Poradte NAJLACNEJSIE zimne gumy

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Poradte NAJLACNEJSIE zimne gumy

Příspěvek od Rastos »

Asi by to chcelo pomaly prezut, len nie je do coho. A penaze nie su tiez. Chcem naskrabat aspon na dve zimne pneu na predok, rozmer 195/55R15. Ak nahodou viete, poradte totalne najlacnejsie, na znacke nezalezi. Zatial som nasiel Matador MP58 za 2396 SK na www.nejlevnejsipneu.cz.
VDAKA za tipy.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Reklama
 

Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Když budeš " škrábat " na pneu , tak na všechny čtyři. Jinak to nemá cenu. Kolega měl obuté také jenom přední do zimních, a při prudším zabrždění se mu auto stočilo do vozovky a bokem narazil do vleku traktoru a bylo vymalováno. Jedno těžké zranění a dvě lehčí. Tak že pozor na to !!!!!!!!!!
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

Ja som objednal cez www.tiptyre.cz. Su to celoprotektory ale nešlo na vyvažovanie veľa olova a 2 zimy vydržia. 185/60 R14 - 1128.- Sk a 185/55 R 15 1364.- Sk. Zatial celkom pohoda cca 1000 km.
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já koupil a o víkendu i nazul taky MP58. Chtěl jsem novinku MP59 asi o stovku dražší ale ty existujou jenom v ceníku ! Zatim je nikde na vlastní oči prodejci neviděli ! Já měl MP58 i předtim takže je můžu doporučit. Asi to neni špička ale 30 tis km jsem na ních najel a i když už byly sjetý až na ty signalizační výstupky, tak jsem vyjel minulou zimu všude.
Levnější jsou už jenom nějaký Nakangy. Co jsem zjistil, tak maji jeden parádní vzorek, lepší než Barum nebo Matador, možná i než Kleber. Jenže v našem debilnim rozměru se nedělá a je k dispozici akorát ten paskvil co vloni zdrbli ve všech testech. Vyhrály soutěž "zastavim tam na obzoru". Takže od těch radši ruce (natož kola) dál.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
ghostik
Příspěvky: 89
Registrován: stř kvě 18, 2005 19:37
Bydliště: Petrovice u KA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ghostik »

a co tak 195/55 R15 85V INTENSA SAVA na www.pneuonline.cz , kolega je má a je s nimi spokojený, já je mám letní v jiném rozměru a jsem taky spokojený. :lol:
Daewoo Nubira Wagon 1,6 SX v plné palbě s LPG r.v.99 s hóóóóódně velkou spotřebou.
TICO r.v.96 malinké ale milé.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Poradte NAJLACNEJSIE zimne gumy

Příspěvek od ppp »

Rastos píše:Asi by to chcelo pomaly prezut, len nie je do coho. A penaze nie su tiez. Chcem naskrabat aspon na dve zimne pneu na predok, rozmer 195/55R15. Ak nahodou viete, poradte totalne najlacnejsie, na znacke nezalezi. Zatial som nasiel Matador MP58 za 2396 SK na www.nejlevnejsipneu.cz.
VDAKA za tipy.
Nelvenejsi pneu su nejvelnejsi tak akurat v nazve,
Skus http://pneumatikypriamo.com/
Ja mam problem s prevzatim zasielky a navyse uz zima trieka do dveri takze som si priplatil par stviek za nakup v servise. BF goodrich winter g 185/65r14 2100sk/ks. Maju dostatok drazok na to aby som neodplaval v dnesnej plusti z cesty, takze do dazda a vody su dobre. Povodne som chcle lacnejsie savy ale tie maju podla mna malu plochu drazok.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Jo, ten nápis nejlevnějšípneu.cz je fakt kec. A chvástaj se že půjdou levnějš než jinde. Tak jsem jim mailnul a napsal kde maj stejný pneu a za kolik a že bych je od nich vzal, když budou levnější (rozdíl asi litr na gumě !) no a ani ty šmejdi neodepsali.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
stefan
Příspěvky: 640
Registrován: čtv črc 28, 2005 09:21
Bydliště: Žilina

Příspěvek od stefan »

Mám Debica Frigo, ponúkajú ich za 1500 SK/kus.
Zatiaľ som s nimi veľmi spokojný, bez problémov,
a určite lepšie ako protektor.
ex - Espero, 11/96, 1,5 DOHC, 66 kW,strieborná metalíza, 107000km, plná výbava.
Renault Scenic, 12/2000, 1,9 dti, 72 kW, bordová metalíza, 150 000 km, ešte lepšia výbava.
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Chalani, vdaka za super tipy. MINO - dakujem za fakt najlacnejsie riesenie (1462 Sk), pripada do uvahy. I ked sa trochu obavam, ako budu protektory spolahlive v zakrute. Lacetti ma tuhsi podvozok, co zvadza k ostremu prejazdu zakrut, tak aby som tu pridanu vrstvu nechtiac nevyzul... GHOSTIK - ta stranka je len pre cz, k nam to zrejme nedodavaju. PPP - to je zatial najlepsi typ pre neprotektory, najlacnejsie su tam za 2192 Sk. STEFAN - kde sa daju zohnat tie Debicy za 1500? To by vyhralo na celej ciare!
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Na Lanosu sem mel Matador MP58, byly v pohode, hrabalo to s nima dobre, jen byly trochu hlucnejsi. Kdyz sem si pak kupoval zimaky na Nubiru, tak Matadory zrovna nemeli, ale nabidnul mi, ze ma zrovna slevu na Firestone Winterhawk (normalne jsou o neco drasi nez Matadory, v te sleve byly naopak o neco levnejsi), ze prej jsou dobry. Tak sem je zkusil a na snehu tezko soudit, to mi prislo ze jsou na stejno. Takze taky dobry, plna spokojenost. Kde byl videt velikej rozdil, tak to bylo v hlucnosti pri jizde po asfaltu, specialne po mokrym asfaltu. To ty Firestone byly nesrovnatelne tissy nez Matadory. Takze si myslim, ze se vyplati oproti Matadorum trochu priplatit a Koupit Firestony. Jizda s nima je o dost prijemnejsi. Letos sem vybiral podle testu, takze sem se rozhodl pro Dunlop SP Wintersport, ale zatim cekam na disky, takze s nim jeste zkusenost nemam.

Ale po tom, co sem najel s tema Firestonama, tak mi prijdou jako hodne rozumna investice vzhledem k tomu, co za ty penize clovek dostane.
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Vdaka, Pavle, za pripomenutie, ze lacnejsie gumy budu zrejme hlucnejsie. Ale musim zvolit ako velmi dolezite kriterium cenu a aj tie Matadory su z tohto pohladu luxus.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

V tom pripade bych mozna jeste zauvazoval o tom, koupit od nekoho starsi plechace 14" a k nim gumy 175/70 R14. Ty gumy jsou o hodne levnejsi nez 15" a starsi disky by nemely stat mnoho.
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

To nie je zly napad... Lenze v technickom mam uvedeny len ten jeden rozmer na Lacetti, zial musi to byt 15-tka.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

:shock:
Tak to koukam. Ja mam na Lacetti SW v technicaku 195/55 R15 a dole v poznamkach, ze je alternativne povoleno 185/65 R14 nebo 175/70 R14. Proto sem o tom psal.
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

To vazne? Ja mam Lacetti dovezene z D, v povodnom technickom a aj v COC je jediny mozny rozmer 195/55R15! Takze mam smolu, alebo tam v Cechach mate stastie?
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“