Leganza

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět

Jaký je podle vás nejlepší druh paliva???

Benzín
31
46%
LPG
22
32%
Nafta
10
15%
jiny
5
7%
 
Celkem hlasů: 68

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Leganza

Příspěvek od Goose »

Rozhoduji se nad koupi Leganzy,auto je to velice krasne,asi 100 metru od baraku je velky servis Daewoo a Leganzy a Chairmany tam vidim kazdy den,vybiral jsem mezi Daewoo Leganza,Hyundai Sonata a Kia Clarus...proste nejakou korejskou limuzinu :D Leganza mi tak nejak padla do oka nejvic...tak sem vyhledal nejakej stranky o ni a narazil na tuto...stihl jsem uz precist nejaky prispevky ohledne zkusenosti a myslim si,ze jsou s ni zkusenosti z velke casti dobre...koupi Leganzy planuji na unor roku 2007,jeste jsem nemel auto o obsahu dva litry nebo vyssi,posledni auto byla Fabia 1.2 HTP 47kw...uprime hruza,auto tak pro dva lidi a jeste tak do mesta...trochu se u Leganzy obavam vysokeho povinneho ruceni,ale plne doufam,ze Legy :) se stane soucasti meho zivota,az poridim uricte sem dam vedet... :lol:
Naposledy upravil(a) Goose dne stř pro 20, 2006 11:23, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Lega je královná ciest a nebij sa jej lebo vyššia poistka sa Ti vráti keď ju prerobíš na LPG pohon a potom zistíš že máš lacné zvezenie na vozidle aké sa dá porovnať s akou kolvek limuzínou vyšej triedy :lol: :lol: :lol: LEGANZA je skvost :D

https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=1518

Pozri do galerie :lol:
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od orgi »

-peha- píše:Lega je královná ciest a nebij sa jej lebo vyššia poistka sa Ti vráti keď ju prerobíš na LPG pohon a potom zistíš že máš lacné zvezenie na vozidle aké sa dá porovnať s akou kolvek limuzínou vyšej triedy :lol: :lol: :lol: LEGANZA je skvost :D

https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=1518

Pozri do galerie :lol:
peha, ty ju mooc cistis ;))) ale pekne vylestena, uznavam...
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Každé moje auto je naším členem rodiny a Lega je momentálne najviac hýčkaný člen :lol: To to auto mi dáva príjemné chvíle na ceste a hlavne vďaka jemu som sa dostal na fórum a tu som poznal už velmi vela dobrých ludí a to je vlastne najvetší prínos tohoto auta do môjho života :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Takovehle nazory me cim dal vic ujistuji abych koupil Leganzu...dekuji...Leganzu poradne otestuju v lete na dovoleny,vyrazim s ni na Slovensko...konkretne do okoli Tater,jezdim tam kazdorocne a najezdim okolo 2000 km behem tydne...takze Legy projde peclivym testem jizdy ve meste i v horach... :)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tvoje Leganza vypada moc pekne...jen bych mel obavy z bile barvy...je na ni vse videt...jenze kdyz se dela i Maybach v bilem kabate tak proc ne Leganza... :D
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Plne dúfam že na jarnom stretku rozšíríš našu Daewoo rodinku :lol: :lol: :lol: A mám taký dojem že za ty peniaze ktoré sa pítajú za daewa sú to velmi dobré auta :D :D :D
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No planuji ji koupit v unoru tak doufam,ze na me nejaka zbyde... :D ...za ty penize je to opravdu super auto...cetl sem tady na foru tu nejtvrdsi kritiku Leganzy a musim rict,ze je to opravdu nazor cloveka,ktery proste nema rad korejska auta... :twisted:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To nič na tej stránke sú aj iné recenzie a všetky sú ako od filmového kritika :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jj...stejne by me takovyhle test od jeji koupe neodradil... :) "na jarnom stretku" muzu se zeptat co to znamena???Nevim co je to stretku...sem mladsi rocnik a slovensky nekdy moc nerozumim... :oops: ale mam takovy tuseni,ze je to srazik ne??? :roll:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Promiňale nevšim sem si že Praha tak je to sraz :lol: Ale přeložil si to dobře -i No a sraz se značí i takhle :PP:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No rad bych se na nejakej srazek dostavil...byl by to sraz znacky Daewoo nebo jen priznivcu Leganzy???Takovehle oznaceni srazu :PP: se mi moc libi... :lol:
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Jako majitel 2,0 Nubiry kombi samo dopuručuju vyšší obsah, je to prostě jiné svezení, auto jede i v 150, na I. 60, na II 100, a to se panečku předjíždí... :lol: s tím poviným ručením jsem to doufám vyřešil, zrušil jsem pojistku u Kooperativy (od roku 2000 a zatím bez karambolu 8) platba cca 6300,- /rok) a od ledna přecházím k pojišťovně Triglav a tam budu platit jen 3400,-/ ročně při max. bonusu. No a za ušetřené peníze si koupím dálniční známku a dvě nádrže benzínu..... a projedu je na zdraví Kooperativy, která slibovala 60% slevu pro vzorné, ale skutek utek :evil:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Vysokej obsah je paradni vec...na predjizdeni je to opravdu super,zatim jsem ale jezdil s malymy obsahy,velkej obsah sem vyzkousel na kamarove Galantu...byl to take dvoulitr...povinne ruceni jsem mel na vsech autech u Kooperativy,ale nemuzu rict jak to maj s bonusama pac sem na ne nikdy nedosahl... :D :oops:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To je tak za dobrý se platí :lol: :lol: :lol: Já platím u nás 8 200 sk ale jízdou na plyn se to vyplatí a to pohodlí se nedá porovnat s ničím :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“