Neoriginální ochranné gumy nárazníků

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Neoriginální ochranné gumy nárazníků

Příspěvek od schomi »

Tak sem si říkal: "Dlouho sem tu nebyl, pro fórum sem nebyl v poslední době vůbec přínosem" Tak sem přemejšlel co bych mohl jiným poradit, až sem našel jednu fotodokumentaci. Nevim třeba se každému nechce kupovat orig ochranné gumy a možná s tim někomu poradim a zachráním tak pár odřených nárazníků :)

Takže když sem řešil tuhle otázku jak ochránit nárazníky a zašel sem do Teplického tuning centra nabídli mi zajímavé samonalepovací gumy na rohy nárazníku. Pořídil sem (4ks za 150kč) nalepil sem Obrázek Obrázek


no jenomze po čase uzivani se ukazalo ze samolepa na ty gume vubec nedrzi a odlepuje se, po nejakym to koumanim sem zjistil, ze je na to docela vhodna taková alobalová páska, drzi jak cert a pri případne demontazi by nemela zanechat stopy na nárazníku.

Obrázek

Jelikož se obě zadní gumy odlepily, tak sem jednoho krasneho dne opet zasel do teplickeho tuning centra, jestli nemaji jeste neco a koupil sem z metraze 1,5 metrovou gumu na cely naraznik. Taky samonalepovací. To vyslo cca na 150kč. Pak už jenom zvolit správnou výšku, chytit rovinu..

Obrázek

vymerit a zasrtihnout konce gumy a nalepit jí ;)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Asi protože na té metrážové gumě je kvalitnejsi lepislo, nebo proste jenom protoze to drzi na vetsi plose, tak tahle guma drzi jak šlak!

Tak třeba :roll: nekomu poslouzim jako inspirace nebo mozna jako odstrasujici pripad, me osobne se to libi a prakticky na to nedam dopustit, navic za nejakejch 250kč to vubec neresim. Jo a omlouvam se za chyby :twisted:
Reklama
 

Marek Petružela
Příspěvky: 108
Registrován: sob úno 03, 2007 13:17
Bydliště: Teplice

Příspěvek od Marek Petružela »

V Teplicích jsem to viďel na třech kalosech ,sice né takhle na celém zad.nárazníku,ale kousky.Jeto dobrá věc,když vidím přesně v takovích místech sedřený lak u některých vozů.ta částka není zas tak moc velká a myslím že to nalepení dokáže každý.Někdy to opravdu může lak zachránit.
díky ti za typ svatý Marek stříbrný sed.1.4
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Náhodou to nevipadá zle a hlavne je to účelný protože já mám ješte vod púvodního majitele poznačený všechny 4 rohy a vlastne sem taky scháněl ty nalepovačky ale na bílou spíš chrom a nebo bílá no ale zatim sem to videl jenom v černý nebo šedý :lol: :lol: :lol: Takže fakt dobrý a dizajn auto to nekazí :lol:
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

dobrá cena

Příspěvek od pik »

Pro jistotu jsem se podíval kolik stojí originál(Ochranné lišty na hrany nárazníků (4 ks, černá barva) 1 990,- Kč).To si snad seženu jako Schomi neoriginál.díky za tip :D -i hoj
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Shomi, kde se dá sehnat a kolik stojí ta páska, která drží jak čert? Docela by se mi hodila na mračítka....před STK bych to sundal a nebyly by případný problémy....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Kupoval sem jí v lidlu, nevim jestli to tam maj jako stálí zboží ale pri trose snahy by se mohla dát sehnat i jinde. je to označený jako Profiline - hliníková lepící páska, myslim že se s tim lepej spoje potrubí klimatizací nebo odvetrávání
Uživatelský avatar
srneček
Příspěvky: 106
Registrován: čtv říj 05, 2006 10:40
Bydliště: Oslavany, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Neoriginální ochranné gumy nárazníků

Příspěvek od srneček »

schomi píše:...jednoho krasneho dne opet zasel do teplickeho tuning centra, jestli nemaji jeste neco a koupil sem z metraze 1,5 metrovou gumu na cely naraznik. Taky samonalepovací. To vyslo cca na 150kč. Pak už jenom zvolit správnou výšku, chytit rovinu....
Od jakýho výrobce ta guma byla? Už se mi podařilo v zimě označkovat taky jeden roh nárazníku a mladá stále oťukává dveře, takže by jsem ji bral hned, ale přes půl republiky pro gumu nepojedu.
CHEVY AVEO 1.2 sedan 2006
dříve KADETT Caravan 1.4i /1.6i 3dv
Škoda 120L
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

tak bohužel, to se mě ptáš na něco co opravdu netušim, o výrobci nikde ani zmínka :cry: ani u nich v eshopu sem ji nenasel.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“