Sháním orig.přední repro

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Claudius
Příspěvky: 16
Registrován: sob lis 26, 2005 19:40

Sháním orig.přední repro

Příspěvek od Claudius »

Odešel mi přední reprák zabudovaný v palubce. Nemá ho někdo z bouračky nebo nejezdící Nexie? Nechci dělat díry do dveří, ty orig.mi stačí.
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

mam tady 2 libovy, hrany 2 mesice, pc 1250 nyni 800kc. znacka groundzero.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

jestli chces kvalitu a vetsi vykon tak vem ty miloshovy, ale pokud ti staci origo-srajda tak pis na PM, 2 tam mam... ;)
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

...mám dva originaly, ja som ich menil za lepsie. Darujem ti ich ... len neviem ci ta postovne nebude stáť viac ...
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
rsaf
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 05, 2006 23:58

Příspěvek od rsaf »

Ja je mel protrzene, takze jsem je vymenil za jine, originaly asi nemaji moc smysl. Ve stejnem rozmeru se bezne prodavaji akorat vetsinou maji 4 uchyty misto dvou, ty je treba odstranit a taky se to moc nesmi prehanet s velikosti magnetu toho repraku, ja to tam mel docela problem strcit - takovy jezek v kleci.
Uživatelský avatar
verusamira
Příspěvky: 167
Registrován: sob zář 04, 2004 00:30
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním orig.přední repro

Příspěvek od verusamira »

Claudius píše:Odešel mi přední reprák zabudovaný v palubce. Nemá ho někdo z bouračky nebo nejezdící Nexie? Nechci dělat díry do dveří, ty orig.mi stačí.
čusík vím kdo ma přední orig.repro napiš tomuhle maníkovi.Ma věcí moc.Ted sem byl u něj pro naký věci na nexii a ma hodně dílů.Repraky sem tam viděl taky.Je z CHomutova,ale říkal,že poštou není problem. www.jp1.wz.cz -i
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Re: Sháním orig.přední repro

Příspěvek od Vít, Jiří »

verusamira píše:
Claudius píše:Odešel mi přední reprák zabudovaný v palubce. Nemá ho někdo z bouračky nebo nejezdící Nexie? Nechci dělat díry do dveří, ty orig.mi stačí.
čusík vím kdo ma přední orig.repro napiš tomuhle maníkovi.Ma věcí moc.Ted sem byl u něj pro naký věci na nexii a ma hodně dílů.Repraky sem tam viděl taky.Je z CHomutova,ale říkal,že poštou není problem. www.jp1.wz.cz -i
klidně si proně přijeď -mám i zadní -přivez flašku a jsou tvoje :lol: :lol: :lol:
ŘEZNÍK
rsaf
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 05, 2006 23:58

Re: Sháním orig.přední repro

Příspěvek od rsaf »

a co tak alternator ? :)
Vít, Jiří píše:
verusamira píše:
Claudius píše:Odešel mi přední reprák zabudovaný v palubce. Nemá ho někdo z bouračky nebo nejezdící Nexie? Nechci dělat díry do dveří, ty orig.mi stačí.
čusík vím kdo ma přední orig.repro napiš tomuhle maníkovi.Ma věcí moc.Ted sem byl u něj pro naký věci na nexii a ma hodně dílů.Repraky sem tam viděl taky.Je z CHomutova,ale říkal,že poštou není problem. www.jp1.wz.cz -i
klidně si proně přijeď -mám i zadní -přivez flašku a jsou tvoje :lol: :lol: :lol:
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Re: Sháním orig.přední repro

Příspěvek od Vít, Jiří »

rsaf píše:a co tak alternator ? :)
Vít, Jiří píše:
verusamira píše: čusík vím kdo ma přední orig.repro napiš tomuhle maníkovi.Ma věcí moc.Ted sem byl u něj pro naký věci na nexii a ma hodně dílů.Repraky sem tam viděl taky.Je z CHomutova,ale říkal,že poštou není problem. www.jp1.wz.cz -i
klidně si proně přijeď -mám i zadní -přivez flašku a jsou tvoje :lol: :lol: :lol:
Ne já jsem jinak prodal nesíí celou :lol: ale s jinejma reprama -kdo měl jinej šestnáctkový repro vepředu :lol: a dvacítkový vzadu :lol: ????
ŘEZNÍK
Jupi
Příspěvky: 77
Registrován: úte srp 16, 2005 17:38
Bydliště: okr. SC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jupi »

Mne odsiel jeden reprak, kupil som Magnat CarFit 87 alebo 102 (nie som si isty, ci to cislo je priemer membrany alebo roztec dier, aj pri kupe som mal dilemu, ale trafil som sa na prvy krat do spravneho rozmeru).
Stalo ma to pred 2 rokmi nieco okolo 900Sk u velkopredajcu, tak som neriesil. Ani nehovorim, ze zvuk je ovela lepsi (samozrejme vysky - pri tomto priemere o basoch nema vyznam hovorit, aj ked tie su ties o dost lepsie ako original). Odvtedy ked chcem pocut co hovoria v dopravnych spravach nemusim tomu tolko vypeckovat. :)
Vyhoda tychto magnatov je, ze sa daju odlomit 2 uchytky a perfektne sa vlezu na miesto originalov.
http://www.magnat.sk/c_carfit.html
Kedysi Nexia GTX 16V, Remus, chip, LPG, spotreba 9,0l/100km, 270 000 km, novy Renault Megane GT II (GT znie lepsie ako GrandTour = kombi :) )
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

carfit 102 sem mel taky, byly dobry !!!!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“