Voda v autě

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Hana Švandová
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 16, 2006 21:08

Voda v autě

Příspěvek od Hana Švandová »

Ahojky. může mi tu někdo poradit? Mám Daewoo Lanose 98, je to super autíčko, ale pořád mi do něj prosakuje voda. Je zajímavé, že pouze k řidiči a na straně splujezdce je totálně sucho. Karoserie je dobrá, kontrolovali jsme i gumu u řadící páky, ale neustále se mi hromadí voda od středu auta a jen na straně řidiče.
Už jsem z toho na nervy, začne mrznout a budu škrábat auto i zevnitř. Mátě někdo stejný problém a k němu řešení???? Please :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ja som sa s tym zatial nastastie nesetkal :oops: ale nieco sa tu tusim riesilo v sekcii Nexia. Kedze podlaha nie je derava (na tak kvalitnom aute ani nema dovod) :-) tak uvazujem ci voda nesteka z vrchu od skla...? :?
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

jj,kuknut tesnenie na skle.

a zistit ci to robi iba ked prsi. alebo aj ked prejdes cez mlaku
Hana Švandová
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 16, 2006 21:08

Tak sklem to nebude

Příspěvek od Hana Švandová »

Zatím se nejvíc voda objevuje, když jedu z myčky. Takže tam raději moc nejdezdím. :roll: Ale přeci jen mýt pořád jen růčo fůčo není nic suprovýho.
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Vitam te tady Hanko,

a teraz po našom :lol: , no tak s tymto ti asi moc neporadim ale mozem povedat ze rucne umyvanie je najlepsie.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

No ja v mycke nemyju ani nadobi natos este aftoo :lol: Ja vazne umyvam auto rucne. Ale zeby tlak pri umyvani presiakol niekade az do auta to sa mi nezda. Normalne netusim kadial sa tam ta voda moze zobrat :cry: Este taka otazka ma to klimu? Ci nahodou nie je problem tam lebo vyparnik je v strede a ak by bol ten plast deravy mohla by kondenzovat voda a vytekat do kabiny.... :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Kanonýr
Příspěvky: 48
Registrován: sob črc 29, 2006 20:06

Re: Tak sklem to nebude

Příspěvek od Kanonýr »

Hana Švandová píše:Zatím se nejvíc voda objevuje, když jedu z myčky. Takže tam raději moc nejdezdím. :roll: Ale přeci jen mýt pořád jen růčo fůčo není nic suprovýho.

No fuj, myčka... :( :roll:
Nee, my tady co máme svoje auta a jejich lak rádi, myjeme ZÁSADNĚ ručně, leštíme ručně.....

zkontroluj těsnění - okna, dveře, snad na to stačí silný proud vody z hadice..
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Tak to bych viděl na špatné těsnění čelního skla...a nebo jak zmínil Blue ta klima...ale spíš bych asi nechal přetěsnit to sklo...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Aj ja som to mal ked som kúpil 2 -ho Matiza. Ked prsalo a ked som ho umýval tak sa držala voda v tom odtoku pod sklom. Vždy ked som cúval a potom pribrzdil tak sa voda vliala dnu. Sal som to do servisu no a ono tam dole na skle nebolo tesnenie. Od vtedy je s vodou pokoj. :D
Škoda Roomster TSI
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sklem to nebude

Příspěvek od orgi »

Kanonýr píše:
Hana Švandová píše:Zatím se nejvíc voda objevuje, když jedu z myčky. Takže tam raději moc nejdezdím. :roll: Ale přeci jen mýt pořád jen růčo fůčo není nic suprovýho.

No fuj, myčka... :( :roll:
Nee, my tady co máme svoje auta a jejich lak rádi, myjeme ZÁSADNĚ ručně, leštíme ručně.....

zkontroluj těsnění - okna, dveře, snad na to stačí silný proud vody z hadice..
hmm, aj v zime rucne vonku do pri -10? ;)
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Kanonýr
Příspěvky: 48
Registrován: sob črc 29, 2006 20:06

Re: Tak sklem to nebude

Příspěvek od Kanonýr »

orgi píše:
Kanonýr píše:
Hana Švandová píše:Zatím se nejvíc voda objevuje, když jedu z myčky. Takže tam raději moc nejdezdím. :roll: Ale přeci jen mýt pořád jen růčo fůčo není nic suprovýho.

No fuj, myčka... :( :roll:
Nee, my tady co máme svoje auta a jejich lak rádi, myjeme ZÁSADNĚ ručně, leštíme ručně.....

zkontroluj těsnění - okna, dveře, snad na to stačí silný proud vody z hadice..
hmm, aj v zime rucne vonku do pri -10? ;)
V zimě myju jen okna a světla, maximálně auto opláchnu hadicí od soli, všechno ostatní je podle mě v zimě zbytečná práce 8)
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sklem to nebude

Příspěvek od peco »

Kanonýr píše: V zimě myju jen okna a světla, maximálně auto opláchnu hadicí od soli, všechno ostatní je podle mě v zimě zbytečná práce 8)

podla mna, je v zime prave dolezite davat cistit podvozok.

osobne tiez cistim rucne, ale v zime chodim "na kefy" ten najlacnejsi program + po dlhsej ceste podvozok



a samozrejme sa pridavam k nazoru, ze lestit rucne, aspon 2x do roka (osobne praktizujem stred jary- zaciatok jesene)
Hana Švandová
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 16, 2006 21:08

Vřelé díky

Příspěvek od Hana Švandová »

Ahojky, díky za tipy. Přeci jen nechám prověřit to přední sklo, člověk nikdy neví, že jo. :D
Známý ještě přidal k prověření topení, jestli mi neteče. Ale Fridex nebylo zatím potřeba a při tom množství už bych ho musela doplňovat nejmín třikrát. Takže to asi ne.
Jo a klimošku to nemá, bohužel.

Všem přeji hezké Vánoce a pěknýho Silvestra.

Zdarec Hanka
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mareman tady z fora mel podobny problem, kontaktuj ho :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sklem to nebude

Příspěvek od Olda »

peco píše:
Kanonýr píše: V zimě myju jen okna a světla, maximálně auto opláchnu hadicí od soli, všechno ostatní je podle mě v zimě zbytečná práce 8)

podla mna, je v zime prave dolezite davat cistit podvozok.
Vubec, pokud se tedy na podzim nevyseres na jeho osetreni ;)
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „LANOS“