Lakování interieru

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miza
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 21:49
Bydliště: Praha

Lakování interieru

Příspěvek od Miza »

Ahoj, jsem tady novej a zatim jsem jenom čet .... uf to byla práce :D No ale k věci .. mám v plánu nalakovat celý interiér, ale mám trošku strach z palubní desky. Středovej panel sundat je sranda, ale to okolí je už trošku horší. A proto se ptám: nemá někdo nápad, zkušenost nebo cokoliv co by mi mohl prozradit abych to náhodou při odstrojování neposr.... :idea: PS: Matize jsem již měl, pak jsem si prošel pár značek a nakonec jsem zase u něj :-) Rok výroby 10/2001 najeto 38 tis. Červenej drak :lol: :lol: [/b]
Daewoo Matiz 0,8 r.v. 2001 červený. 40 tkm.
Reklama
 

Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

No, lakovat celou palubovku bych Ti nedoporučoval. Jak bude svítit slunko, tak neuvidíš dopředu, protože se Ti bude odrážet na přední sklo. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Miza
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 21:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Miza »

No mám v plánu to nalakovat na matnou černou ... a hlavně, stejně se už ta palubní deska v tom přednim okně odráží. Nechci to mít jak psí kulky ale jak sem se tady doklikal tak jako Ondra ty zadní dveře .. Spíš mi šlo o to demontování tý palubní desky, jestly tam na mě nečekaj nějaký tajný šrouby nebo nějaká podobná překážka ?
Daewoo Matiz 0,8 r.v. 2001 červený. 40 tkm.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Šak pozri do klubu Maťulkou tam máš ukázky od Ondráška tak pokukaj a potom začni tunit a chlubit sa krásnymi vecami :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

ja som robil do nexie kožu na pristrojovku trcvalo to asi 2 dni a mnoho nervov ale stalo to zato akonahle budem mať peniaze na kožu urobím aj nubiru ak chceš info o spôsobeš napiš privatne
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Miza
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 21:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Miza »

peha .... no to sem koukal ale nenašel jsem lakování celý palubní desky. Samozřejmě že sem fotky dám jenom co to dotvořim :)
Daewoo Matiz 0,8 r.v. 2001 červený. 40 tkm.
Uživatelský avatar
Miza
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 21:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Miza »

simone .... a foto máš ? A jak si sundal tu desku ? Byl s tim nějkej problem nebo ti to dělaly někde ve firmě ?
Daewoo Matiz 0,8 r.v. 2001 červený. 40 tkm.
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Miza robil som si to sám sice po konzultacii a radách čalunika ale podarilo sa. Pristrojovku netrebalo celu demontovať iba dvierka a stredovu časť. Fotky su na forume sekcia predám niekde tam ja to hladať nebudem ale ak chceš najdeš to
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

....ja len jednu mozno uzitocnu radu k tomu lakovaniu palubovky... ked som striekal plasty na espere, konzultoval som to so sikovnym lakyrnikom a ten povedal, ze treba dat pozor na plasty, ktore boli osetrovane vselijakymi tymi sajrajtami a lestiacimi sprejmi co sa davaju na palubovky... vraj to zanechava tenky film, ktory moze neskor sposobit olupovanie farby a nemusi pomoct ani prebrusenie a odmastenie, lebo povrch tych plastov je porovity.... takze asi tak...
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Jupi
Příspěvky: 77
Registrován: úte srp 16, 2005 17:38
Bydliště: okr. SC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jupi »

peter NR píše:....ja len jednu mozno uzitocnu radu k tomu lakovaniu palubovky... ked som striekal plasty na espere, konzultoval som to so sikovnym lakyrnikom a ten povedal, ze treba dat pozor na plasty, ktore boli osetrovane vselijakymi tymi sajrajtami a lestiacimi sprejmi co sa davaju na palubovky... vraj to zanechava tenky film, ktory moze neskor sposobit olupovanie farby a nemusi pomoct ani prebrusenie a odmastenie, lebo povrch tych plastov je porovity.... takze asi tak...
Ano, videl som uz nejake auta s prestrikanou palubovkou. Konkretne velmi peknu cervenu Nexiu GTX a ta mala cerveny okrem ineho aj stredovy panel. Nepacilo sa mi ale, ze sa mu ta farba dost olupovala. Keby to dobre drzalo, vizeralo by to perfektne, ale takto by som radsej chcel iba sivy original.
Dobrym riesenim by mohla byt napr. aj cervena koza, ale neviem si predstavit, ako by sa dala hodit v Nexii na ten ramcek okolo radia.Ten sam osebe zle drzi, keby sa este obalil kozou, bolo by to este horsie.
Ja som na Nexii robil zatial len calunenie strechy (samozrejme zvnutra), ked sa mi stare odlepilo. Pisal som aj do jedneho prispevku, ako na to.
Kedysi Nexia GTX 16V, Remus, chip, LPG, spotreba 9,0l/100km, 270 000 km, novy Renault Megane GT II (GT znie lepsie ako GrandTour = kombi :) )
Uživatelský avatar
Miza
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 21:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Miza »

peter NR ..... perfektní připomínka, to je právě ten důvod proč to chci sundat celý a strašně vydrbat :lol: Jenom mě tak ještě napadlo jestly se to třeba neloupe kvůly tomu že do toho přez léto paří slunce ... no uvidíme :? A náhodou kolik cca stojí ten plast na vrakovišti asi nikdo netušíte co ? Nalakoval bych nějakej zmetek a vyzkoušel to a v nejhorším bych měl origo v rezervě ;)
Daewoo Matiz 0,8 r.v. 2001 červený. 40 tkm.
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

No co? Ako si dopadol? Ci si sa do toho este nepustil?
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“