ako sa kradne Defend Lock a podobne zamky

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

ako sa kradne Defend Lock a podobne zamky

Příspěvek od simone »

toto som našiel na nete hovoria tam po rusky a no je to na zamyslenie či sa oplati do toho investovať pozrite si video
http://video.google.co.uk/videoplay?doc ... &q=bumpkey

technicka stranka je tu:
http://www.autoalarmy.sk/clanky/bumping ... zamky.html
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Podobne video jsem take nekde videl...myslim,ze takhle kdyz ty videa obehnout internet tak se to nauci kazdy a nebude mit smysl to vubec kupovat... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Arthoor
Příspěvky: 25
Registrován: pon dub 09, 2007 14:51
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthoor »

neuveritelne... ti rusi asi dokazu vsetko :D ...
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

zámek

Příspěvek od Serpico »

....to vážení co k tomu dodat kladívko - poklep asi vyrovná stavítka - nebo souprava z německa ( cca 1Otisíc Kč ) a s tou otevřeš všechno...
anebo jinak nic není nedobytné...takže zbývá aktuální nezájem o krejské vozy nedávno jsem viděl odcizenou fabii nic nepoškozeno - zámek volantu - zámek zpátečky - zámky na dveřích -immobilizér - ohledával to technik PČ - a to je pak velký problém s pojišťovnou. Asi největší problémem pro zloděje může být skrytý vypínač ( ale jsou obvyklá místa kam se dává ) ztráta času při hledání - kdysi ve škodovce jsem měl skrytý vypínač zapalování chytře zapojený - nastartovalo a běželo cca 5vteřin - pak zhaslo a přeci mi zloděj nebude auto opravovat to mi dělal elektrikář a dobře.

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Je to tak Serpico....naštěstí naše auťaky se nekradou...max. vykrádají (ale stejně jako všechny ostatní značky)....a kté pojišťovně....vzpomně jsem si na reportáž o Kájínkovi, který tam říkal, že když dělal vloupačky do bytů atd., tak uměl otevřít dveře bez sebemenšího poškození, ale když si odnesl tučný lup, tak právě kvůli pojišťovně dveře záměrně poškodil,aby okradený něco vůbec dostal...

Ale jinak je to fičák....tohle umí většinou jen profíci zloději a ty zajímají auta koncernu VW, BMW a Mercedes ;) ,takže my jsme v pohodě :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Do šlaka ten štupel na radičku mám aj ja a ako pozerám tak je na prd keď tam vlezie takýto expert :lol: :lol: :lol:
keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

Je naozaj pravda že Daewoo sa málo kradne, takže až tak báť sa nemusíme. Mimochodom v Košiciach napríklad Matízka ešte ani neukradli, neviem o tom. Akurát vykradnú, ale to je obyčajne chyba vodičova alebo spolujazdcov, že nechajú na sedačkách veci a to je pre zlodeja ako magnet.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

-peha- píše:Do šlaka ten štupel na radičku mám aj ja a ako pozerám tak je na prd keď tam vlezie takýto expert :lol: :lol: :lol:
A dokonce mají na netu i návod jak na to ! A mezi námi , pokud si naše auta vyhlídnou profíci - nic je nezastaví.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ten spôsob som používal už pred 30 rokmi na fab zámky.Ide to aj z vybrátorom.A ak chce profík ukradnúť tak to stejne ukradne aj keby tam bli všetky bezpečnostné systémy naraz,akurát to trochu dlhšie bude trvať,ale to sú len sekundy a nie hodiny.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

zámky

Příspěvek od Serpico »

....jo dedo.miky v 90letech jsem viděl na odtahovém parkovišti Valoru, Mercedes 600 ukradený v česku a výrobce německý všech možných a nemožných zabezpečovacích zařízení tvrdil, že to nelze ukrást - přesto s tím čecháček jezdil 2měsíce, než ho zajistili při náhodné důkladnější kontrole dokladů ( nevím už co mu nehrálo, jestli vin ).....

mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No pokud se zloději zachce a je to fakt exlusivní auto, tak přijedou s odtahovkou s jeřábem a hrát si s tím budou někde v dílně:-)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
janto
Příspěvky: 14
Registrován: stř kvě 09, 2007 16:28
Bydliště: Plzen

super zařízení proti krádeži - bez montáže !!

Příspěvek od janto »

Halo všichni,

četl jsem se zájmem jak jsou všechny zařízení doslova na pr...

Tak jsem dal dceři do Matízka starší mobil s řídící jednotkou a ten je volně ukryt. Má v sobě pohybové čidlo s možností nastavení citlivosti a je i další možnost připojení cokoliv jiného - myslím potenciálně volné kontakty zavírací či otvírací to je jedno a dokonce i malý infra čidlo podle toho jak se kdo rozhodne.
V každém případě je možnost ovládání z jiného ale jen vlastníkova mobilu, je možné zař. zapnout i vypnout, poslouchat do auta nebo zjistit, kde se vozidlo přibližně nachází (toto jen při použití navi simkarty od T-mobilu). V případě potřeby volá toto zařízení až na 3 mobily a pokud je nastaveno na první alarm pošle i přednastavenou sms. Myslím si, že to není špatné, cena celeho je skoro stejná jako u normálního alarmu pro auto ale navíc se toto zařízení hodí kdykoliv i v jném autě nebo na chatě či v bytě když jedu na dovču. A to všechno prakticky bez montáže.
Pokud budete někdo chtít další info rád pošlu e-mailem.

Zdravím vás všechny a hezký den.

Jan z Plzně
Matiz-800 SE rok 2001 - Plzeň
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: super zařízení proti krádeži - bez montáže !!

Příspěvek od hladolef »

janto píše:Halo všichni,

četl jsem se zájmem jak jsou všechny zařízení doslova na pr...

Tak jsem dal dceři do Matízka starší mobil s řídící jednotkou a ten je volně ukryt. Má v sobě pohybové čidlo s možností nastavení citlivosti a je i další možnost připojení cokoliv jiného - myslím potenciálně volné kontakty zavírací či otvírací to je jedno a dokonce i malý infra čidlo podle toho jak se kdo rozhodne.
V každém případě je možnost ovládání z jiného ale jen vlastníkova mobilu, je možné zař. zapnout i vypnout, poslouchat do auta nebo zjistit, kde se vozidlo přibližně nachází (toto jen při použití navi simkarty od T-mobilu). V případě potřeby volá toto zařízení až na 3 mobily a pokud je nastaveno na první alarm pošle i přednastavenou sms. Myslím si, že to není špatné, cena celeho je skoro stejná jako u normálního alarmu pro auto ale navíc se toto zařízení hodí kdykoliv i v jném autě nebo na chatě či v bytě když jedu na dovču. A to všechno prakticky bez montáže.
Pokud budete někdo chtít další info rád pošlu e-mailem.

Zdravím vás všechny a hezký den.

Jan z Plzně
No to je super
muj mejl: hladolef@onlinehome.de
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
janto
Příspěvky: 14
Registrován: stř kvě 09, 2007 16:28
Bydliště: Plzen

re

Příspěvek od janto »

zdravim hladolef,

mam ten popis nekde v kancelari je to prelozeno z nemciny. poslu ti to co nejdrive. je to super uz si to poridili nekteri mi pratele a vsichni jsou nadseni jak je to jednoduche a presto v pripade potreby ucinne. nejen, ze je mozno ihned vedet, kdyz ti manipuluji s autem ale v pripadne i poslouchat do auta a jeho okoli - pokud by auto zmizelo je takova moznost preci daleko lepsi nez nevedet vubec nic.
ja jsem si do meho renaulta laguna II rv 03 dal novejsi verzi, ktera je pripojena jen 4 draty ale ma tu vyhodu, ze se da k ni navic pripojit i funkce okamziteho zastaveni auta povelem z mobilu. zadne zarizeni neni dokonale ale vedet v 6-ti vterinach, ze ti berou auto neni spatne. kazdy se musi rozhodnout sam co pak podnikne.
poslu ti jeste jednu dalsi peknou vec, kterou mi ukazal muj nemecky kolega na jeho aute. ma na prednim cisle spz-tky zvlastni nalepku, která zabrani identifikaci pri vyfoceni radarem (myslim bednu s bleskem - na normalni kameru to nefunguje) nedalo me to a dosel jsem pro digi fotak. a super bez blesku vsechno normalni a s bleskem chybi to pismeno ! rikal, ze se to sice nesmi ale ze mu to zachranilo spoustu bodu.

tak zatim
ozvu se emailem primo na tebe
Matiz-800 SE rok 2001 - Plzeň
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

a máš na tom mobile v aute aj rooming?Pýtam sa ,lebo pokial bude v pohybe tak ho nenájdeš a ked zastane v cudzine tak tam ti nepôjde.Ja vychádzam z praxe.Obrázek
Odpovědět

Zpět na „POKEC“