Matiz - predaj nahradnych dielov na Slovensku

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Matiz - predaj nahradnych dielov na Slovensku

Příspěvek od Rado77 »

Ahojte,

kto poznate dobreho predajcu nahradnych dielov pre Matizy na Slovensku (najlepsie v BA) ? Takeho, aby jeho ceny boli lacnejsie ako nove diely v Daewoo servise a aby mal aj velke mnozstvo dielov na sklade... ?

Diki-diki

Rado77
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Reklama
 

Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Nikto sice neodpovedal, ale nasiel som nieco zaujimave pre Bratislavu:
A-Z Autodiely, Cyprichova 10.

Priklad: zhanal som umnohych "predajcov nahradnych dielov na vsetky typy vozidiel" VN kable na Matka. Kazdy ze ano, vieme zohnat sadu kablov za cca 1100 SKK, do par dni to bude. A-Z Autodiely zohnali VN kable za 3 hodiny, napisali SMS, cena 525 SKK.

Takze odteraz uz len u nich, na predajni maju inak fakt kadeco ;)

Rado77
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

Ked hladas tak najdes.....len to chvilku trva :)
Ja tiez tak podobne zhanam vecina auto. Kable som kupoval niekde na racianskej v novom meste za podobnu cenu.
A teraz nedavno som zhanal olejovy filter Bosch na Matizka. Tak som volal do Bosch servise niekde v Petrzalke a ze ho musia objednat a potrebuju na to zalohu :lol: a to stal 290Sk. Tak som hladal dalej a nakonec som nasiel jednu predajnu na Ruzinovskej niekde v suterene jednej budovy kde ho mali hned na sklade a za 167SK :lol:
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Presne jako v Čechách

Příspěvek od Vazoun »

Rado píše:Ked hladas tak najdes.....len to chvilku trva :)
Ja tiez tak podobne zhanam vecina auto. Kable som kupoval niekde na racianskej v novom meste za podobnu cenu.
A teraz nedavno som zhanal olejovy filter Bosch na Matizka. Tak som volal do Bosch servise niekde v Petrzalke a ze ho musia objednat a potrebuju na to zalohu :lol: a to stal 290Sk. Tak som hladal dalej a nakonec som nasiel jednu predajnu na Ruzinovskej niekde v suterene jednej budovy kde ho mali hned na sklade a za 167SK :lol:
---------------------
Sháníte vše potrebné do aut - presne jako my v Čechách "kolego Rado " :lol:
musíte zkoušet a informovat se všade ,aj po internete. Nabídky jsou opravdu
s různými cenovými relacemi. Víš jak se to říká - líná huba, holé neštěstí :lol:
Přeji pěkný den a zdravim všechny na foru :lol: " Vazoun " :lol:
piterko
Příspěvky: 40
Registrován: stř lis 22, 2006 13:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od piterko »

ahojte.aj ja poznam jednu celkom fajn predajnu nahradnych dielov ale ceny su tam trošku drahšie ako udavate.je to origoš predajna daewo a je to hned za mostom apolo (inak je tam velmi zname mesiarstvo Orbar).dielce maju vždy na sklade a ked nie tak do par hodin alebo sa mi stalo,že najdlhšie som čakal jeden den.
Uživatelský avatar
PAMA
Příspěvky: 203
Registrován: ned lis 06, 2005 17:23
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Re: Matiz - predaj nahradnych dielov na Slovensku

Příspěvek od PAMA »

Rado77 píše:Ahojte,

kto poznate dobreho predajcu nahradnych dielov pre Matizy na Slovensku (najlepsie v BA) ? Takeho, aby jeho ceny boli lacnejsie ako nove diely v Daewoo servise a aby mal aj velke mnozstvo dielov na sklade... ?

Diki-diki

Rado77
Ja pouzivam A-z Lokomat.Mavam tam zlavu.Potom ked nemaju tam chodim do Daewoo Vrbove (velkosklad)A maju pobocku aj v Blave.
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Caute,

diki za typy: Skusim nakuknut pri tom Apolle (Orbar), tam to poznam vcelku, a aj vo Vrbovom sa stavim, kedze v Piestanoch mam chatu.

Rado77
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

edit: uz nic
Naposledy upravil(a) mrk dne sob bře 31, 2007 09:12, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Rado77 píše:Caute,

diki za typy: Skusim nakuknut pri tom Apolle (Orbar), tam to poznam vcelku, a aj vo Vrbovom sa stavim, kedze v Piestanoch mam chatu.

Rado77
Pri apolle (teda oproti mesiarstvu orbar) sa to vola carmax a je to pobocka carmaxu ktory je vo vrbovom. Maju takmer vsetko co sa daewoo tyka kedze sa specializuju prave na daewoo :).


Rado -> Kde prosim Ta na Ruzinovskej? A ako sa vola predajna?
ss2men
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 08, 2006 14:06

Příspěvek od ss2men »

ja chodím nakupovať do Poľska, mám to kúsok od hraníc a ceny sú o tretinu nižšie.

Netvrdím že sú to originály, ale aspoň naši obchodníci nakupujú takmer všetko v poľsku, prohodia nekresťanskú sumu a predajú.

napr. predná kapota u nás sa predáva v cenách od 6000-7500.- Sk ja som ju kúpil za 380 Zl. čo je cca 3800.- Sk

tiež som tam nakupoval zadný a stredný diel výfuku, vlnovec, ložiská....
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

Rado -> Kde prosim Ta na Ruzinovskej? A ako sa vola predajna?
Je to myslim na Ružinovskej 1....predajna sa vola Finalmont. je to rovno pri takom strednom ucilisti.
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Tony M
Příspěvky: 61
Registrován: pát pro 29, 2006 01:07
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Tony M »

Tá predajňa je v nákupnom centre Bottova ulica, naozaj, oproti je známy mäsiar Orbán. Predajňa je trochu utopená na prízemí, nie sú na ňu žiadne návestia. Ale treba sa pozrieť na návestia Shark computers, majú tam centrálu aj obchod, všetko je dobré označené. A ešte jeden typ. www.ewocar.sk Je to výborný autosrvis, presťahovaný z Piešťan. Robia kvalitne, zákazníka si vážia. Trochu sa tam ťažšie dostanete, ale na webw jw aj mapka. Ja chodím s Matízkami len tam.
Chevrolet Spark 0.8 , pred tým Daewoo Matiz 0,8 S
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

v Piestanoch je nejaka firma kde zozenies na Matizka vselico aj to co ti nezozenu v autorizovanych servacoch ceny su zhruba stejne ale dovozne maju 450 len nemam adresu ale len t.c.
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: Matiz - predaj nahradnych dielov na Slovensku

Příspěvek od JRD McLAREN »

Rado77 píše:Ahojte,

kto poznate dobreho predajcu nahradnych dielov pre Matizy na Slovensku (najlepsie v BA) ? Takeho, aby jeho ceny boli lacnejsie ako nove diely v Daewoo servise a aby mal aj velke mnozstvo dielov na sklade... ?

Diki-diki

Rado77
..ja sa hlasim..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“