výmena sviečok

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Leit
Příspěvky: 17
Registrován: úte lis 21, 2006 07:04

výmena sviečok

Příspěvek od Leit »

S Kalosom 1,2 L mám ísť na druhú garančnú prehliadku. Podľa predbežných informácií budú meniť sviečky. Pdľa návodu na obsluhu sú namontované sviečky Denso. Je ich treba vymieňať po dvoch rokoch ?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Re: výmena sviečok

Příspěvek od Muco »

Podľa mňa neide ani o tie roky,ako o to,kolko si nabehal.Dnes už tie sviečky vydržia naozaj dlho +,- 60tis.km.Oni ale v servise vymenia automaticky,lebo je to tak písané( ak si dobre pamätám) i keby boli sám najlepšie...To mám ale zo skúseností kámošov,čo majú za sebou tiež nejaké garančky(tým samozrejme nemyslím len AVEA ale aj ine značky.) Tie servisi maju rovnakú politiku.Oni sa musia ale držať pokynov výrobcu. Hlavne ak máš možnosť,presvedč sa,či ti ich naozaj vymenia-ak už teda musia...Ak je to možné,buď pri tom.
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

svicky ti vymeni i kdyby si nechtel aby vymenili, protoze oni to zkratka musi udelat jedou podle stanovenyho systemu, jinak by ti nepodtvrdili harančku, ale pozadej je at ti ty svicky daj, oni budou v poradku pokud si nenalital na ne hodne tisic a kdyz ti vyprsi harancka tak si je tam muzes pri nutnosti hodit z5
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Odpovědět

Zpět na „KALOS“