AUTORÁDIO

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Jezin
Příspěvky: 19
Registrován: úte kvě 24, 2005 07:47
Bydliště: Chrudim

AUTORÁDIO

Příspěvek od Jezin »

Ahojda,
chtěl bych nahradit stávající kazeťák za CD co si poradí s mp3-kama

a otázka zní:
je to fuk co koupím za "akční" rádio, nebo v tom jsou nějaké funkční a technické finesy, aby to hrálo stejně dobře a na fšechny origo repráky?

přeju příjemné jaro
Daewoo Nubira SX 1,6 16V Wagon, 1998, red
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Jezin taký štandard je aby to malo MP3,WMA,RDS :D , dialkove a line out aspon 1x. Značka moc nerozhoduje prevodníky digital -analog vyrábaju 2-3 firmy a procesory taktiež . mam taku skusenosť že to iste vnutro je aj v sony aj v panasonic a ine. Len nekupuj neznačkove na tie nieje dostupný servis
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Když budeš mít origo Daewoo - ISO redukci ( mimochodem má jí Palix na prodej v Bazaru - Baldovec , takže na srazu :lol: ) budou hrát všechny repráky a nemusíš vůbec nic dalšího řešit. Rádio doporučuji z vlastní zkušenosti PANASONIC , ale jiná volba je na tobě..... ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Zdravím kolegu Jezina ;) Hodně dlouho jsi tu nebyl..naposled jsem tě viděl při předávce trika po srazu ;)

No ale k otázce....v Kombi máme LG rádio s CD-MP3....hraje čistě, bassy akorát, decentní vzhled.....cena 2900 Kč
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

suhlas s Ivošem viac ako 3 tis je pre bežneho posluchača zbytočne vyhodena investicia.
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Dnes už aj USBa nemusíš mať ani CD a hudbu si nosíš všade v USB klúči.Po vybratí tam nezostane nič tak nemajú ani čo ukradnúť.Obrázek
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

jj, ak mp3 tak najlepsie na usb alebo karte. Ja uz pouzivam kartu lebo usb mi zavadzalo trochu pri radeni 5tky. ALe napr. blaupunkt tusim ma usb na kabliku zozadu takze tam nic nezavadzia.
hipi
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 25, 2007 01:30

Příspěvek od hipi »

radio idem riesit aj ja, ked vypnem motor, tak na druhy den si to blbe dielenske radio nepamata nastavenia, stanice, nic, proste zacina na defaultnom nastaveni. Len musim najprv poriesit alarm, aby mi tam to radio aj aspon par dni ostalo
Daewoo Nubira S 1,6 `97
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

A v ten den si pamata? Nieje to v napajani pamäte?
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Vyzerá to na prehodené káble na napájaní rádia.Stály prívod a prívod od spínacej skrinky prehodiť . Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Ono je nějaký auto co nemá ISO konektory ? Co jsem koukal do Soptíka při koupi, vyndali origo Daewoo rádio a nacpal jsem tam normálního Kenwooda z Feldy. Předepokládam, že ISO konektor je normální věc a já se ještě nesetkal v žádnym autě s jinym konektorem.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

bmw ma svuj hiundai ma svuj daewoo stare ma svuj daewoo nove ma svuj a spousta dalsich.a ten tvuj zazrak je mozne ze tam je uz iso ale ja sem tyhle auta zatim nevidel tak nevim
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Tomac
Příspěvky: 48
Registrován: sob dub 07, 2007 15:45
Bydliště: Praha 3 - Zizkov

Příspěvek od Tomac »

Ahoj, taky jsem to nedavno resil. Chtel jsem MP3 z CD a pokud nozno i z USB. Nakonec jsem koupil levnyho Sencora (treba na http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=49908) kterej to vsechno umi.

Co jsem ale necekal je, ze se radia dosti lisej podle prikonu ve stand-by. Znackovy si na to davaj pozotr a berou do 3mA. Sencora jsem promeril a bere 16mA, coz je dost (40 AH baterku vydoji za 3 mesice, pokud se nepojede).

Ne ze by to byl velky problem ale asi namontuju pred radio tvrdej vypinac pro obdobi delsiho spanku. Radio jinak OK.

Nubira forever, Tomac
NUBIRA Wagon 1.6 SX; r.v. 1999
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Niekto to rieši vypínaním kostry . To sa robí tak že do káblu kostry idúceho od baterky sa vloží vypínač kostry (napríklad z AVIE) . Pri dlhšom odstavovaní sa vypne a je pokoj. Má to výhodu pri poruche elektroištalácie netreba odpájať svorku na baterke ,ale stačí otočiť vypínačom.Obrázek
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Tomac píše:Ahoj, taky jsem to nedavno resil. Chtel jsem MP3 z CD a pokud nozno i z USB. Nakonec jsem koupil levnyho Sencora (treba na http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=49908) kterej to vsechno umi.

Co jsem ale necekal je, ze se radia dosti lisej podle prikonu ve stand-by. Znackovy si na to davaj pozotr a berou do 3mA. Sencora jsem promeril a bere 16mA, coz je dost (40 AH baterku vydoji za 3 mesice, pokud se nepojede).

Ne ze by to byl velky problem ale asi namontuju pred radio tvrdej vypinac pro obdobi delsiho spanku. Radio jinak OK.

Nubira forever, Tomac
To si myslim za normalnich okolnosti i u vikendovy ridic nemusi resit.Jinak mam taky SENCOR SCD 7205BMR a slouzi k plne spokojenosti :lol: Takze te vitam v clubu SENCOR :lol: :lol: :lol: Jsem celkem ted fanda teto znacky,maji hezky udelane sve stranky a zajimave ceny a vyrobky :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“