Mracitka

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Hornet

Mracitka

Příspěvek od Hornet »

nazdar.Neviete niekto kde by sa dali splasit mracitna na nexiu na Slovensku???Da sa to vobec??Lebo vyzera to tak ze aj v Cechach je s tym problem a do Polska sa mi za tym velmi nechce.Us som mal sto :twisted: chuti to skusit vyklepat sam na kolene.Kde som hladal tak vsade mracitka boli ale na nexiu absolutne nic.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Všechno se to vozí z Polska, příteli.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Hornet

Příspěvek od Hornet »

Taze u nas sa potom nedockam. :( Taze bez sance hej??Tak nic no.Najblizsi trip bude do Polska :lol:
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

jj je to problem...jak rika Ivan, vsechno se to vozi z Polska... :D :) :shock:

Obrázek
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Hornet

Příspěvek od Hornet »

Inak na tej tvojej kare mas urobenu tu mrezu na maske.To si tu povodnu plastovu vybral ???A ako s tam potom upevnil tu siet??Ja nemam hmlovky a tak by som chcel dat mrezu aj tam a z dola natiahnut sanie na vzduch.
Hornet

Příspěvek od Hornet »

Ono by to chcelo nejak privarit ten predok masky na kapotu aby to bolo v jednom celku.Potom by to vyzeralo fasaa nie same medzery.ale to by trebalo tu masku kovovu a to by dalo prace. 8)
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Myslíš takto?

Obrázek :lol:

Asi nesleduješ pozorně naše stránky :roll:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Hornet

Příspěvek od Hornet »

Presne to mam na mysli.Ale ako sa to robi???To spravia uplne novu masku z plech a potom ju privaria na kapotu???Alebo to ma presne taky isty tvar ako ta povodna len je kovova??Lebo to by dalo dobru pracu.Lebo ako by to vyzeralo keby to bol len kus lechu navyse.Nebolo by tam vidiet velku medzerupopri svetlach??Ten na tom obrazku to ma sa mi zda sparavene len tam ze tu kapotu trochu predlzil a tu plastovu masku len zvrchu zrezal a nejakovsku primontoval zospodu na kapotu.Si vsimni po krajoch pri svetlach to ma odseknute taze jeden liaty kus s kapotou to nieje. 8) :)
Uživatelský avatar
Oskar
Příspěvky: 41
Registrován: ned bře 28, 2004 16:08
Bydliště: K.Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oskar »

Já jsem scháněl -jistě marně.Z plastu jsem vyřezal ten přední tvar co je vydět.Dále jsem vysttříhal boky,tak aby to šlo připevnit ke šroubu světla .Zalepil jsem celé světlo lakovací páskou.Celé jsem to olaminátoval,sundal,opět olaminátoval,vybrousil ,stříkací kyt.No a teď to nalakuji, :D a pak zahodím
Uživatelský avatar
miv
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 06, 2004 14:08
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

obchod v polsku...

Příspěvek od miv »

pani ked uz tu rozoberame to polsko. nepoznate nejaky dobry obchod na diely v okoli tesina resp targu? aby to bolo co najblizsie zo stredneho slovenska :?: :D pripadne kde maju tie mracitka :-)
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

Ivan píše:Myslíš takto?

Obrázek :lol:

Asi nesleduješ pozorně naše stránky :roll:
:D :D :D
No tadyhle Ivan si rad dela z lidi srandu...

Je to samozrejme navarena(prodlouzena) kapota a s maskou nikdo nic nedelal...maska je porad stejna je schovana za tim prodlouzenim kapoty... :lol:
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Hornet

Příspěvek od Hornet »

To som si myslelaj ja .Taze je to podfuk.Ale neslo mi do hlavy ako to celokm spravil ze ci mu to potom neodstava ked tu povodnu masku len prekryl.No vyzera to celkom fajn ale ja som mal na mysli to spojit dokopy cele aj s tou mrezou.aby sa to po otvoreni kapoty cele zdvihlo s nou.To by bola pecka a nie same delenie. 8) [/img]
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

No takhle jak pises to ma vyresene Daewoo Nubira (ta prvni verze zcela jiste a u tech novejsich si nejsem jistej...) a je to celkem fajn...

Ale Ivanova zamracena kapota je lepsi!
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Hornet

Příspěvek od Hornet »

Myslel som to nejak tak ale pravdaze toto je uz brutal.Obrázek[/img]
Hornet

Příspěvek od Hornet »

Sakra nedobre.Nezobrazil sa obrazok.Teraz je to uz OK.Taze takto nejak by som si to predstavoval 8) :) Obrázek
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“