Stale zhasina

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
palffy
Příspěvky: 20
Registrován: úte lis 07, 2006 20:22

Stale zhasina

Příspěvek od palffy »

Tak uz sem se tesil ze sem to vyresil a nic. Zhasina motor ovsem tak jednou za dva dny vetsinou v kolone zhasne trikrat po sobe a pak opet zase jde. Diagnostika nic neukazuje. Nechal jsem vymenit krorkovy motorek a furt to zlobi.
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

mne to delalo neco podobného a byl to kabel od svíček k cívce, dotykal se tahla plynu a protavil se. Nejdriv jen trochu, takze to zlobilo jen obcas, ale pak to zhaslo a bylo. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
PAMA
Příspěvky: 203
Registrován: ned lis 06, 2005 17:23
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAMA »

Lotos111 píše:mne to delalo neco podobného a byl to kabel od svíček k cívce, dotykal se tahla plynu a protavil se. Nejdriv jen trochu, takze to zlobilo jen obcas, ale pak to zhaslo a bylo. :lol: :lol:
Jedneho krasneho rana som kontroloval kable od sviecok a zistil som ze sa mi pomalinky predieral stredovy kabel od cievky o plynovu klapku ci ako sa tomu nadava.Ale teraz mi zacina auticko skakat tak ich idem menit.Hadam to pomôze.
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Ano,

kable su celkovo dost hakliva vec; riesil som tu napr. iskrenie cez kable o kostru. Stavalo sa aj spominane predratie kabla z cievky do rozdelovaca, prepaleny kabel pri sviecke......

Najlepsie je fakt pomenit vsetky 4 kable a uistit sa, ze su poriadne pozasuvane na svieckach.
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“