Těsnění pod palicí v řiti

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Těsnění pod palicí v řiti

Příspěvek od xidex »

Hmmm....čtyři dny mám v autě na plyn, v neděli jsem ráno dojel do práce a koukám, že se auto klepe a hulí jak elektrárna.Nic, jdu makat, asi za hodinu jdu nastartovat, moc to nejde, nakonec to vydráždim aby se nastartovala a když pak koukám na suchou nádržku chladiče, tak začínám mít jasno a známý od Golců potvrdil. Oprava asi 5500Kč, takže mě to dneska mírně rozladilo...máte tip jak to udělat levnějc, ale kvalitně? 5500 za těsnění mi přijde skoro dost...
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Hlavne aby byla hlava OK :!: ja to mam uz za sebou :D Ja jsem nadrzku nikdy nevyjel az do sucha a hlavne jsem to nikdy neuvaril, to nema hlava rada a muzes ji takhle poslat do vecnych lovist.
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=8571&start=15
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ajaj...to je nemile...je to znameni,ze si ji nemel kazit plynem... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

levneji to o moc nejde.pokud se ma kontrolovat vsecko kdyz uz je to rozebrane.navic 16v hlavy by se mely rovnat.kdyz se nesrovna vydrzi to polovinu nekdy jen 10-20 tis.tesneni se da sehnat neoriginal levneji.
ale jestlize ti slo tezko tocit motorem ba dokonce se pri startu jakoby zastavil mas mozna mnohem vetsi problem.a to ohnutou ojnici diky vode ktera vtekla nad pist.temer vsecky motory do kterych ve vetsim mnozstvi natekla voda maji ohnutou ojnici.to je pak mnohem vetsi problem.rozebrat a zjistit.jakykoliv normalni servis v male garazi ti nejspis nebude spoustu veci resit a muze se stat ze nakonec zaplatis mnohem vic nez jen 6000 za opravu tesneni jelikoz za 5,5 to my budem delat jen pokud se tam neda vubec nic navic.(jenze tesneni domecku civky se musi dat mozna tesneni sani tesneni termostatu a vystupu z hlavy)to vse pri odstrojeni kvuli brouseni
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tentokrát souhlas s Palixem cena není až tak velká a vše co Ti tu popisuje terba dodržať :D :D :D
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

PalikX

Příspěvek od xidex »

2Palikx: je to jak kdy. Vzdy jde motor natocit blbe a nechce chytat, ale vetsinou je jakoby ten zvuk pri startovani porad stejnej a toci, ale parkrat se stalo, za se tak na 1/4 vteriny starter zastavil a pak to pokracovalo, takze ty symptomy to ma bohuzel to co popisujes. Btw. Pokud si pamatuju dobre, ty jses od Golc Car, ze? Muzu se zeptat na civilni jmeno, at vim s kym mam tu cest? V pondeli to tam vezu, bylo mi receno, ze "Kdyz s tim pojedes opatrne, tak to dojede.", ale stejne to radsi zkusim necim odtahnout. Docela me mrzi ze takhle skoncila, Vitek tam z ni byl nadsenej kdyz mi ji prohlizel nez jsem ji kupoval, vsichni z ni byli nadseny... :cry: a ja nejvic...a ted tohle.

2peha: Stejne bych to jinak neresil protoze Golc je pro me relativni jistota a nejjednodussi moznost a verim tomu ze zbytecne by tam nic asi nedelali. Chtel jsem spis vedet jak to resili jini...
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Vieš s toho čo sa stalo by som si hlavu nerobil to to Ti urobý každá značka a ani oprava nieje tak strašná lebo VW Pasát tam sa prehýbajú keď fúkne tesnenie ale Daewoo je ako OPEL a ceny sú prijatelné takže vela štastia a hlavne brzkou opravu (cenovo maličkou) a aby na dovolenku šlapala tak ako sa na Legu patrí :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To teda opravdu zamrzi a nastve a zvlast kdyz uz se muzes kochat levnym provozem a krasne si vychutnavat jizdu krajinou a neresit spotrebu.Tak preji at to hlavne dopadne.Goose:Ty rypalisto LPG vidis do toho jak čáp do trubky!!!! :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Hanzy:No jo tak rypani je v mode no...tak se s tim taky zblizuju... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

RE Vsem

Příspěvek od xidex »

peha: Ja vim, taky kdyby to bylo neco zavaznyho co by poukazovalo na kvalitu auta, tak uz resim jak se ho zbavit ale tohle se proste deje skoro na vsem praskly tesneni (snad jen to). Odhad z Golcu vcetne rovnani hlavy tesneni a vsech moznejch praci cca 5500.

Hanzy:
To si pis, plyn sem si uzival jen asi 800km (ctyri dny)...jen si rikam jestli neni chyba ze jsem auto hnal asi 50km po dalnici cca 180 na plyn...podotykam ze bylo nastartovany na benzin a ujeto asi 3km na benzin a auto bylo ohraty, takze to nebylo "studeny na plyn za jedna plnej kotel". Ale myslim ze 170-180 by to melo snest ok (vic to nebylo). Jeste me napada ze mi svitila pri vetsim pridani plynu na LPG kotrolka lambdy, bylo mi to oduvodneny vetsi teplotou vyfukovych plynu na LPG ze pry s tim muzu normalne jezdit...ale nevim...

Goose: Na LPG mi nesahej, sice jsem na nej mel jen Favorita ale ten co prezil, to bylo neskutecny. Navic LPG byla prave ta jedina vec ktera se na nem nevysypala (akorat jednou za cas mel tendence zdechat ->odkalit reduktor). Jinak plynstarty na Facku i v -15ti ok (pokud to clovek chytil napoprvy, pokud mu to chytlo a zdechlo, tak vzapeti zamrz reduktor a konecna (kybl s vlaznou vodou))...Najel jsem asi 30000km jen na LPG, minulej majitel Facka taky a na rozdil od ty fialovy potvory me to Facko ted vozi...sice je ve strasnym stavu, ale jede...
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

xidex:Vsak ja vim...jen rypu...je to uz dlouhodoba valka plynu s benzinem... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jakápak válke my s plynem sa vozíme a vy s benzínem koukáte na hladový voko a pláčete jak je ten benzin drahý a po čase se budete divit jaký máte zasraný ventili a motor a vono to netahá a dymí :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Takže žádná válka já se jen smneju a mimochodom s montáží se nám roztrhlo vrece tak sme museli sehnat jednoho na výpomoc a ješte k tomu samá sekvence no hold behom týždna trikrát zlacnel plyn a benzin je drahší :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ja si na cenu benzinu nestezuju...zatim...ale rozhodne bych si stezoval treba na plynovej kotel v kufru nebo v prostoru pro rezervu...ale to uz tu bylo nekolikrat... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

:D vy ste teda dila.
ja jsem pavel.malej osklivej vecne zarostlej :D
jestli ti technik rekl 5500 tak to je pekna cena to sem teda zvedavej jestli to dokazeme dodrzet.
samozrejme by bylo nejlepsi to dotahnout ale jestli ma ojnice problem uz je to jedno.
tak uvidime po vikendu co tam najdem.
s plynem je to zvlastni.u favorita to kdysi vydavali za to ze to usetri motor a kdesi cosi.
u daewa podle naseho sefa je to to nejhorsi co muze byt.ja nevim.jedine co je problem ze u plynovych aut odchazeji pumpy a vstriky a zlobi lambdasondy.jinak plyn urcite motor setri,pokud je vse v poradku.
ale tezko rict.jde taky o zachazeni s autem.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A co v tom kufru vozíš dřevo,sudy s pivem a nebo vzduch :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: já mám místa že nevim co s nim Obrázek

A tohle je balzám lebo takhle to je do plna a potom sa môžme rovnať pretože ani v českejch nenajazdajíš více :lol: :lol: :lol: Obrázek

Jo cestou na Baldovec som tam nalial za 500 sk benzin a stále tam je a km asi 5500 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“