Obmedzovace, tiahla, cvrkot vo dverach a hluk od pneu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Obmedzovace, tiahla, cvrkot vo dverach a hluk od pneu

Příspěvek od ppp »

Uz som prisiel na zdroj hluku z dveri a preto mam par otazok:
1. Ma vyznam len menit cap ktory drzi obmedzovac v stlpiku ked je v nom vola? Na skodovke to vyznam nemalo, tam boli rozdielen velkosti v otvoroch takze to hrkalo nadalej.
2. Ako utesnujete tiahla alebo skor ich plastove drziaky v zamku? Vsetky su pekne vyhrkane a s volami. Vymanou za nove (dostat ich voebc osve) alebo nejaky vypodlozenim?
3. Mate nejaky napad (moznost pouzitia nejakeho vyrobku) na utesnenie vyvodu tiahla obmedzovaca dveri v otvore vo dverach? Ide tade bordel a hluk od kolies.
4. Myslim ze uz viem preco je na espere hluk od prednych kolies citelne silnejsi nez napr. na skodovke. Podla mna je to tym ze blatnikky nie su cele a medzi nim a stlpikom je proste diera nicim nezakryta. Takze medzi kolesom a interierom je len plastovy podblatnik a potom gumene tesnenie dveri a tapacir. Napadlo ma niecim tu dieru vyplnit, idealne niecim co by neprepustalo hluk ale zase to nesmie sat vodu. Zatial ma napadlo len tam napchat kopu mirelonu kedze nic lepsie mi nejako na mysel neprichadza. Ale nie je to najidealnejsie riesenie.
Reklama
 

lukkluk
Příspěvky: 3
Registrován: pon úno 16, 2009 14:17

Příspěvek od lukkluk »

mna napado cokeby sa nalepila na dvre akusticka pena vraj tlmi dobre zbuk ale aj je vode odolna
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“