Koupi RACERu

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
BOBes
Příspěvky: 38
Registrován: pon lis 27, 2006 12:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Koupi RACERu

Příspěvek od BOBes »

Ahoj, chtěl bych se Vás zeptat, na pár věcí ohledně DAEWOO RACER GSi. Táta si ho koupil v roce 1994. Červeného GSi v plné palbě. Téhdy totální kočkolap :o no a po něm ho jezdíla mamka a když měl najeto 120 000km, prodali ho. Nedávno jsem tak brouzdal netem, objevil jsem ho!!! Totální euforie!!! Jenže už když ho naši prodávali, měl hodně prorezlý podvozek. Celou dobu byl ale garážovaný! Teď má najeto 167 000km a cena je 15 000Kč. Já jsem student, takže moc prostředků nemám. Neprohloupím? Vím, že je to asi auto od auta, ale i tak. Píšou, že má nový výfuk, brzdy a vstřikování. Co vy na to? Kolik tak může stát provoz tohohle auta za měsíc se vším všudy? Díky moc za každý názor! Vláďa
Reklama
 

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Koukni hlavně na ten podvozek....a vůbec si po prohlídce auta spočítej, kolik bys musel vrazit do oprav. Jinak provoz si myslím, že nebude drahej. Když se dá utáhnout i Nubira a já těch peněz taky moc nemám, tak by to nemusel být problém.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
BOBes
Příspěvky: 38
Registrován: pon lis 27, 2006 12:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

RACER GSi

Příspěvek od BOBes »

Tak a dneska jsem ho viděl na vlastní oči. Emoce zapracovaly! :oops: Interiér je jako nový! Z venku má trošku chytlé lemy. A hodně matný lak. Jde zvládnou přelakovat celé auto a vykytovat lemy? Spodek vypadal docela slušně, ale na plošině jsem ho neměl. Ramena ale byly v pohodě. Tak mě ještě čeká se v něm projet... To hodně napoví. Zatím dík za info!!! ;)
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

No já jsem živil Racera ze "studentského platu" rok a půl...a byl to ročník 1989 a měl najeto asi čtvrt milionu...navíc předchozí majitel sedm let kašlal na jakoukoli údržbu a podle toho to vypadalo...ale dalo se to, nebyl jsem na brigádách od rána do noci a dokonce jsem našetřil i na zimní kola...v podstatě jsem měnil jenom věci, které se měly vyměnit už dávno (výfuk, brzdy a tak)...celkem mě to auto stálo 14.000 koupě, 8.000 zimní kola, asi 12.000 opravy a údržba za ten rok a půl a samozřejmě benzín...u tebe by to auto mělo být v daleko lepším stavu, takže to nebude stát tolik...náhradní díly nestojí moc...já bych do toho šel...ale samozřejmě je třeba si to auto pečlivě prohlídnout, jestli to předchozí majitel nestačil zhuntovat...

...jo a mimochodem...pořád je to kočkolap ;) :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
BOBes
Příspěvky: 38
Registrován: pon lis 27, 2006 12:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

RACER GSi

Příspěvek od BOBes »

No to si piš že je! :twisted: Já bych taky do jiného nešel!!! ;)
Uživatelský avatar
BOBes
Příspěvky: 38
Registrován: pon lis 27, 2006 12:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

RACER GSi

Příspěvek od BOBes »

Přidal jsem fotky tohohle RACERa do fotogalerie... tak se když tak mrkněte. ;) PS: je k sežrání!
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Už ho máš?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak sem kouk do galerky a já bych ho bral :idea: ;) ;) Na svuj vek vypadá OK a predsa za takovou cenu co chceš jinýho :lol: :lol: :lol: Takže ber Racka ,trocha oprav a na jaře nazdar na stretku :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

pekny...vyzera zachovalo....za tu cenu je to slusne -i
Treba sa s nim prejst este
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Ty zadni dvere jsou bouchly nebo se me to jen zda ? A hlavne si zkontroluj nosny casti karoserie , na to by jsi mohl brzo dojet :!: a opravit to zpravidla uz nejde.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
BOBes
Příspěvky: 38
Registrován: pon lis 27, 2006 12:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

RACER GSi

Příspěvek od BOBes »

Jojo zadní pravé dveře jsou bouchlé...ale to půjde snad vyklepnout... Nosné části karosérie jsou kde? :oops: A na co si ještě dát majzla??? :roll: A auto ještě moje není!!! Chlapi já jsem posraný až za ušima!!! 15000 je pro mě kosmická částka momentálně! :cry: :roll: :D
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Uff, no keď je pre teba 15tisíc kosmická čiastka tak sa rozumne zamysli nad tým, či auto uživíš. Auto je silne stratová a luxusná záležitosť v dnešnej dobe:-( Skús si spočítať, že ročne zaň dáš poistku, asi aj zimné pneu, nejakým výdajom na údržbu sa v tvojom prípade nevyhneš (predsalen to je staré auto) a hlavne benzín. Tipujem, že pod 30 tisíc za rok sa nedostaneš. Zamysli sa nad tým skôr ako ho kúpiš, lebo potom už bude neskoro. Mať auto je skvelé, ale je trab zvážiť za akú cenu.
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

U Oplu (Daewoo) je bolest nosnik zadni napravy - ram na kterej je ta naprava pridelana. Kdyz ten nosnik shnije tak se naprava oddeli a je to v prdeli :lol: , a dalsi misto jsou zadni pruziny smerem do kufru tam se to taky propada. Rada - tukni do toho nosniku a musi zvonit - jestli to bude meky tak je to asi spatny. To je moje osobni zkusennost, moje Ascona dojela na nosniky :(
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
BOBes
Příspěvky: 38
Registrován: pon lis 27, 2006 12:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

RACER GSi

Příspěvek od BOBes »

HEHE a nosník je rameno? Asi ne-e co?
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Odpovědět

Zpět na „RACER“