MATÍZ SRAZ JESENÍK 19.8.2006

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Vojta

MATÍZ SRAZ JESENÍK 19.8.2006

Příspěvek od Vojta »

Sraz je v 10:00 na parkovišti hotelu Zlatý chlum v České Vsi ( z Jeseníku směr Mikulovice, Polsko cca 4km, u silnice po pravé straně velká žluto-oranžová budova- nelze minout.
Do 11:00 se čeká na opozdilce, pak společný odjezd přes Jeseník do Autocampu Bobrovník ( www.bobrovnik.cz/czechstart.html ). Zde je možno se naobědvat i jinak občerstvit. Možno si udělat výlet do Priessnitzových lázní (cca 4km) nebo krápníkových jeskyní Na Pomezí (cca 3km).
Možnost ubytování ve čtyřlůžkových chatkách (400,-Kč/noc), nebo v motelu (třílůžkové pokoje). Nebo vlastní stan. Vlastně všechno je na www stránkách. V případě noclehu je třeba dát mi do neděle zprávu - nutnost rezervace (nebo si nocleh zajistit sám).
Z Polska je zatím předběžně nahlášeno 10 aut.
Reklama
 

Jarda.
Příspěvky: 129
Registrován: pon črc 17, 2006 08:42
Bydliště: Loštice

Příspěvek od Jarda. »

Na sraz určitě přijedeme. Pokoj v motelu jsem si už zamluvil včera sám.

Jarda-Loštice
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Přijedu. Na sobotu.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
ALF
Příspěvky: 60
Registrován: úte dub 18, 2006 14:39
Bydliště: opava/branka u opavy

matiz sraz jeseník 19.8.2006

Příspěvek od ALF »

Já dorazím asi až po obědě,protože to asi dřív nestihnu,jelikož budu zastupovat šéfa a musím dělat všechny papíry za něj.Vojto mužeš mi napsat kde budete kolem 13.00?Jo a mužeš mi taky poslat tvé číslo na mobil,kdybych vás neuměl najíd?
Zlatý Matízek SE,r.v.99,ofuky oken,kouřové blinkry,kšilt a palubka v laku,výfuk ulter sport,Al.kola ALESSIO a dálší cipárny
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Ondras píše:Přijedu. Na sobotu.
...a malá změna, z důvodu rodinné oslavy dorazím až odpoledne do kempu.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jeseník

Příspěvek od J.Bad »

No pokusím se dorazit - je to sice přes 250km,ale proč ne...Aspoň se Matízek trochu protáhne....Sice neslibuji,ale přítelkyně je z Beskyd a v tu dobu chce nějak jet domů - tak bych jí tam hodil a pak se stavil na odpoledne...Uvidíme jak to bude.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Bohužel nakonec nedorazíme, opět nám to zmařila práce :evil: :evil:
Vojto, pokud budeš plánovat na září sraz v Hlinsku, jak jsi psal, tak dej vědět a snad už to dopadne ( musí!!! :lol: ) ;)
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Mno, tak z oslavy, kterou jsem chtěl opustit okolo jedné, jsem se vrátil teď :( No nic, příště...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ako ste sa mali? Ráno som rozmýšľal, že by som možno aj došiel, ale nakoniec som išiel pozroeť do Zakopaného a urobil si jazdu okolo Tatier.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Vzhledem k potížím s počítačem budou fotky i pokec až zítra. Bylo fajn.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Vojta

Příspěvek od Vojta »

No co, předváděl jsem Mirkovi, jak mají vypadat vyleštěná zrcátka!!!
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Krátká zpráva ze srazu.
Počasí perfektní, na místo srazu nejdřív dorazil Jarda s manželkou, o půl jedenácté přijelo v koloně 8 Matýsků z Polska.
Obrázek
V koloně jsme projeli městem do autocampu.
Obrázek
Tam se k nám připojil J.Bad - ještě se mi nestalo, aby vedle mě stál naprosto stejný MATÍZ II a ještě k tomu taky litr.
Obrázek
Po obědě přijel i ALF a bylo nás 12. Společné foto
Obrázek
Následovalo koukání po kapoty
Obrázek
Donutili mě pokleknout a vyčistit si pneu, abych to tam nehyzdil (ještě že z téhož důvodu nevyhnali mě)
Obrázek
I takový interiér byl k vidění
Obrázek[img]
Čekání na Ondráše si Polští kolegové zkrátili návštěvou Jeskyní Na Pomezí, bohužel se nedočkali. Vysvětlil jsem jim, že Ondráš jel zřejmě podle GPS (jako na Baldovec) a ještě někde bloudí. V podvečer odejeli ALF a J.Bad, ale přijel další Matýsek z Polska - majitel měl pracovní povinnosti.

Polští kolegové odjížděli v 17:30, někteří to měli dost daleko - přijely i dvě dívčiny z Lodže 280km.
Podle vyjádření účastníků se sraz vydařil a všem se tam líbilo. Zřejmě se bude v tomto stylu zase někdy pokračovat. Celková účast 13 aut.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

A ještě jednu věc jsem zapomněl - cestou na dovolenou se za námi stavil s Nubirou i Mirek Wróbel s manželkou. Strávili s námi část dne. Velmi kladně hodnoceno i ze strany Polských kolegů.
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

ako vidim a citam bolo vam super :lol:
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Odpovědět

Zpět na „Srazy“