NEXIA----->DEDEjátor

Ukažte ostatním vaše auto. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Jajuska95

Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

NEXIA----->DEDEjátor

Příspěvek od Dede »

Som tu na fóre už dlho, no svoj Nexus som tu ešte neodprezentoval.Je to sociGLX bez bagu, bez klímy a bez ABS Mám ho od 14.12.2004,kúpil som si ho z bazáru ale od známeho s necelými 50tis KM a nalietal som na ňom ďalších 50tis KM v čase aj nečase. X krát som sa jej chcel zbaviť ale osud to stále tak uhral že nakoniec ostala, a musím povedať že som aj celkom rád. Vek je na nej už pochopiteľne vidno, drobné hrdzky na lemoch, šrámy a jemné škriabance od bezohľadných ľudí. Motoricky je na tom dobre, má za sebou už výbrus hlavy a komplet pretesnenie motora nakoľko jej chladiaca kavapalinka zachutila. Zlé jazdné vlastnosti auta zo začiatku vyvažoval vcelku živý motor no došlo aj na ne. Po roku som sa rozhodol vymeniť mäkký podvozok za niečo šporotvejšie. Nakoľko NEXedes používam hlavne na presun z A do B a cesty v Košiciach sú na niektorých miestach katastrofálne zvolil som makšiu variantu a to: tlmiče sú KYB Excel G a pružiny Eibach ktoré auto znížili o cca 4cm. Jazdné vlastnosti sa zmenili na nepoznanie, auto je príjemne tvrdé a relatívne komfortné. K dobrému podvozku už chýbali len dobré brzdy, osvedčený tuning a'la GSI vrelo odporúčam a stále krútim hlavou nad tým ako som mohol 30tis Km absolvovať autom ktoré doftedy nebrzdilo. Už keď autíčko išlo dobre, dobre brzdilo a jazda už nebola "adrenalínová" tak som sa pomaly začal nudiť, nakoľko som vedel že zastavím keď treba....
:lol: kúpil som si rádio Kenwood s MP3 plus Hertz repro. Interiér je sériový, akurát volant som vymenil za "oldskúl" volant Raid, pôvodne montovaný do Lamborghini Countach :) a chystám ešte výmenu sedadiel za GSI. Nessia si to "váli" na 14" diskoch Alessio Monza, ale ET 42 a pneu 185/65 sa nevedia dohodnút s falcami zadných blatníkov, tak ak sa podarí zvolím ten istý model disku ale s ET 45. Pneu Pirelli P6000 sú relatívne vysoké ale v kombinácii so skvelým podvozkom prispievajú ku komfornejšej jazde, ktorá bola na 185/60 absolútne nekomfortná. Nexia je moje prvé auto a ak by som ju niekedy aj menil za niečo iné, nedám na ňu dopustiť.

Ak ste došli až sem tak Ďakujem za pozornosť.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Pekná recenzia je vidieť že tu sú ludia ktorý majú svoje auta radi :lol: :lol: :lol: Na tých kolesách vyzerá skvelo jako NESSI :lol: :lol:
Moja recenzia je tu :lol:

http://www.autorecenzie.sk/reviews.asp? ... oo-LEGANZA
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

2-peha- co skaces aj ja som teraz napisal recenziu :lol: :lol: :lol: Obrázek
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A kam si ju napísal Ty žabko zelená háááá :twisted:
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

tam kde ti na autorecenzie ale este ju nevidali lebo len pred par minutami odisla knim
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Aha tak to tam bude až zajtra :D Jo dal si tam fotku lebo mne nešla asi to tam maj dáke pokazenéééééé :lol: Sa tešim na čteníčko zajtra :lol:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kola pekny ale chtelo to aspon 15" takto to sou stale velke balony 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

Nahodené new ALU 14" 185/60 ET 38 s pneu uniroyal R550 ...inak super pneu, na suchu lepia viac ako pirelli

Obrázek Obrázek Obrázek
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

Pekne......vidno že sa tu o autíčko aj niekto stará :D :D :D
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

No priznávam sa že kôli povinnostiam je Nessia troška zanedbávaná ale mám chápavú priateľku ktorá keď má voľný čas tak mi ju dá do poriadku. Vid foto ... za to jej pekne dakujem :lol:
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
ArmanoToti
Příspěvky: 18
Registrován: sob kvě 05, 2007 17:08
Bydliště: Dubnica nad Vahom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArmanoToti »

Da sa ale ovela krajsie by vyzerali Dezent Dark V ktore su v akciji na nete za facku .
Daewoo Nubira I , 2l CDX , r.v.1998,Podvozok H&R , Brzdove kotuce Brembo ,15" Dezent Dark V ,
Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

Dede píše:No priznávam sa že kôli povinnostiam je Nessia troška zanedbávaná ale mám chápavú priateľku ktorá keď má voľný čas tak mi ju dá do poriadku. Vid foto ... za to jej pekne dakujem :lol:
sa ti žije ked sa ti priatelka stara o auto :lol: :lol: :lol:
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
Snowmannn
Příspěvky: 131
Registrován: sob pro 24, 2005 12:19
Bydliště: Martin(SR), Praha(CZ)

Příspěvek od Snowmannn »

Dede píše:Nahodené new ALU 14" 185/60 ET 38 s pneu uniroyal R550 ...inak super pneu, na suchu lepia viac ako pirelli

Obrázek Obrázek Obrázek
tieto nove kolesa jej viacej pristanu -i
Nexia GTX 1.5 16V 1996
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

Dalsi clovek, co vie ako sa auto start.
Je Super! Tie elektrony dobre ladia s autom.
Tak nech vydrzi este poriadne dlho!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..no len neviem ci ste si fsimli, ze ho xe predat..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“