Krokac na Leganzu

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Krokac na Leganzu

Příspěvek od Goose »

Chlapci nevite jak se pohybuji ceny krokoveho motorku na Leganzu???Ja hledal uplne vsude a nemohl jsem to najit...bud jsem hledal spatne nebo opravdu nikde neni... :cry: :cry: :cry: Chtel jsem krokac vycistit ale asi ho rovnou vymenim...jedu v cervenci na dovolenou a tak bych nerad nekde zustal...nevim co se muze stat kdyz odejde krokac a tak nechci ryskovat...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Krokac na Leganzu

Příspěvek od conpet »

Goose píše:Chlapci nevite jak se pohybuji ceny krokoveho motorku na Leganzu???Ja hledal uplne vsude a nemohl jsem to najit...bud jsem hledal spatne nebo opravdu nikde neni... :cry: :cry: :cry: Chtel jsem krokac vycistit ale asi ho rovnou vymenim...jedu v cervenci na dovolenou a tak bych nerad nekde zustal...nevim co se muze stat kdyz odejde krokac a tak nechci ryskovat...
kvuli krokaci by jsi asi jikde nezustal, ridi jen volnobeh (jestli se pletu , tak me opravte) jinak cena bude podobna jako na Espero a nebo to je mozna i stejny dil, cca 2500,-
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak krokac vycisten...otacky jsou ok...jen mi prijde,ze auto ztratilo vykon...nevim jestli je to jen moje myslenka ale proste mi prijde,ze to nejak nejde...a tady jsou fotky ze zakroku...
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
PeLi
Příspěvky: 70
Registrován: úte srp 09, 2005 09:23
Bydliště: Palárikovo, SK

Příspěvek od PeLi »

Mám podobný problém s vysokými otáčkami motora, ale len ak je auto v pohybe (preraďovanie aleb jazda na volnobeh). Ak auto stojí, je volnobeh OK. Samozrejme som pozeral aj ten krokový motor, ale ten špinavý nebol. Samotný krokový motor som už nerozoberal a aby som pravdu povedal, ani neviem ako ho rozobrať.
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak to budes potrebovat seridit volnobeh...jinak nevim...s tim krokacem jsem se natrapil...nevedel jsem kudy k nemu...tak jsem skoro lezel na motoru a montoval ho ven... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Goosíku resetni jednotku tedy odpoj baterku a ukostři plusový kontakt no a když nepomuže tak bohužel diagnostika ale malo by to pomoct já sem na tom byl stejne vono totiš krokáč je nastavenej no a když ho odpojíš a vyčistíš tak se rozladí tak skus reset a uvidíš :lol: :lol: :lol: Jo jinak si šikulka a jak si se bál no a vidíš :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ukostri plusovy kontakt???Jak to mam udelat???Jako,ze vemu konatkt plus a dotknu se ho treba podbehu nebo tak???Omlouvam se za negramotnost ale takove veci jdou mimo me... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo proste odpoj plus a prilož ho na kostru tak na 10-15 sekund to preto aby sa vybili kondenzátory já to nechávam tak 1 minutku a to tak že odpojim kontakt a priložím ho na kostru no a keď tak si pomúžu nejakým klíčem nebo šroubovákem :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Nestacilo by to prilozit k tomu plechu na kterem stoji baterka???
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jasne proste nekde kde je kostra jinak to řeším i tak že klíčem kterým povolím kontakt ho potom ukostřím na mínusový ale bohate to stečí hoci kde je plech :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Dobra...vlitnu na to...kdyz jsem to byl projet tak auto ma takovej divnej zvuk...takovej jak traktor...ale vyfuk asi deravej neni...ten divnej zvuk to ma jen za jizdy... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To môžu byť načítané chyby lebo práve keď sa odpojí krokáč tak sa to stáva no ale zvičajne resetom jednotky a potom jízdou sa to srovná :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Goose píše:Dobra...vlitnu na to...kdyz jsem to byl projet tak auto ma takovej divnej zvuk...takovej jak traktor...
To se taky muze prihodit, kdyz Ti do svicek natece voda, ja uz to na svy taky slysel, kdyz jsem si nechal umejt motor a pak to bylo po nastartovani k neroznani od TeDeIcka. ;) Manik to musel tlakem vzduchu vysusit a pak uz to bylo zase OK.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Goosi tam je neco spatne uplne jinde.za to krokac nemuze a to ze to ma divnej zvuk musi byt opravdu uplne nekde jinde.cidla hadice sponky konektory poradne zkontrolovat.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Vse by melo byt OK...uz to jede dobre ale ten zvuk jsem jeste nemel sanci moc vyzkouset...myslel jsem,ze je prdlej vyfuk ale neni slyset ze by bublal...jo nevite co je takova vecicka hned vedle krokace???...je to taky na dva krizovy sroubky...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“