Svíčky LPG

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
ninja3
Příspěvky: 114
Registrován: pon led 16, 2006 23:42
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Svíčky LPG

Příspěvek od ninja3 »

Ahojte, potřeboval bych poradit, jaké svíčky mám dát do Lanose 1.4 (55 kW), jezdím na LPG.
Pište, prosím, jen ti z vás, kteří máte stejný motor jako já a jezdíte taky na LPG a máte osobní zkušenost + ocením rady našich zkušených servismanů.
Nepište, prosím, názory typu: "Kámoš kámoša měl tyhle a strašně se mu to sralo" 8)
Starší témata o svíčkách jsem si samozřejmě přečetl, ale zajímá mě, zda někdo nemáte zkušenost konkrétně s touhle kombinací (1.4+LPG)
Předem děkuji.
HHR LT, LPG, r.v. 2009, 17'' ALU Borbet
spotřeba cca 11 ltr. LPG
http://www.ilkyok.taekwondo.cz
Reklama
 

Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Jaky mas lpg system?
Podtlak nebo sekvencni?
Akri (zkus ho kontaktovat) mel sekvencni Koltec a velmi si pochvaloval Denso Iridium...
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
ninja3
Příspěvky: 114
Registrován: pon led 16, 2006 23:42
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ninja3 »

LPG značky BRC, ale jestli podtlak nebo stříkačka, to nevím, jak to zjistit. V papírech tohle není :?
Myslím ale, že Akri psal, že ty Densa jsou sice dobrý, ale že kolikrát nevydržej ani 10 000 km. Já bych chtěl, aby aspoň 15 000 km vydržely.
HHR LT, LPG, r.v. 2009, 17'' ALU Borbet
spotřeba cca 11 ltr. LPG
http://www.ilkyok.taekwondo.cz
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

mam LPG asi 7 rokov od škodovky cez Nexiu a teraz Nubira a použivam to čo je predpisane v papieroch a no problem. Nejake špecialne na LPG som sice počul ale???????????? no neviem. Nemal som žiaden problem. Sviečky mením s olejom a s fuilterom spolu
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

ninja3 píše:LPG značky BRC, ale jestli podtlak nebo stříkačka, to nevím, jak to zjistit. V papírech tohle není :?
Myslím ale, že Akri psal, že ty Densa jsou sice dobrý, ale že kolikrát nevydržej ani 10 000 km. Já bych chtěl, aby aspoň 15 000 km vydržely.
To je pravda, ksou velmi dobry, jede to na ne jak z praku, ale po 6 tisici to uz nikdy nebylo ono, tak nevim co radit, je je mel za nakupku a bez dane, tak jsem to zas tak neresil a nenajel jsem za ten rok tolik, ze bych na to nemel, ale pravda je ta, ze svicky by mely vydrzet mnohem vic :roll: :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Svíčky LPG

Příspěvek od orgi »

ninja3 píše:Ahojte, potřeboval bych poradit, jaké svíčky mám dát do Lanose 1.4 (55 kW), jezdím na LPG.
Pište, prosím, jen ti z vás, kteří máte stejný motor jako já a jezdíte taky na LPG a máte osobní zkušenost + ocením rady našich zkušených servismanů.
Nepište, prosím, názory typu: "Kámoš kámoša měl tyhle a strašně se mu to sralo" 8)
Starší témata o svíčkách jsem si samozřejmě přečetl, ale zajímá mě, zda někdo nemáte zkušenost konkrétně s touhle kombinací (1.4+LPG)
Předem děkuji.
tie co su v papieroch dane podla motora standardne.. ja mam 1,5 8v a sviecky mi vydrzia aj viac ako 15tis km. specialne plynove ti samotny plynari neodporucia...
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Svíčky LPG

Příspěvek od Akri »

orgi píše:
ninja3 píše:Ahojte, potřeboval bych poradit, jaké svíčky mám dát do Lanose 1.4 (55 kW), jezdím na LPG.
Pište, prosím, jen ti z vás, kteří máte stejný motor jako já a jezdíte taky na LPG a máte osobní zkušenost + ocením rady našich zkušených servismanů.
Nepište, prosím, názory typu: "Kámoš kámoša měl tyhle a strašně se mu to sralo" 8)
Starší témata o svíčkách jsem si samozřejmě přečetl, ale zajímá mě, zda někdo nemáte zkušenost konkrétně s touhle kombinací (1.4+LPG)
Předem děkuji.
tie co su v papieroch dane podla motora standardne.. ja mam 1,5 8v a sviecky mi vydrzia aj viac ako 15tis km. specialne plynove ti samotny plynari neodporucia...
Tak zrovna ty DENSA mi doporucil primo plynar, tyhle jako nejlepsi ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Svíčky LPG

Příspěvek od orgi »

Akri píše:
orgi píše:
ninja3 píše:Ahojte, potřeboval bych poradit, jaké svíčky mám dát do Lanose 1.4 (55 kW), jezdím na LPG.
Pište, prosím, jen ti z vás, kteří máte stejný motor jako já a jezdíte taky na LPG a máte osobní zkušenost + ocením rady našich zkušených servismanů.
Nepište, prosím, názory typu: "Kámoš kámoša měl tyhle a strašně se mu to sralo" 8)
Starší témata o svíčkách jsem si samozřejmě přečetl, ale zajímá mě, zda někdo nemáte zkušenost konkrétně s touhle kombinací (1.4+LPG)
Předem děkuji.
tie co su v papieroch dane podla motora standardne.. ja mam 1,5 8v a sviecky mi vydrzia aj viac ako 15tis km. specialne plynove ti samotny plynari neodporucia...
Tak zrovna ty DENSA mi doporucil primo plynar, tyhle jako nejlepsi ;)
asi mas ineho plynara.. mne ten moj doslova povedal "urcite netreba vymyslat s inymi svieckami ako s urcenymi".. mam system BRC
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Svíčky LPG

Příspěvek od Akri »

orgi píše:
Akri píše:
orgi píše: tie co su v papieroch dane podla motora standardne.. ja mam 1,5 8v a sviecky mi vydrzia aj viac ako 15tis km. specialne plynove ti samotny plynari neodporucia...
Tak zrovna ty DENSA mi doporucil primo plynar, tyhle jako nejlepsi ;)
asi mas ineho plynara.. mne ten moj doslova povedal "urcite netreba vymyslat s inymi svieckami ako s urcenymi".. mam system BRC
Ja mel KOLTEC, BRC nevim jak funguje, ja se nehadam, ja jen ze oproti tem original to jelo jako prase, byly tam BOSHky
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“