Zhasiná motor

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
palffy
Příspěvky: 20
Registrován: úte lis 07, 2006 20:22

Zhasiná motor

Příspěvek od palffy »

Tak tu jsem opět pro radu tentokrat zapeklita. Doizdim kolonu v Praze hodim tam neutral a motor najednou zhasl, tak sem nastaroval na neutralu pridal trosku plyn a motor opet zhasl to jeste jednou nastartoval jsem tedy znovu a bylo vse v pohode. Rikal jsem si asi spatny benzin vyjel jsem nadrz natankoval jezdil dva dny a v jeden moment opet na neutralu znova znova 3x. V servisu diagnostika nic. Vymenil jsem svicky nechal vycistit klapku a vcera a dnes opet to same. Udela tak jednou za den jen na neutralu motor zhasne rozsviti se baterka a check a tak za 5 vterin olej. Nemate s tim nekdo nejakou zkusenost napadlo me jeste zanesene cidlo otacek ale jinak nevim olej ma najeto polovinu. auto 5 let najeto 49000 km.[/b]
Reklama
 

Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: Zhasiná motor

Příspěvek od jakub »

u matize 1 jsem mel problem ze aut chcipalo - ale obecne stacilo uplne ubrat plyn (nemusel to byt neutral) a aut chciplo

krokovy motorek ...
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Rozsvietenie kontroliek je po zhasnutí motoru pri zapnutom klúči normálne.
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Je to polámaný :roll:
piterko
Příspěvky: 40
Registrován: stř lis 22, 2006 13:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od piterko »

hej hej ja mam taký istý problem a neviem čím to je.v servise mi povedali,že mi mohol zvlhnut rozdelovač ale no neviem.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

zdar spatny tlak benzinu,spatne cidlo otacek v rozdelovaci a nebo krokovy motorek.jo a jeste me naplo spatna funkce map senzoru.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
palffy
Příspěvky: 20
Registrován: úte lis 07, 2006 20:22

Příspěvek od palffy »

palikx píše:zdar spatny tlak benzinu,spatne cidlo otacek v rozdelovaci a nebo krokovy motorek.jo a jeste me naplo spatna funkce map senzoru.
Tak cidlo otacek me napadlo take co si myslim tak by to snad mela ukazat diagnostika no necham to zkontrolovat hned jak to pujde dneska jsem jezdil a nic opet
piterko
Příspěvky: 40
Registrován: stř lis 22, 2006 13:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od piterko »

nooo mne to urobilo len raz a to predchadzajúci týžden ale len jeden den odvtedy jazdím každý den a nič.dal som to na diagnstiku a nič.no uvidim čo sa bude diat dalej.ten znamy mi povedal,že to môže byť rozdelovač ale ked som mu povedla,že som ho pred dvomi mesiacmi celý vymenil tak mi už nevedel poradit.
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

palffy píše:
palikx píše:zdar spatny tlak benzinu,spatne cidlo otacek v rozdelovaci a nebo krokovy motorek.jo a jeste me naplo spatna funkce map senzoru.
Tak cidlo otacek me napadlo take co si myslim tak by to snad mela ukazat diagnostika no necham to zkontrolovat hned jak to pujde dneska jsem jezdil a nic opet
btw: v autorizovanem servisu byl matiz tri dny !!!, diagnostika, vse - nic, vratili mi to, nauctovali, vyjedu ze servisu a sup, zhasnul ...

krokovy motorek neodhalili ...
Uživatelský avatar
PAMA
Příspěvky: 203
Registrován: ned lis 06, 2005 17:23
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAMA »

jakub píše:
palffy píše:
palikx píše:zdar spatny tlak benzinu,spatne cidlo otacek v rozdelovaci a nebo krokovy motorek.jo a jeste me naplo spatna funkce map senzoru.
Tak cidlo otacek me napadlo take co si myslim tak by to snad mela ukazat diagnostika no necham to zkontrolovat hned jak to pujde dneska jsem jezdil a nic opet
btw: v autorizovanem servisu byl matiz tri dny !!!, diagnostika, vse - nic, vratili mi to, nauctovali, vyjedu ze servisu a sup, zhasnul ...

krokovy motorek neodhalili ...
Mne akurat vcera.Vytiahol som auto a hned po rozbehnuti mi zacalo auticko cukat.Pri akceleracii nie len ked som mal slabsi plyn.Po tretom nastartovani mi to prestalo ale zacalo mi tam nieco cvakat .Pozeral som ventili-tie boli ok.potom som este vycistil rozdelovac.Nakoniec som dnes zistil ze to vyzera na ventil (neviem ako sa nazyva)ktory vpusta benzin do valcov.Tak ho tam zatial neham pokial ide, neh aj cvaka.
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“