Jak jste spokojeni s Aveem?

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Jak jste spokojeni s Aveem?

Příspěvek od Janoo »

Ako ste spokojný s Aveom ??? 8) 8)
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Reklama
 

Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Spokojnosť

Příspěvek od Muco »

Ja Ti sice na toto neodpoviem,ale skús sem hodiť tvoje pocity(teda ak máš AVEO).. :)
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srneček »

Já mám AVEO přes půl roku a s AVEEM sedan 1.2 jsem celkem spokojen, ale bohužel pár závad už tu bylo, což mě u auta se 17500 km celkem mrzí, ale kromě těchto poruch jsem naprosto spokojen.

1. závada: odešlo relé cyklovače stěračů - nešli vypnout, ve vypnuté poloze jeli na cyklovač, v poloze cyklovače zase na cyklovač a dál už to jelo normálně.

2. závada: začali házet kotouče, takže se při brždění značně třepal volant. (dle mého názoru zaviněno techologií výroby - kotouče byly z čerstvé=nevyzrálé litiny a po prudkém ohřátí se zkroutili)

3. závada: zaviněná servise BS AUTO BRNO na Veslařské, montovali tažné zařízení a jeden šroub dali závitem směrem do kufru, takže se prodřel koberec v kufru a ničí to věci přepravované v kufru a navíc jsem si o něj rozřízl ruku

Jinak náklady na provoz - mimo benzínu a kapaliny do ostřikovačů tak ještě jedna serviska v Renocaru v Brně za cca 3800,-

P.S.
Do BS Auto Brno už nedám opravit ani sousedovu tříkolku (a to nejen kvůli tomu tažným, ale i ...). Jinak s RenoCarem Brno jsem naprosto spokojen - "zatím".
CHEVY AVEO 1.2 sedan 2006
dříve KADETT Caravan 1.4i /1.6i 3dv
Škoda 120L
Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 178
Registrován: čtv bře 15, 2007 19:32
Bydliště: Třinec :-)

Příspěvek od bandolik »

na to ti odpovím naprosto přesně
Jelikož ho mám sotva měsíc tak jsem naprosto spokojen vše funguje,auto se chová skvěle,a na 1,2 je i dost živé a předpokládám že se to ještě zlepší,zajíždím si ho tak abych byl spokojen(když najezdím měsíčně přes 2000km tak to jde samo)
:lol: :lol: Obrázek
od 07.04.2007 CHevrolet AVEO 1,2 sedan,sunset orange ,2xabg,abs,central,el. okna, 14 alu.disky Dotz Imola,podsvícení zelený neon
Prostě supr kárka :-)
ex: Daewoo Espero 2,0i v plné palbě

člen AVEO FANKLUBU
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srneček »

bandolik píše:na to ti odpovím naprosto přesně
Jelikož ho mám sotva měsíc tak jsem naprosto spokojen vše funguje,auto se chová skvěle,a na 1,2 je i dost živé a předpokládám že se to ještě zlepší,zajíždím si ho tak abych byl spokojen(když najezdím měsíčně přes 2000km tak to jde samo)
:lol: :lol: Obrázek
Máš stejný model jako já (motor, barva i výbava - nemám liťáky), mohu říct, že auto bude oněco živější až najezdí cca 8000km, ale je to témeř nevýrazný rozdíl. Jinak taky najëzdím v průměru 2200km/měs.
Mě teda přijde celkem líný, ale jezdil jsem před AVEEM hlavně s Megane Kombi 1.6 16v, Cali 2.0 16v, Omegou 2.5 V6, Kadettem 1.8 GSi a 2.0 GSi, takže se jedná o "rozmazlenost" z výkonnějších aut.
CHEVY AVEO 1.2 sedan 2006
dříve KADETT Caravan 1.4i /1.6i 3dv
Škoda 120L
sanko12
Příspěvky: 14
Registrován: sob úno 24, 2007 16:22

Příspěvek od sanko12 »

Ja mám AVEO 1,2 8 mesiacov, najazdené 11000 km a zdá sa mi oproti predošlej Felicií 1,3 dosť lenivé. Pri preraďovaní rýchlosti mi dosť pomaly klesajú otáčky motora. Inak zatiaľ žiadna porucha.

Obrázek
Uživatelský avatar
8
Příspěvky: 10
Registrován: sob bře 03, 2007 22:45
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 8 »

Ahoj tak já mám své Aveo nyní 13.měsíc, najeto mám cca.22700km.... a naprosto bez závad, jediné invectice co jsem měl, byla výměna oleje a jak už tady někdo psal, tak jen kupuji benzin a leji kapalinu do ostřikovačů

Jsem rád že jsem si ho pořídil, jezdím denně cca.30km do práce....tak se mi líbí jeho spotřeba :D Obrázek
Chevrolet Aveo 1,2 Star

ex: Honda Civic 1,4i (66kW) r.v.97
Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 178
Registrován: čtv bře 15, 2007 19:32
Bydliště: Třinec :-)

Příspěvek od bandolik »

asi můžu souhlasit že je kapku línej,ale je to 1,2ka a od toho motoru nečekám že bude živý jako mé předešlé Espero 2,0 prostě tohle není závodák a mně to stačí :lol:
od 07.04.2007 CHevrolet AVEO 1,2 sedan,sunset orange ,2xabg,abs,central,el. okna, 14 alu.disky Dotz Imola,podsvícení zelený neon
Prostě supr kárka :-)
ex: Daewoo Espero 2,0i v plné palbě

člen AVEO FANKLUBU
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Kdyz uz jsme u toho, kolik stoji garancka panove?
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srneček »

Akri píše:Kdyz uz jsme u toho, kolik stoji garancka panove?
V RenoCaru v Brně mě stála 3661,50 a byl jsem tam nějak před měsícem.
CHEVY AVEO 1.2 sedan 2006
dříve KADETT Caravan 1.4i /1.6i 3dv
Škoda 120L
Uživatelský avatar
Pacoš
Příspěvky: 20
Registrován: čtv úno 08, 2007 21:34
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Pacoš »

Tak jste si chlapci měli asi koupit 1.4.DOHC, to je už lepší. Obrázek
Pacoš
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Lepsi v cem? ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
jovannno
Příspěvky: 55
Registrován: stř kvě 30, 2007 16:04
Bydliště: Slovakia

Příspěvek od jovannno »

sanko12 píše:Ja mám AVEO 1,2 8 mesiacov, najazdené 11000 km a zdá sa mi oproti predošlej Felicií 1,3 dosť lenivé. Pri preraďovaní rýchlosti mi dosť pomaly klesajú otáčky motora. Inak zatiaľ žiadna porucha.

Obrázek
Podla mna to stym "pomalim" klesanim otacok je dobra vec. Pr.: stojis na cervenej do kopca, na 1 sa rozbehnes a klido-pido si tam supnes 2 a plinule ides.
PS: tie otacky NEklesaju pomali dolu ale 1 az 1,5 sekundy sa drzia a az potom idu normalne dolu.
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

Má už z vás niekto problémy s checkom???
:lol: :lol: :lol: :lol:
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
Pacoš
Příspěvky: 20
Registrován: čtv úno 08, 2007 21:34
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Pacoš »

Lepší v tom, že nemáš takové problemy s motorem.Nesvítí tam CHECK a není tak lenivé. Obrázek
Pacoš
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Pokec“