že prej nerezne..

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

že prej nerezne..

Příspěvek od Krtek »

Tak jsem zkusil blejsknout ten levej zadní lem blatníku/dveří. Snad je z toho poznat, jak to vypadá. Bral jsem to Aiptekem takže kvalita asi jako z mobilu :lol: A tď co s tim. Reklamovat ? Pořídit nějakoutu korekční tužku ? Obrousit, nadhodit základovku a stříknout ? Podotýkam že to místo nebylo ničim poškozený odřený a pod. N apravý strane e ulouply asi 2 kousky laku po 0,5 cm a je na laku vidět prasklina která je brzy spojí. Sorry ale takhle si auto po 34 měsících provozu nepředstavuju.
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=1469
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Miloshu !!!!!!!!!!! Jak to že zas neni vidět obrázek ????
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

obrazky z galerie funguji poze jako odkaz !!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

me se zacina delat neco podobneho ale zatm to neodpadlo az na plech. ale rikali mi v servisu ze korejci maj strasne slabou vrstvu barvy. vidim to tak ze po skonceni splaceni pujde na prestrik
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Na mem Lanosu ani na Nubire se mi nic takovy behem 3 let nestalo. Jsem teda zvedavej, jak to bude ted na Lacetti.
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Pamatuju jak jsem do Feldy na zadní sedačky nakládal propanbudanovou bombu. A netrefil jsem se do dveří a trefi lhranou tý bomby tu oblast mezi zveřma a sedačkou (jakoby práh vedle sedačky :D ) a byla tam rejha hluboká tak 1mm v laku. Ale pod zelenou byla ještě bílá vrstva, taky pěnkě tlustá a reznout to nikdy nezačlo. Proto si dovoluju tvrdit že Lacetti má znatelně tenčí lak než Felicia ! Už pohled do kufru nebo motorovýho prostoru s jinym (mnoooohem světlejšim) odstínem ukazuje jak to ty ku..y šikmovoký vojebávaj !
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
blaho
Příspěvky: 186
Registrován: stř čer 07, 2006 08:23
Bydliště: MA - Sološnica, SKK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaho »

No tak to je teda husté. Moje espero má 9 rokov, lak je pôvodný, ale koróziu nemám žiadnu. Auto bolo ale stále garážované a jazdy cez zimu zažilo minulý rok asi po prvý krát.
Daewoo Espero, 1.5 DOHC, 60 000km, f elektrike, IMM, alarm, klíma, SONY CDX-C5850
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Krtek píše:Pamatuju jak jsem do Feldy na zadní sedačky nakládal propanbudanovou bombu. A netrefil jsem se do dveří a trefi lhranou tý bomby tu oblast mezi zveřma a sedačkou (jakoby práh vedle sedačky :D ) a byla tam rejha hluboká tak 1mm v laku. Ale pod zelenou byla ještě bílá vrstva, taky pěnkě tlustá a reznout to nikdy nezačlo. Proto si dovoluju tvrdit že Lacetti má znatelně tenčí lak než Felicia ! Už pohled do kufru nebo motorovýho prostoru s jinym (mnoooohem světlejšim) odstínem ukazuje jak to ty ku..y šikmovoký vojebávaj !
tak jestli vidim dobre na te nic moc fotce/mimochodem mobil foti lip :lol: /
tak je to hrana zadniho blatniku za zadnimi dvermi, je to nasledek odletani kaminku, mas male predni zasterky a nas slavnej sterk tomu hooodne napomuze, na nove auto je treba sirsi predni zasterky a hlavne nalepit na toto misto pruhlednou folii treba od 3M co je presne na tohle urcena, muze tam byt trena kilo barvy ale tohle nema nic spolecnyho s ojebanim lakyrnickeho smeru, bohuzel na vsech rychlejsich novych autech je to same a jsou to renomovane znacky, je treba to opravit a to velmi dukladne, tj ocistit na cisty plech a odborne nalakovat, nebo tam mas za rok diru :cry:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

jo ten svetlejsi odstin v motorovem prostoru je zakladovka poprasena vrchni barvou, to je trend, treba citroen C3 tam ma jen zakladovku a to i zespod na kapote, na ktere neni zadny papundekl, fabriky setri barvou, ale tam to veru nevadi :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Za rok díru ? Tak to budu reklamovat, záruka je 6. Je zvláštní že Felda měla po 5 letech i zadní dveře v místě sváru v lepšim stavu než je tohle ! O prahách, lemech korozi podvozku a podobně ani nemluvim ! A jezdil jsem s ní zhruba stejný tratě a zhruba stejně rychle. Jednou jsem jel i za multikárou moc blízko a ten blbec na korbě mi hodil na kapotu lopatu štěrku ! Musel jsem to shodit stěračema a kupodivu, max. rejha na tý průhledný vrstvě laku ale nešlo to ani do barvy ! Corsa mojí mladý má sice zrzavou kpotu a 5. dveře ale tohle nemá ! Podle mně vojebávvaj lak a je to konstrukčně zmrvený auto (v mnoooooha směrech)
Od Lacetti/Nubiry mně měly varovat už ty rezavý svody u kalose, kterýmu jsem se tehdá vysmíval na saloně (páč Felda neměla takhle rezavej snad ani vejfuck).
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

A to jsem ještě nefotil urezlý lanovody lanka ruční brzdy. Lítaj pod podlahou a tlučou jak kráva. To začlo vloni v létě takže cca po 20 měsících provozu !
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Krtek píše:Za rok díru ? Tak to budu reklamovat, záruka je 6. Je zvláštní že Felda měla po 5 letech i zadní dveře v místě sváru v lepšim stavu než je tohle ! O prahách, lemech korozi podvozku a podobně ani nemluvim ! A jezdil jsem s ní zhruba stejný tratě a zhruba stejně rychle. Jednou jsem jel i za multikárou moc blízko a ten blbec na korbě mi hodil na kapotu lopatu štěrku ! Musel jsem to shodit stěračema a kupodivu, max. rejha na tý průhledný vrstvě laku ale nešlo to ani do barvy ! Corsa mojí mladý má sice zrzavou kpotu a 5. dveře ale tohle nemá ! Podle mně vojebávvaj lak a je to konstrukčně zmrvený auto (v mnoooooha směrech)
Od Lacetti/Nubiry mně měly varovat už ty rezavý svody u kalose, kterýmu jsem se tehdá vysmíval na saloně (páč Felda neměla takhle rezavej snad ani vejfuck).
no mel bys to reklamovat uz ted, jakmile ti to jednou budou vyvaret, ohrejou to, zacne ti to hnit tuplem, navic prahy a spodek auta se do zaruky nevztahuji 8)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

karstn píše:me se zacina delat neco podobneho ale zatm to neodpadlo az na plech. ale rikali mi v servisu ze korejci maj strasne slabou vrstvu barvy. vidim to tak ze po skonceni splaceni pujde na prestrik
Zajimalo by me kolik je standart, nexie mela mezi 100-130mM(nebyla to metla), pak sem meril tusim focuse s metlou a tam byl prumer asi 160mM, pripadlo mi to odpovidajici...
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

bombáááá - půl mega v prdeli. Zjišťuju že asi nemam na to mít auto. Starý kupovat nemůžu kvli spolehlivosti na nový vraky nejsem zvědavej. Poslední poctivý auta jsou buďto ameriky (myslim pravý jako Chrysler nebo Caddy, případně americkej Chevy) nebo severský evropský. Z toho mi vyplývá, že si jakožto čech s hooodně nadprůměrnym platem nemůžu pořídit nový auto. Náhražky jako škodofka, VW, Opel, frantíci a podobně jsou dělaný na zisk výrobce a zákazníkovi akorát pro voko.
Kolega měl dlouhý léta 205ku pažouta. Vloni pořídil 206ku a ta jde teď zdomu a rve zas prachy so 205ky aby ještě pár let vydržela. Tomu řikam vývoj
:? To samý průsery s C3, C4, 307ky, předchozí Astry už reznou (i se zárukou na rezivění jako ryba...) Mercdes už šetří i na páčkách na stěrače :x Fakt se asi naseru a pořídim 15 letý Volvo nebo Soba
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Olda píše:
karstn píše:me se zacina delat neco podobneho ale zatm to neodpadlo az na plech. ale rikali mi v servisu ze korejci maj strasne slabou vrstvu barvy. vidim to tak ze po skonceni splaceni pujde na prestrik
Zajimalo by me kolik je standart, nexie mela mezi 100-130mM(nebyla to metla), pak sem meril tusim focuse s metlou a tam byl prumer asi 160mM, pripadlo mi to odpovidajici...
proto ja jsem po nakupu auta, cele odstrojil a prelakoval ;)
u vsech aut z fabriky je jen 1 vrstva barvy, my davame vzdy min dve 8)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“