Nove pneu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Nove pneu

Příspěvek od conpet »

Blizi se me stk a tak budu muset prezout auto, stavajici pneu nekde uz ma ty 2 mm. Na www.pneu.cz vybiram a nevim ktery by byly nejvhodnejsi. Uprednostnuju nejlepsi cenu a nizkej hluk. Jestli o tom neco vite tak zkuste napsat zkusenosti , pokud vlastnite nektere na teto strance : http://www.elektrony.cz/?&volba=FindPne ... x=&znacka=
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Reklama
 

Uživatelský avatar
mino
Příspěvky: 1471
Registrován: čtv pro 22, 2005 22:41
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od mino »

No na jednom aute mame Michelin Energy a aspon podla mna su to super gumy, su sice v inom rozmere, ale su naozaj nezmar. Na aute je 130 000 km a su na nom od nova ale striedaju sa so zimnými takže nieakých 70 80 000 km maju určite najazdené-ale na rok už musim kupiť aj ja druhe ,ale kupim zase na to tie Micheliny.
Škoda Roomster TSI
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

to je skoro to nejdrassi co tam je :lol: je me jasny ze za kvalitu se plati ale jabych neco lidovejsiho :D a vzhledem k tomu ze na zimu uz prezouvat nebudu, tak potrebuju neco co nema moc jemnej vzorek. Zajimalo by me jestli nekdo ma Ceat Spider nebo Fate AR-550 nebo Fulda Sport Linero
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Až budeš kupovat,tak kupuj z www.nejlevnejsipneu.cz (i myslím sk) a nebo z www.alukola.com ;) Nejlepší ceny!
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Dovolil bych si pochybovat o tom, že www.nejlevnejsipneu.cz je nejlevnější...třeba takové www.az-pneu.cz má daleko lepší ceny...nebo www.pneu-servis.cz

Já jsem teď nakupoval přes to az-pneu a všecko bylo v pohodě...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
bobal
Příspěvky: 72
Registrován: sob říj 21, 2006 12:31
Bydliště: Straz pod Ralskem

Příspěvek od bobal »

skus uniroyalky 680 jsou vyborny a voda te nezaskoci mel jsem tam jedny speciani na vodu za 1500 kus a nekdo mi je ukradl i s hlinikama ale odlital jsem na nicg asi tech 30-40 000 a byly porad fajnovy
Naposledy upravil(a) bobal dne sob říj 21, 2006 17:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pneu

Příspěvek od Serpico »

koupil jsem si UNIROYAL 680 celkem spokojený, původně Continental takže to zůstalo v koncernu - na kódu německo - na gumě czech rep.
jediná vada drobné praskliny v běhounu v drážkách - neztrácí vzduch - plyn, stáří 3roky - chování na mokru velmi dobré - v testu TÜV velmi dobré.
mějte se
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“