Renault Laguna 3000 ccm

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Renault Laguna 3000 ccm

Příspěvek od vado »

Pani, vcera som mal pod zadkom Renault Laguna s obsahom 3l, plna vybava, kozene sedacky, r.v. 1997. Sice ma za sebou skoro stvrt miliona km, motor ma taky trochu divne klepotavy zvuk, ale bol to pozitok. Presiel som s tym asi 500 km a uz chapem "piratov"
To auto totiz nevie ist pomaly :roll:. Pri stlaceni plynu som mal pocit, ze sedim v lietadle, ktore sa ma akurat odlepit od zeme. Akurat na pocitaci naskakovali take zaujimave cisla, ze okamzita spotreba 28l/100km :shock:
Hehe, na dialnici sa na mna nikto nechytal (teda jeden mercedes to chvilu vydrzal, ale potom odpadol) :lol:

No ale najvacsi sok som zazil, ked som Lagunu odstavil do garaze a sadol do Lanosa. Na prvy pokus som sa ani nerozbehol, skapal mi motor. A tych 12 km domov bolo utrpenie. Furt som mal pocit, ze mam nieco s motorom ci zatiahnutu rucnu :roll:

Ale uz som sa z toho vyspal a dnes Lanosik tahal dobre :lol: :lol: :lol:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

mám podobný pocit, když si sednu zpět do Matíze s nadupané služ.Octavie. Tyto auta jsou úplně o něčem jiném. Ale také nestojí nějakých 200000 Kč, ale i 4x tolik.
Uživatelský avatar
pelo
Příspěvky: 69
Registrován: úte čer 27, 2006 13:22
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pelo »

hehe velmi dobre viem o čom hovoríš , ja ked som prvy krat šoferoval kamošove espero tak som mu nechcel verit ,že to auto takma chodit. Proste jak ked krave drbneš medzi rohy...


tiež dosť často sedlam vykonejšie auta a potom mi je do plaču :D
Espero , 1,5 16V
http://www.adrenalineteam.sk/ , pelo@wakkee.sk , ICQ: 254317908
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

Poznam ten pocit kamarat ma Subaru Impreza a ked sliapne na plyn to ma iba tak hodi do sedacky :lol:
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

No,hold,uz je to tak. Jak jsme se bavili s ppp, tak to co maji auta vyšší třídy (vybavu,bezpecnostni prvky a proste pouzita technologie) nemaji auta stredni tridy ani za 2-4 roky.. To znamena,ze A8, BMW 7 řady je supr volba! :) Já osobně (byť jsem student) už bych nechtěl nizkoobjemové malé auto. (radši opravdu starší A8 z roku cca 98 v plné palbě, než novou fabii :) )..
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
Bergman
Příspěvky: 143
Registrován: čtv bře 23, 2006 18:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bergman »

jistě máš pravdu, ale také potom to lepší auto musíš také ,
uživit a pokud navštěvuješ servis a nebo jsi nucen ho navštívit, potom jsou to pálky že ti vypadnou oči z :shock:
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Bergman píše:jistě máš pravdu, ale také potom to lepší auto musíš také ,
uživit a pokud navštěvuješ servis a nebo jsi nucen ho navštívit, potom jsou to pálky že ti vypadnou oči z :shock:
Nevím,ale myslím si,že 7 litru spotřeba a 9-10 litru spotřeba není až tak šileny rozdil..Ovšem šíleny rozdil je ve svezeni.. Jo a stejně se ty auta vyšších tříd nekazí.. Ale když už jo,no tak to hold byva těžší,ovšem cena nahr. dílu je stejne mensi nez u novych aut.. ;) Jediny problem vidim ve vysokych pojistkach :(
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den a pozdrav z Luhačovic :D
I já znám ten pocit !!! Měl jsem Espace taky šesti válec 2,9!! Tam když člověk pustil trochu rychlejc spojku tak hrabal i na suchým asfaltu! Ale jak jste psali ale uživit to.Kolem 12l byl normál jinak jsem jezdil kolem 15l ale taky mě vyšlo i 20l. Nejlevnější obutí kolem 10 000kč,origo chladič 24,alternátor 35, ATD.Proto když jsem šel do penze tak musel z domu! Ale zvyknul jsem si a jsem s Kolouškem spokojen! :D
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

jj, rendlik to je na dily mrcha :D
autoriz. servisu se vyhybam jak cert krizi :lol:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „POKEC“