už vám rezne?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

už vám rezne?

Příspěvek od Pavel Beneš »

Tak už jsem v té ošklivé fázi, kdy se mi začíná objevovat stáří na voze. Na zadním okně kolem skla na dvou místech mám zrezlá místa... problém by to nebyl, na jaře budu mít nový lak a tak to odstraním... problém je v tom, že bude muset asi i okno dolu a to bude potrat----

Co vy, už jste našli na kastli něco zrezlýho pod lakem nebo jsme to jen my utopení? Je divný, že ikdyž mám hluboký škrábance úplně po celým autě, tak ty ještě nereznou... ale zamrzí to... :cry:
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Mám puchýřek pod osvětlením značky, zámkem 5. dveří a škrábanec na 5. dveřích ("práce" původního majitele). Jinak OK.
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

hrdza

Příspěvek od simone »

Ja zatial nemam nič. r.v 1999. až na fakt drobne škrabanve ale tie su iba povrchné. Ale na Nexii nala 11 rokov tiež bolo minimum na ten vek a podlaha ako nová
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
i
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 09, 2006 22:31
Bydliště: Dubai, UAE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od i »

Mne sa po piatich rokoch začali objavovať znaky korózie okolo tej krytky na osvatlenie zadnej značky. Som to celé dal dolu, zoškriabal som to na lesklý kov a znovu zatrel.
Podarilo sa mi kúpiť originálnu farbu 42U - pol deci za cca 200 Sk a aj ju používam. Občas na prednej kapote nájdem odstrelený lak od kamienkov až na kov - vždy to ošetrím a zatriem prv, než to začne hrdzavieť. A mal som takisto niekoľko škrabancov na karosérii - dvakrát sa mi stalo, že si o moje auto nejaký gauner na parkovisko oprel lyže a tie skĺzli a zanechali hlbokú ryhu až na kov :evil: .
Aj preto nechodievam s autom na umyvárku - keď si ho umývam sám, zbadám podobné drobné vady včas a viem zasiahnuť.
Nubira II / 2000 42U
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“