sa starať aku farbu v spreji ...
Ak obrazovku,tak odnimatelnu,nech to nebije do oči.
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Erricco111 píše:Si robišsrandu s tým tienitkom ???
Vyzera to super,ale nechať si kvôli tomu udrbať,alebo rozdrbať auto...nestojí to zato.
Keby si mal nejake BMV,alebo niečo podobné,ale Tico...to je už aj na mna dosť.
Za tie prachy maš nove narazniky kovove (predpokladám že ak maš čierna,tak su plastove :D ) a nemusiš sa starať aku farbu v spreji ...
Ak obrazovku,tak odnimatelnu,nech to nebije do oči.
mas recht clovece ajija sem uznal ze byto v ticu vypadalo zvlastne tak sem odtoho odpustil ted setrim na novy lak na tyco mam ho fialove avubec se mi to nelibi ale zatim nevim dojake bervy hodam to ukaze cas
p-s- jak si to myslel stim naraznikem jak vis ze mam serne plasty chci je nastrikat bosou hnusne zohavene!! ale nevim jakou barvou mam tu cernou matnou akrilovou ve spreji za 88 kc
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Ako to viem ??? Možnože preto ,lebo mam fialove Tico s čiernymi plastovymi naraznikmi :D
Ono čierne su len plastove,a potom myslim boli nejake 4 zakladne farby s plechovymi,ale to myslim asi až od 1998.
Ja idem moje striekať na čierno a chcelo by to práve aj plechove,alebo nejake tuning laminatove narazniky ... všetko je ale len o peniazoch,napady by boli ...
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Erricco111 píše:Ako to viem ??? Možnože preto ,lebo mam fialove Tico s čiernymi plastovymi naraznikmi :D
Ono čierne su len plastove,a potom myslim boli nejake 4 zakladne farby s plechovymi,ale to myslim asi až od 1998.
Ja idem moje striekať na čierno a chcelo by to práve aj plechove,alebo nejake tuning laminatove narazniky ... všetko je ale len o peniazoch,napady by boli ...
tak tojo tedy to mamame asi stejne bo ja mam taky fialove s cernymi plastovimy narazniky a presne vse je jen openezach atech ja mam docela malo :(
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

:lol: ked ich bude viac (dufam že už čoskoro),tak rozoberiem moje Ferrarri do skrutky a poskladam z neho uplne noveho trhača asfaltu...
Počítam,že v lete 2008 budem môcť dať aj foto ... ;)
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Erricco111 píše::lol: ked ich bude viac (dufam že už čoskoro),tak rozoberiem moje Ferrarri do skrutky a poskladam z neho uplne noveho trhača asfaltu...
Počítam,že v lete 2008 budem môcť dať aj foto ... ;)
toz toti preju tey hodne steszi vtom ja ho predelavat najk vzlast nebudu jen lehce zetim mozna pozdeji diky
Odpovědět

Zpět na „TICO“