tempomat a stredovy panel kaput

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Migo
Příspěvky: 3
Registrován: ned zář 18, 2005 21:50
Bydliště: Dolný Kubín

tempomat a stredovy panel kaput

Příspěvek od Migo »

Porozpravam Vam pribeh, pre pripad, ze sa moc zacitate, predmet dotazu bude su cislovane.
Rozhodol som sa is s rodinou na lacnu dovolenku v predtermine. Kedze som chcel mat zarucene pocasie ciel Gargano, Italy - 1700km
Pocas cesty tam mi vypovedal funkciu 1. Tempomat, proste nereaguje. 2. 2.Neskor zacala odchazat klimatizacia {teda cely panel} takze v horucave bez klimy a ventilatora a cestou spat cez alpy zima jak v ri... 3.Mimochodom nejde ani radio. Pyta code.

Napriek tomu nedam na leganzu a pohodlie v nej dopustit!!!
Skuste sa niekto veci znaly vyjadrit. Stredovy panel stoji cca 15000,- sk, do 04.09.2006 chcem zisiti co najviac, potom mam termin v servise a nerad by som za moznu banalitu platil okolo dvacky.
Leganza je nr. 1
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

simone

Příspěvek od simone »

MIGO nemam sice Leganzu ale daj si u nejakeho elektrikara najprv prezrieť spojky na kabloch pretože tie veci čo píšeš su väčšiniu združene do 1 alebo 2 konektorov
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
hkubala
Příspěvky: 16
Registrován: pon lis 22, 2004 19:16
Bydliště: Praha=Teplice

Leganza

Příspěvek od hkubala »

Mam Legu 2.2 CDX z roku 1999. Mel jsem take problem s panelem aut.klimy, dal jsem to do servisu-znackoveho, nemohli najit chybu, po trech dnech zjistili, ze je blbe zemeni a najednou to vse funguje. Potrebuje to eletrikare.
Jo a Lega je KOCAR !!!
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“