-peha- a Bielá kráska

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

-peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Som nový a štastný majitel bielej Legy,a chcel by som sa opýtať či neviete kde by sa dal zohnať dekor v podobe orechového dreva na vrchnú časť prístrojovky :roll:


A aby som to stále nehledal.......................

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic. ... ru%C4%8Dka


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Například www.foliatec.cz prodává různé dekory...nevim teda jestli zrovna ořech, ale něco tam mají...akorát si to musíš sám vyříznou do správného tvaru...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Díky za radu,já som to už skúšel v Polsku,ale nevišlo mi to.Gratulujem Ti k tvojmu krasavci.
Uživatelský avatar
Mufty
Příspěvky: 127
Registrován: pát črc 14, 2006 15:43
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mufty »

moj skormny nazor, ja by som neprznil to dalsim drevom :? , mne to pride pekne vyvazene tak ako to je, ale kazdeho vkus :)
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Mufty píše:moj skormny nazor, ja by som neprznil to dalsim drevom :? , mne to pride pekne vyvazene tak ako to je, ale kazdeho vkus :)
A muj skromny nazor je, ze jeste hezci by to bylo, kdyby tam ta radoby imitace dreva nebyla vubec (jak to je tusim u SX verze - sedej plast je IMHO vkusnejsi a ne tak do oci b(l)ijici). :)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Mufty
Příspěvky: 127
Registrován: pát črc 14, 2006 15:43
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mufty »

Slam píše:
Mufty píše:moj skormny nazor, ja by som neprznil to dalsim drevom :? , mne to pride pekne vyvazene tak ako to je, ale kazdeho vkus :)
A muj skromny nazor je, ze jeste hezci by to bylo, kdyby tam ta radoby imitace dreva nebyla vubec (jak to je tusim u SX verze - sedej plast je IMHO vkusnejsi a ne tak do oci b(l)ijici). :)
mne sa tam zas to drevo paci lebo ozivuje interier, ale je ho tam tak akurvat decentne ;)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ja som to drevo náhodou videl vjednej Leganze z Polska,taká istá biela CDX a vyzeralo to nádherne.Klobúk dole pred Slamovou kráskou,je to paráda. :roll:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Tak jsem hold asi az moc konzervativni, protoze stale nechapu, co se vam libi na imitaci dreva, kde i clovek se sedym zakalem musi na prvni pohled videt, ze je to imitace. ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Leganza

Příspěvek od -peha- »

No já som mal pred tým OPEL a vnútro bolo čierne doplnené chromovými doplnkami,mal volant o priemeru 30 cm.hliník na podlahe.chrom.radička,no proste brutal tuning z von aj z vnútra,ale teraz by som chcel skúsit aj dačo iné.Asi pred rokom som jazdil na zlatej leganze a už tam sa mi zdála prístrojovka nedotiahnutá,takže teraz to chcem skúsiť dotiahnuť. :roll:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Leganza - Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

No tak sme mohli povedať že Legyna je velmi dôstojný nástupca nášho OPLA ten nás nenechal nikdy v štichu a doviezol nás s paským piestom (900 km) a odtrhnutou ojnicou (130 km) a to nevravím o tesnení pod hlavou a podobne no vždy sa dostal domov -i A teraz nám takto dobre poslúžila aj Legynka lebo bez spojky a pred sebou 300 km bolo skoro nemožné ale holka sa držala neuveritelne -i :lol: -i :lol: Závada bola velmi malá a jej odstránenie bolo časovo tak 15 minut lenže chybyčka sa vlúdila a tak jedna prasklá gumená hadička Vás málem odstaví a to preto že autorizované servisy nemajú na sklade jednu hadičku (mimochodom má ju 23 typov vozidiel a z našich sú to skoro všetky Daewa a Chevy no a má to aj pár OPLOU Vectra,Astra,Frontera a iné)což si myslím že je dosť na pováženou lebo hadičky by mali byť súčiasťou skladu v servise.No už mám objednanú novú takže v stredu sme zasa v plnej kondícii ale ten šok že taká blbosť (cena 15,48€ )odstavý inak 100% auto. :roll: No velmi vďačný som že máme okolo seba ludí čo pomôžu lebo Simone so mnou nabehal po Žiline možno aj 100 km,Palikx velmi dobre po telefónu poradil a Jrdéčko materiálom a prácou pomohli že sme sa bez velkých ťažkostí dostali z Manína domov a tak som rád že sú taký ludia a že naše auta nie sú až také zlé a fakt sa na ne dá spolahnúť a tak ješte raz díky Všem DaewooChevy nadšencúm Obrázek
Přílohy
mf_289825820_13a9ae9ae1bb63f7e4888d34daff1398.jpg
mf_289825820_13a9ae9ae1bb63f7e4888d34daff1398.jpg (85.83 KiB) Zobrazeno 8783 x
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Leganza - Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

No takže po 3 rokoch zatial plná spokojnosť s Legynkou :D Pohodové a spolahlivé (aj keď sa chybičky objavují no nie žiadne hrôzy)jazdenie s nízkou cenou LPG a dobrou spotrebou - nemohli sme sa rozhodnúť lepšie :D Máme za sebou už 2 stk a zatial OK (no slabo brzdí ručná ale to už od začiatku čo ju máme) a dokonca aj xenony boli v uplnom poriadku :D

No a vlastne za to že je taká zlatá ( normálne je snehovo bielá) tak dostane trošička lepší zvuk dozadu keď v predu už je to pohodička a tak HERTZ a bude to jo a ješte máme nové ledky do predu lebo tie pásiky už blbli a opravovanie ma nebavilo takže bude nové denné ale inak :lol: :lol: :lol:
Přílohy
hertz_dcx-690_1-cat.jpg
hertz_dcx-690_1-cat.jpg (39.73 KiB) Zobrazeno 8729 x
stk.jpg
stk.jpg (109.81 KiB) Zobrazeno 8731 x
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Leganza - Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Tak konečne hotovo a paráda sú tam ako uliaté a svetielko je velmi dobré lepšie ako tie pásiky tie sú len ako image :lol:
Přílohy
DSC00305.jpg
DSC00305.jpg (40.98 KiB) Zobrazeno 8709 x
DSC00307.jpg
DSC00307.jpg (53.92 KiB) Zobrazeno 8709 x
DSC00310.jpg
DSC00310.jpg (74 KiB) Zobrazeno 8709 x
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Leganza - Bielá kráska

Příspěvek od FoXo »

Kupoval si s Dealextreme?
Ja som kupil na zraze na Margite Ilone 2x 24cm cca 10 ojro ale bol som nasraty ked som ich zapol a obe pasiky neboli rovnake svietili odlisne :(
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Leganza - Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

No práve že neviem cez kde som je objednal a cena ako u teba 10€ a dokonca aj já mám dojem že jeden svietí do fialova a druhý do zelenka no ale pri tom keď sa na to pozerá to tak nevidno :lol:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Leganza - Bielá kráska

Příspěvek od FoXo »

No mne to bolo vidno poriadne ze svietia inou farbou. Detaily mam rad a mi to vadi.
To iste na parkovackach som si vsimol ze svietia inaksie. A zistil som ze ru rovnake ale pritom rozne :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“