Vzduchový filter

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
dnalor
Příspěvky: 93
Registrován: čtv dub 12, 2007 13:56

Vzduchový filter

Příspěvek od dnalor »

Čaute. Oplatí sa vymeniť vzduchový filter za tzv. šišku - športový filter. Ak áno, poraďte akú šišku a za koľko si mám vybrať.
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ak chceš LPG tak tam nedávaj iný filter ako tam je :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
dnalor
Příspěvky: 93
Registrován: čtv dub 12, 2007 13:56

Příspěvek od dnalor »

Chcem LPG. O jeden problém menej.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jinak mám taký istý ročník a CDX :lol: :lol: :lol: No a takto vyzerá LPG :D

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Peha prečo tam nema davať konus filter??? ja ho mam tiež a mam aj LPG a no problem
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No lebo máme vyskúšané že s origo filtrom je spotreba aj jazdné vlastnosti lepšie-podotýkam na Landi Renzu lebo lovato to znesie aj keď tu máme tunerov ktorý sa o to pokúšali a mali len problémi no a ja si myslím že na mojej netreba zvišovať výkon a tak to nechávam na klasiku je to menej problémou :lol: :lol: :lol: Aj keď pravda je taká že tie problémy majú Feldy,Fábie ale bohužial aj jeden Lanosík no a iné Daewátko s kónusom tu nemáme čiže je uplne možné že to funguje :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

No mal som ten istý konus aj v nexii a tiež bez problemov a výhoda?? nešlo mi ani tak o výkon ale trochu o zvuk a hlavne že nemusím stale kupovať novu vložku.Spotrebu mam do 10 litrov ale nejazdím ekonomicky rad si nato šlapnem :D ale mal som aj 8 litrov pri kludnej jazde
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ja si myslým ,že kdo chce jazdiť športovo tak tam nedá LPG .Filter vzduchu môže trochu zvýšiť výkon u niektorých vozov.A ja ked jazdím rýchlo tak spolujazdec mení vložku .A spotreba ma nezaujíma .Obrázek
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo mne sa tiež páčia také filtre ale do Legy my to dáko nesedí a hlavne som spokojný s tichým chodom motora vieš po mojom burácajúcim OPLÍKU je tiché auto taký balzám na nervy :lol: :lol: :lol: A hlavne spotreba na Legine je fenomenálná a to ma vedie že tam zostane origoš nový ale orig :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
zovi
Příspěvky: 54
Registrován: čtv dub 26, 2007 22:33
Bydliště: Hlohovec - SK

Příspěvek od zovi »

Súhlasím s "pehom" pokúsil som sa tam dať športový filter K&D a začalo to blbnúť na LPG :cry: , tak tam išiel naspäť pôvodný a je pokoj a výkonu mi celkom postačuje. Tak ho mám naviac ak má niekto záujem ? :P
Leganza 98 bordová 17" 215/45, LPGdo 10L Lovato - minulosť. Pôvodne cez Tico, Nexiu a Leganzu k autíčku s veľkým A !!!
Pribudla znova Nexia GTX LPG stieborná !
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

zovi: Za kolko by bol ten filter??? ;) Dneska mi odtahly auto a hned jsem za to vymazl 1450,-Kc...takze jsem ted uplne v hajzlu...musel jsem ted toho platit vic a je to spatny...ale jen abych vedel cenu...treba penize jeste splasim... :lol: kdyztak mi pisni ss... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Odtahli kvuli prestupku nebo kvuli nepojizdnosti? :shock: Nezapomen, popozitri mas byt v Baldovci s nastupem v HK, tak at necekame zbytecne! :)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Aaaale vezl jsem auto ke kamosovi,ze mi tam druhy den soupne radio a rano mi volal,ze auto nikde,prej tam probihalo cisteni ulic ale nikde zadna znacka,tak jsem nasranej jel na odtahovy parkoviste pro auto,auto bylo zamceny za plotem a jelikoz jsem ho potreboval a nemel cas na nejaky hadani a tahanice tak jsem to zaplatil...nejak si vydelavat musej a tak daji jen jednu znacku na zacatek ulice ale druhej konec kudy muze kdykoliv kdokoliv prijet to je nezajima a pak jen kasirujou za odtahy...dost mi to ted vlezlo do rozpoctu ale Baldovec to neohrozi,tam pojedu ikdybych mel mit kolonu policajtu za zadama... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Příspěvek od vaculcim »

Ja mam sportovni filtr na Lanosu a celkem spokojenost. Pokud dam plnej, tak pri urcitych otackach ale na muj vkus docela rve. Obcas, kdyz dam malo plynu pri rozjezdu a pustim rychleji spojku, tak to jakoby streli, coz s normalnim filtrem nedelalo. Tot vsechna negativa. Jinak trochu klesla spotreba pri vyssich rychlostech. Porad mam max 7,8 a min 6,8l/100km. Kupoval jsem ho taky hlavne kvuli moznosti cisteni.
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Vaculcim striela?? mne iba pri LPG a to viem že je to niečo s kablami a pozriem nato inak nikdy mi nestrelilo na benzín /možno lebo naň nejazdím :D /
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“