Led svetla a xenony na Nubiru 1

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
ArmanoToti
Příspěvky: 18
Registrován: sob kvě 05, 2007 17:08
Bydliště: Dubnica nad Vahom
Kontaktovat uživatele:

Led svetla a xenony na Nubiru 1

Příspěvek od ArmanoToti »

Neviete mi poradit kde by sa tieto svetla dali zohnat? Evidentne sa vyrabali ale neviem ich na nete zohnat. Obrázek Obrázek Obrázek
Daewoo Nubira I , 2l CDX , r.v.1998,Podvozok H&R , Brzdove kotuce Brembo ,15" Dezent Dark V ,
Reklama
 

Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

tak ty zadni svetla nevim, na Esperu jsem mel vzadu paticove diodozarovky (jedno i dvouvlaknove cervene a bile) a ty predni svetla nejsou xenonova ale projektorova
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

No pokud si dobře pamatuju, vyráběly se někde v Kanadě. Ptal jsem se v CZDrafel, ale nevědí nic. Jinak docela příjemný obchůdek. Doporučuju. Mají spíš origo díly a mnohdy za lepší ceny než v Krči noname :!:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Tie predne projektorove som videl aj v Polsku aj v Bulharsku a zadne LED som ešte nevidel ale pohravam sa s tou myšlienkou ale nemam zadne svetla navyše na skušanie. Ak ich niekto mate budem rad . Predna časť nech je nepoškodena zadna môže byť zlomena
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
ArmanoToti
Příspěvky: 18
Registrován: sob kvě 05, 2007 17:08
Bydliště: Dubnica nad Vahom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArmanoToti »

Aj ja mam v zadu led ziarovky ale to nieje ono mozno by stacili tie zadne svetla s tmavymi priehladnymi sklami.Skusim teda hladat v Polsku.Tam maju kadeco.
Daewoo Nubira I , 2l CDX , r.v.1998,Podvozok H&R , Brzdove kotuce Brembo ,15" Dezent Dark V ,
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

ArmanoToti píše:Aj ja mam v zadu led ziarovky ale to nieje ono mozno by stacili tie zadne svetla s tmavymi priehladnymi sklami.Skusim teda hladat v Polsku.Tam maju kadeco.
Docela by mě zajímalo, jak to vypadá ty tvoje zadní světla. Můžeš sem hodit fotku?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
ArmanoToti
Příspěvky: 18
Registrován: sob kvě 05, 2007 17:08
Bydliště: Dubnica nad Vahom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArmanoToti »

skusim podvecer urobit foto ale je to dost ostre svetlo sak sa pohram s fotakom.Skoda vravim nieje to ono lebo tie ziarovky niesu tak velke ako by bolo treba aj ked tam je vela diod .
Daewoo Nubira I , 2l CDX , r.v.1998,Podvozok H&R , Brzdove kotuce Brembo ,15" Dezent Dark V ,
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Ja rikal ze jsem ty zadni zarovky mel v Esperu, tudiz pri jeho prodeji jsem si je vyndal a zkusil je dat do Nubiry. Protoze to bylo hnusny tak jsem je vyhodil a dal je na motorku.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

no tie zadne svetla to nieje len o tom dať tam nejake univeralne LED svetlo ale chce to sptaviť osvetlenie pekne vedla seba v pravidelnom rozteči aby to malo jas na celej ploche nebudem tot tu rozoberať ale nieje to take jednoduche vid toto http://www.chrudim2000.cz/tuning/osvetl ... vetla.html
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
lubinob
Příspěvky: 216
Registrován: pon zář 10, 2007 10:48
Bydliště: Senica

Příspěvek od lubinob »

Zdravím,
podarilo sa Vám už niekomu nájsť tie projektorové predné svetlá? Bolo by to autičko trošku krajšie...
Na zadných svetlách v kombíku som urobil malú zmenu, vymenil som prívodné kábliky medzi brzdou a hmlovkou, teda teraz mi hmlovka svieti dole v koncovom svetle a brzda svieti samostane v hornej časti svetla, zdá sa mi to vyditeľnejšie a krajšie keď sa brzda rozsvieti samostane... :D
Nubi 1,6 SX combi, r.v. 97, LPG Lovato, klima - PREDANÉ
ŠKoda Octavia II 1,9 TDi Elegance Plus 2008
MilosB
Příspěvky: 31
Registrován: úte bře 29, 2005 21:13

Led zarovky....

Příspěvek od MilosB »

V pripade nahrady obycejnych zarovek jinymi na bazi vysokosvitivych LED diod je potrebne upozornit na to, ze pri startovani automobilu musi byt svetla vypnute! Je to z duvodu indukcni (starter) zateze, pri ktere vznikaji napetove spicky, ktere jsou mnohonasobne vyssi nez zaverne napeti polovodicove LEDky. Samozrejme existuji i drazsi zarovky typu LED, ktere maji vestavene ochrany proti prepetovym spickam, ale o tom je potrebne se presvedcit u kvalifikovaneho prodejce nebo na prislusne internetove adrese vyrobce LEDek.

Pekny den, MilosB
joka32
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 17, 2009 20:05

Re: Led svetla a xenony na Nubiru 1

Příspěvek od joka32 »

mohel bi mi poradit kde bich sehnal v polsku zadne svetla cire na nubiru
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Led svetla a xenony na Nubiru 1

Příspěvek od simone »

bože Joka ta kde je pravopis!!!!!
tie svetla hladaj na www.allegro.pl ja som ich tam videl pár cca 6 tis bývalých SK ale premna je to vela
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Led svetla a xenony na Nubiru 1

Příspěvek od Richard »

Kdo by chtěl ty přední světla na Nubi I s čočkou a dálkovým světlem, tady je odkaz: http://moto.allegro.pl/item887468296_la ... ira_i.html 750,- zlotůvek.... cca 5000,- Kč za komplet, to jde ne? :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
koniQ
Příspěvky: 309
Registrován: stř led 14, 2009 17:42
Bydliště: Most pri Bratislave, okr. Senec (4km do BA, 17 km do SC) pakáreň

Re: Led svetla a xenony na Nubiru 1

Příspěvek od koniQ »

hmm prave som to pozeral, len by ma este zaujimalo ako tam je riesena elektrika, tie stretavacky a dialkove, inak vyzera to celkom gooooooood -i
Chevrolet Orlando white 1.8 LTZ, ALU 225/50R17, nove od 9/2011, kúpene 11/14 pri 69 000 km, od 72 000 km LPG Tartarini, 54 L nadrz, 3/17 125 000 km

blue Nubirka S 1.6 16V ,r.v.: 1997, bez klimy a ABS, LPG - Tartarini, od 15.3.2017 odpočíva vrakovisku v Bernolakove 330 000 km.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“