zaver

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
palffy
Příspěvky: 20
Registrován: úte lis 07, 2006 20:22

zaver

Příspěvek od palffy »

tak sem dneska byl v servisu jelikoz uz zacala sviti i kontrolka motoru tak zavada byl spatny tlak v sacim potrubi, nechal jsem si vycistit krokovy motorek a ted se budu modlit abych ho nemusel menit protoze je prej docela mastnej.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

A teraz ku ktorej teme to malo byt? :lol:
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: zaver

Příspěvek od jakub »

palffy píše:tak sem dneska byl v servisu jelikoz uz zacala sviti i kontrolka motoru tak zavada byl spatny tlak v sacim potrubi, nechal jsem si vycistit krokovy motorek a ted se budu modlit abych ho nemusel menit protoze je prej docela mastnej.
otazka, co to je mastny - vycisteni muze pomoci, nevim ... stal tusim kolem 2,4 ...
palffy
Příspěvky: 20
Registrován: úte lis 07, 2006 20:22

Příspěvek od palffy »

Rado píše:A teraz ku ktorej teme to malo byt? :lol:
No jo sem si spletl tlacitka no sem slavil ze uz mi autico zase chvilku jezdi no bylo to k zhasinani motoru. NO jo lama lamovita sem
palffy
Příspěvky: 20
Registrován: úte lis 07, 2006 20:22

Re: zaver

Příspěvek od palffy »

jakub píše:
palffy píše:tak sem dneska byl v servisu jelikoz uz zacala sviti i kontrolka motoru tak zavada byl spatny tlak v sacim potrubi, nechal jsem si vycistit krokovy motorek a ted se budu modlit abych ho nemusel menit protoze je prej docela mastnej.
otazka, co to je mastny - vycisteni muze pomoci, nevim ... stal tusim kolem 2,4 ...
No uvidim no v servisu nebyla presna cena tak me technik strasil Opelem kde je 4500,-
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“