RE: Goose

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

RE: Goose

Příspěvek od xidex »

Mas pravdu, jsem mladsi rocnik :) 1987. Ono stary paprdove...mam z toho takovej pocit, ze kdyz nekdo ty penize dostane, tak si holt koupi Golfa nebo neco podobnyho na vyblbnuti, da si na nej rychly pruhy, spojlery, mracitka, trubku od leseni misto tlumice a je happy, ale ja se chte nechte musel koukat na to co za ty penize poridim (docela mi trvalo nez jsem je poshanel) a abych do toho nemusel v dalsich par letech kdy budu jeste na skole cpat moc penez, coz mi s tema kilometrama, udelanejma rozvodama pred rokem a celkove slusnou servisni historii prijde tahle Lega jako dobra volba. Plus mi jeste seslo na tom, aby to auto nebyla skorapka, protoze uz nas parkrat malem nekdo sestrelil a v tech chvilich jsem si uvedomil vyhodu bytelnyho auta. Kdyz s tim nekam prijedu, tak sice budou lidi protahovat ksichty ze Daewoo, Korejec a podobne, ale auto mam pro sebe (max. pro pritelkyni). A nam se libi :-) Kdyz jsme na to v Golc Caru koukali, tak jediny co jsme nasli byla kapicka nekde u termostatu a lehce rosici hadicku serva (+ ty detaily typu okynka a repraky atd.), jinak motor naprosto suchej, ani pupinek rzi...a po tech asi 500km co jsem s nim od pondeli najel mam zatim jen a jen dobry dojmy. Ad stary paprdove...nekdo preferuje blbnuti a nekdo pohodli, to je kazdyho vec. Navic vim, ze kdybych chtel, tak se lecktery Octavie a podobny auta chytat proste nebudou a ten pocit mi staci, dokazovat si to nemusim. Na druhou stranu je fakt ze auto moc nejezdilo, posledni skoro rok udajne skoro stalo (az na par cest Praha-Bratislava udajne), takze se ho snazim moc nehonit. A navic ten pohled na tu rucicku benzinu mi to taky pripomene. Auto musi smrdet benzinem, to mas pravdu. Ale do ty doby, dokavad by me to zruinovalo, tak budu radsi jezdit na plyn nez stat na benzin. Na druhou stranu 100x radsi plyn nez Kadle, nevim proc, ale k naftakum mam dost averzi (fakt je zas to ze kdybych mel nabidku na neco za podobny penize v podobnym stavu, tak bych holt prezil naftu, ale jsem rad ze takhle). A fakt je ze uz zacinam chapat nadseni do toho auta, protoze po prvnim svezeni jsem to taky pochopil :) nevim proc, v Passatu nebo Mondeu (firemni/pujcene) jsem si pripadal porad jako v aute, i kdyz treba velkym, kdezto tohle je takovej pohodlnej obyvak. Uz aby bylo po mature, udelam aspon ty gumy, repraky a snad i okna, casem bude i plyn a pak uz uplna spokojenost.
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Reklama
 

Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Sorry...

Příspěvek od xidex »

Sorry, ukliknul sem se...ma to bejt do topicu Dalsi prirustek
Prosim adminy o smazani. Diky
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“