koliky do dveři

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

koliky do dveři

Příspěvek od Pajin »

ahojte lidicky mam tico sem zacatecnik prave sem dodelal autoskolu :D a toto je me prvni auto :!:
kamoska mi koupila nove koliky do dveri ale sou kulate :( :( a tico ma jak je znamo placate :cry: tak se ptam zda by sli nejak nasroubovat ci nejaj jinak nasadit :?: :?: :?: ty koliky nove jsou na zavit a kulate :!: :!: :!: :!: :!: děkuji za rady a odborne pripominky ci napady predem všem
Reklama
 

Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Ahoj,tak ťa vítam v klube!Už som si myslel,že som jediný mladý čo má Tico :lol:
S tymi kolikmi je to trochu zložitejšie....ono by sa to "teoreticky" dalo upraviť,ale musiš zvážiť ,či ti ta namaha stoji zato a vysledok by aj tak nebol nejako zvlašť ohromujuci,alebo kupiš novu sadu a maš to bez problemov.Najlacnejšie to zrejme vychadza v Polsku,ale neviem ako je to u vas.
Ja mam central,koliky zbrusene a mam po probleme :lol: :lol: :lol:
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Erricco111 píše:Ahoj,tak ťa vítam v klube!Už som si myslel,že som jediný mladý čo má Tico :lol:
S tymi kolikmi je to trochu zložitejšie....ono by sa to "teoreticky" dalo upraviť,ale musiš zvážiť ,či ti ta namaha stoji zato a vysledok by aj tak nebol nejako zvlašť ohromujuci,alebo kupiš novu sadu a maš to bez problemov.Najlacnejšie to zrejme vychadza v Polsku,ale neviem ako je to u vas.
Ja mam central,koliky zbrusene a mam po probleme :lol: :lol: :lol:
jak to myslis jako ze se daj koupit i nake pekne berevne sady techto koliku do tica :?: :?: :D ajak zbrousene trochu mi toujasni nebo posli foto diky moc :) ;)
p.s. chci si nejak mazlika zutulnit zevnitr tak zacam maličkostmi :!:
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Erricco111 píše:Ahoj,tak ťa vítam v klube!Už som si myslel,že som jediný mladý čo má Tico :lol:
S tymi kolikmi je to trochu zložitejšie....ono by sa to "teoreticky" dalo upraviť,ale musiš zvážiť ,či ti ta namaha stoji zato a vysledok by aj tak nebol nejako zvlašť ohromujuci,alebo kupiš novu sadu a maš to bez problemov.Najlacnejšie to zrejme vychadza v Polsku,ale neviem ako je to u vas.
Ja mam central,koliky zbrusene a mam po probleme :lol: :lol: :lol:
ahoj jak tomyslis temi koliky jdou sehnat nake?? pekne ??! posli prosimte nake to foto prosim moc děkuji
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Ahoj
No či sa daju kúpiť nejaké farebné,to neviem,ale farba v speji už vynajdena bola ... ;) chrom a trocha šikovnosti...
Zbrúsene mám hlavičky,kvôli tomu že mám centrál a každý mi to zatlačal ručne (kvôli tomu som si raz urval zadnu klučku- vonkajšiu :twisted: )
Ja chcem môjho tiež trocha vytuniť ... len momentalne nie su money :D
Stihol som zatial nakupiť len kopec blbosti do interieru a vymenil som si budiky za vlastne doma robené :lol:
Väčšie upravy až na budúci rok...

tak tu su zatial tie budiky(mal som to prave na USBčku)
Obrázek
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Erricco111 píše:Ahoj
No či sa daju kúpiť nejaké farebné,to neviem,ale farba v speji už vynajdena bola ... ;) chrom a trocha šikovnosti...
Zbrúsene mám hlavičky,kvôli tomu že mám centrál a každý mi to zatlačal ručne (kvôli tomu som si raz urval zadnu klučku- vonkajšiu :twisted: )
Ja chcem môjho tiež trocha vytuniť ... len momentalne nie su money :D
Stihol som zatial nakupiť len kopec blbosti do interieru a vymenil som si budiky za vlastne doma robené :lol:
Väčšie upravy až na budúci rok...

tak tu su zatial tie budiky(mal som to prave na USBčku)
Obrázek
tak tose ti teda povedlo budiky vypadaji nadherne chtel bych si taky udelat budiky ale nevim jak na třo mohl bys mi poradit jak postupovat co nejpodrobneji prosimte?? vazne klasa p.s. jak si vytahnul ty koliky ze dveri chtel jsem si je nastrikat ale naejak to neslo yvtahnout diky za odpoved
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Stiahol som si z Polskeho Tico Tuning fora http://www.ttt.ntx.pl/
predlohu a v Photoshope som si to už len upravil a vytlačil na tvrdší papier,to je všetko.Je to len 1 pokus,neskôr chcem vymeniť aj podsvietenie a budíky spraviť na folie...
Ak by si to tam nenašiel,tak ti to zajtra upnem.
Inač Poliaci su na Tica fakt machri ,ved pozri a uvidiš.
Ja ked som vyberal koliky,tak som mal dole cele dvere,takže ak by si vedel o jednoduchšom riešení,sem s ním ... :D
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Erricco111 píše:Stiahol som si z Polskeho Tico Tuning fora http://www.ttt.ntx.pl/
predlohu a v Photoshope som si to už len upravil a vytlačil na tvrdší papier,to je všetko.Je to len 1 pokus,neskôr chcem vymeniť aj podsvietenie a budíky spraviť na folie...
Ak by si to tam nenašiel,tak ti to zajtra upnem.
Inač Poliaci su na Tica fakt machri ,ved pozri a uvidiš.
Ja ked som vyberal koliky,tak som mal dole cele dvere,takže ak by si vedel o jednoduchšom riešení,sem s ním ... :D
ahoj jka pokracujes vuprave budiku??? ja teprve zacnu vcera sem si nechal zrobit koberecky kupil chrom ramecek pod spz auz setesim jak budu spravovat karoseriu je hodne prohnila dvere a blatniky trochu viz foto v galerii!
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

problem s odelanim s pozadim od tachometru

Příspěvek od Pajin »

ahoj prosimtze jak si oddelal ten papir od tachometru nejde mi oddelat rucicka od tachose takze nemuzu ani vymenit ten papir prosim porda chtel bych si to hodit do jinebarvy dik
Odpovědět

Zpět na „TICO“