střešní okno

Moderátor: Blue Lanos

aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

střešní okno

Příspěvek od aumirek »

mám takovej dotaz máte někdo střešní okno
Reklama
 

Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Ahoj ! Nie nemam strešne okno a po tom čo som tu čítal bz som si ho ani nedaval,len dalšia starosť naviac a nestojí to zato.Za tých 5-7 tisíc ,čo dam ya okno ,si radšej potiahnem spodok zinkom. ;)
Daewoo Tico , r.v. 1996
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

Erricco111 píše:Ahoj ! Nie nemam strešne okno a po tom čo som tu čítal bz som si ho ani nedaval,len dalšia starosť naviac a nestojí to zato.Za tých 5-7 tisíc ,čo dam ya okno ,si radšej potiahnem spodok zinkom. ;)
trochu te vyvedu z omylu na škodovce jsem koupil okno starší na burze za 700 kč za pár korun těsnící tmel namontoval to doma a za 5 let co jsem to měl mi do auta zatékalo všude možně jen ne tím oknem jde mi spíše o to jestli tomu nebrání nějaké výsstuhy
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Mám strešné okná na oboch autách a keďže nemám klimatizáciu, tak to je skoro nutnosť...Osobne to považujem za najlepší sposob vetrania
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Já teda střešní okno ani náhodou. Jedna zkušenost mi stačila. Ani zadarmo bych ho nechtěl.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

V.Brousek píše:Já teda střešní okno ani náhodou. Jedna zkušenost mi stačila. Ani zadarmo bych ho nechtěl.
špatná zkušenost je na to aby se člověk poučil a ne to hned zatracoval v dnešní době jsou takové možnosti že ten tmel to utěsní 100 procentně takže místo lamentování něco pro to udělat.Takové střešní okno navíc pokud se dá vytáhnout je mnohem lepší jako klíma teda pokud ti nejde o to získat nemocenskou.A mluvím z vlastní zkušenosti.
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Keď je vonku krásne,okno sa hodí do kufra a nebo nad hlavou :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

aumirek píše:
V.Brousek píše:Já teda střešní okno ani náhodou. Jedna zkušenost mi stačila. Ani zadarmo bych ho nechtěl.
špatná zkušenost je na to aby se člověk poučil a ne to hned zatracoval v dnešní době jsou takové možnosti že ten tmel to utěsní 100 procentně takže místo lamentování něco pro to udělat.Takové střešní okno navíc pokud se dá vytáhnout je mnohem lepší jako klíma teda pokud ti nejde o to získat nemocenskou.A mluvím z vlastní zkušenosti.
Střešní okno je fajn věc...jen je problém, když ti to někdo zmrší.....jestli pojedeš na sraz, tak ti to ukážu....V komviku nám to dělala docela známá firma tady v Pardubicích a zvorali to tak, že tapecírunk na stropě nesedí jak má.....problém je, že se to vytáhlo z boků až nějakou dlouhou dobu po instalaci, takže reklamovat to nemá smysl....Ale okno jasně...jen už u jiné firmy....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Pro aumirek - Ivoš:

právě že jsem se poučil. Když jedeš trochu rychleji, musíš ho stejnak přivřít, jinak přijdeš o uši. Ale já nikomu nic nedělám, jenom jsem vyjádřil svůj názor.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak strešné okno má u mna mínus a to preto že som ich pár tu u nás v servise videl a hlavne tie na favorite strašne zatiekajú,dalej som jazdil s octaviou a tam zase ako píše Václav tak pri rýchlosti nad 80 km to strašne hučalo,dalšie mínus je zásah do karoserie kdo chce ten verí kdo nechce ten nie ale vetšinou dojde k narušení ochrany a hrdzaveniu dalej netesnosti okolo tapicirunku a nakonec já som profesionálný záchranár a môžem s čistým svedomým povedať že strešné okná by som z hladiska bezpečnosti ZAKÁZAL a verte viem o čom hovorým :D To je asi tak vše a keď dakdo chce strešné okno je to čisto jeho volba ako hovorým má to aj plusy aj mínusy a preto každý nech sa rozhodne ako je mu najlepšie :D
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

-peha- píše:Tak strešné okno má u mna mínus a to preto že som ich pár tu u nás v servise videl a hlavne tie na favorite strašne zatiekajú,dalej som jazdil s octaviou a tam zase ako píše Václav tak pri rýchlosti nad 80 km to strašne hučalo,dalšie mínus je zásah do karoserie kdo chce ten verí kdo nechce ten nie ale vetšinou dojde k narušení ochrany a hrdzaveniu dalej netesnosti okolo tapicirunku a nakonec já som profesionálný záchranár a môžem s čistým svedomým povedať že strešné okná by som z hladiska bezpečnosti ZAKÁZAL a verte viem o čom hovorým :D To je asi tak vše a keď dakdo chce strešné okno je to čisto jeho volba ako hovorým má to aj plusy aj mínusy a preto každý nech sa rozhodne ako je mu najlepšie :D
No toto je první seriozni názor nic proti ostatnim každej má svuj názor.Jelikož nechci nové a sám si to bych montoval je to položka pár stovek ne 7 tisíc ohledně těsnění opravdu jsou dnes takové možnosti že pokud ti tam teče je to jen tvojí leností to řešit.Mi tu hlavně jde o to jestli to vubec výrobce povolil k vuli bezpečnosti i když na druhou stranu ta je tam nulová i bez okna.V podniku máme asi stovku aut s okny do některejch opravdu teklo a prostě to museli opravit a je v pořádku s tou oktávkou souhlasím
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jasné že každý má svúj názor lebo aj já mám dakedy výstrelky ktoré nsa nie všetkým páčia ale ide o to čo sa páčí mne a v tom to prípade tebe :lol: No a na to či je to povolený do TICA by som sa asi spítal u predajcu lebo tam by to mali vedieť :lol: :lol: :lol: Tak nech Ti to potom slúži OK :D
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Václave, tvůj názor respektuju a souhlasím i s tím, že při rychlosti 70 a víc hučí jako blázen....mě tohle moc nevadí....ono totiž stejně hlasitě hučí, když mám otevřené okno boční...mě se totiž hlavně stř. okno líbí z estetických důvodů...prostě to autu sluší ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Já měl střešní okno na Rackovi...při větších rychlostech randál jak sviňa, ale při ježdění po městě to bylo v létě k nezaplacení...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Mne sa páči zase tento typ strešného okna.http://peknypeto.szm.com/kalos10.jpgObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „TICO“