matiz za 27 tisíc s DPH

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
dattel007
Příspěvky: 18
Registrován: čtv pro 07, 2006 13:52

matiz za 27 tisíc s DPH

Příspěvek od dattel007 »

Viděli jste včera případ pro reportérku na ČT1, kde exekutor v dražbě prodal Matize za 27 tisíc czechokreditů. Ten MAtiz byl 4 roky starej a měl najeto okolo 40 tisíc km... Tak proč jsem ho já blb kupoval za 85 tisíc?????
Reklama
 

homer simpson
Příspěvky: 48
Registrován: pát bře 31, 2006 13:34
Bydliště: brno

Příspěvek od homer simpson »

Protože najseš exekutor??? :shock:
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Auta z exekucí jsou obecně velice levná. Kolega takhle jednou koupil mazdu 626 místo za obvyklých 90 v bazarech za 55 tisíc.
Uživatelský avatar
Miza
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 21:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Miza »

Jo dneska když nemáš prachy tak neznáš ty správný lidi a když neznáš správný lidi tak nemáš prachy .... takže = bohatý bohatnou a nám pak padej kalhoty přez vyzáblou holou prdel :?
Daewoo Matiz 0,8 r.v. 2001 červený. 40 tkm.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Miza píše:Jo dneska když nemáš prachy tak neznáš ty správný lidi a když neznáš správný lidi tak nemáš prachy .... takže = bohatý bohatnou a nám pak padej kalhoty přez vyzáblou holou prdel :?
Tak nějak nechápu jak to souvisí s predejem Matize v dražbě.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Miza
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 21:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Miza »

No myslel sem to tak že jedne můj známej zná jednoho exekutora a protože sou dobrý kamarádi tak se samozřejmě informujou o takovejhle výhodnejch koupích ... to znamená že když má člověk prachy aby investoval do něčeho takovýho tak na tom obratem ruky vydělá ... byl to jenom takovej hlasitější povzdech nechtěl jsem se nikoho dotknout .. a sem rád že se tady s tebou potkávám .. obdivuju toho tváho Máťu vim že si ho prodal .. jen že jsem sem dal jednu sekci na lakování interiéru a pak sem našel fotky těch tvejch dveří. Perfektní práce :lol: jen mi prosimtě řekni jak dlouho to vydrželo než se to oloupalo ... teda jestly se to oloupalo a hlavně jestly nemáš nějaký zkušenosti ze sundánim celý palubní desky. Chtěl bych interiér nalakovat celej a to se bude dělat blbě když to bude v autě.
Daewoo Matiz 0,8 r.v. 2001 červený. 40 tkm.
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“